2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Devreder ya 4b li dede suan bizim yeni atananlar 4c li galiba öyle izin kullanıyorlar gruptaki yazismalardan görüyorm whatsapta ilk 1 yıl sorun oluyor sonra sartlar esitleniyor diye biliyorum uni atamalari nasil oluyor sen orda hep cakılı mi oluyosn hic kadro imkanı gelmiyor mu bize bashemsire sey demis 2 ay dogum izni sonrs yillik izin kullanin 6 ayi tamamlayana kadar da rapor alabilirsiniz ama kadin degisecekmis insallah iyi birisi gelir 6 ay evde maasli olsam cok güzel olurduu

Ben o gemiyi kaçırdım dicemi demiştim tartışmıştık
Sen nasılsın bakimm
Dur kız bi geleydi seninki uzaktan uzaktan sinir oldun iyiyim kuzum çok şükür herşey yolunda indirimlere bakıyorum bişey almıyım hadi diyorum bir ay daha bekliyim ama içim gidio işte eşim bi sürü harcama yaptı bu ay odaydı bebek arabasıydı üç ayım var tamamlarım daha diye telkin ediyorum

Aslında sen en pahalı olanları aradan cıkardn hic kafana takma geri kalanları daha rahat tamamlarsn insan baktıkca da alası geliyor tabide az bu ay ki masrafin bi bitsin dur

Cnm geçmiş olsun..bu kadar kolay mi ya o zaman kolestazdır deyip hamile birine ilaç vermek.iyi yapmışsın başka doktordan randevu almakla cnm..
Kan pıhtılaşması için iki doktora gittim biri hiç önemsemedi biri resmen öldürdü beni Hangisine inanayım, şimdi üçüncüye gideceğim.gerçekten işini iyi yapan doktor bulmak lazım..

Ne dediler ki canım

Valla rapor şansınj açık açık vermesi de güzel bişey inşallah gelen de aynı insaflı olur. Uff kredi borcu olmasa 2 yılı bile alırım valla

Kızlar ne diyeceğim hiç anlamadığım konular normalde 32 hafta başlıyor ya izin ben ay sonuna kadar çalışmayı düşünüyorum. Aralık 1 itibari ile izine çıkarım diye düşündüm. Buna dr mu karar veriyor yani izin kağıdı mı veriyor çalışabilir diye?

Maşallah size de Allah ağzınınızın tadını bozmasın

Bu ay çok olduysa ertele dicem ama bazı şeylerde de güzel indirimler var kaçırmamak mı lazım bilemedim

Doktoruna ben çalışmaya devam etmek istiyorum diyosun tabi gerçek anlamda da bir risk yoksa 37.haftaya kadar çalışabilir raporu veriyor sana canm

Aslında sen en pahalı olanları aradan cıkardn hic kafana takma geri kalanları daha rahat tamamlarsn insan baktıkca da alası geliyor tabide az bu ay ki masrafin bi bitsin dur
Aynen baby büyükler çıktı aradan çok şükür gerisi hallolur bi şekilde zam gelsede çok zorlamaz zaten aralık ocak ta hep inidirm ayı diye rahatlatıyom kendimi gün param gelcek bir de aralıkte yeni başladığım gün o da elimi hafiftletcek biraz destek olurum kocişe inşallah

Aynen öyle. Bir de hasta insan yıpranmış oluyor zaten tırmalayıp duruyoruz nerden önemseyen düzgün açıklama yapan birini bulacağız diye. Çok üzgünüm. Rabbim kimseyi düşürmesin. Hele paran yoksa ne ara böyle oldu ya bu kadar kötü değildi sağlık anlamadım valla. Kendi kadın doğum doktorum daha uygun valla bu gideceğim doktordan. Ne yapayım mecburen gideceğim ama hiç imkanı olmayanlar var. Hasta olmasınlar mı. Allah herkesin yardımcısı olsun

Bu ay çok olduysa ertele dicem ama bazı şeylerde de güzel indirimler var kaçırmamak mı lazım bilemedim
Ya benim kendi maaşım var ama sakın alma ordan falan dio ben üç beş alıyom gene bakalım aralıktada yeni yıl indirimi falan olur ocak başında da olur illa ki az zamn gelsede zaten alcaklarım artık çok pahalı şeyler değil bi göğüs pompası o kadar

Kız ne güzel annenin doktorunun senin doktorun olması
Benim çocuk doktorum halen işine doktorluğa devam ediyor pamuk.allah nasip ederse bebeğimi ona götürmek istiyorum.inşallah nasip olur

Valla rapor şansınj açık açık vermesi de güzel bişey inşallah gelen de aynı insaflı olur. Uff kredi borcu olmasa 2 yılı bile alırım valla
Ayy insallah Valla bizimde öyle ev kredisi olmasa 2 yıl gitmem direk ama elimizi kolumuzu bagliyor kredi aslında esim arabayi satsak ev kredisi kapanır tamamen diyor ama arabasız napicaz bu sefer en kötü arabayi almaya kalksan valla yine 100 bin lira bu sefer eldeki arabadan da olmus olucaz diyorum kredi cekerken faizler dusuktu suan araba icin ceksem valla daha fazla oderiz

Sizi gidi zulacılar maaş ellememe lüksü
Aynen aynen sen bekle o vakit, sonra alırsın

Evet 32 de iznini dogum sonrasine devredebilirsin dr rapor düzenliyor ama calisabilir diye de ay sonu tekrar raporu duzelttirmen gerek onda sorun yasar misin bilmiyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…