2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hadi hayırlısı çok takılma inşallah bişey olmuycak kötü bişe çıkmıcak. Son zamanlar yaa sabır yabrucum

Baktırın baktırın ihmal etmeyin valla doktorlara kalsa sadece her şeyi düşünemiyorlar maalesef.

Ilac ne ursactive felan mı verdi ki hey Allah ım karsındaki bir ikiz gebe ne hallerle gelmis buraya insan boyle mi yapar sikma canini aksam bi buldugun dr ye git bakalım ne diycek nasıl yönlencdircek seni
Aynen ursactive zaten gördüğüm tek o ilaç var bu durumlar için kuzum. Hayır bu gittiğimde özel hastane yani. Her yer vur patlasın çal oynasın olmuş. Aynen bakalım akşam o ne diyecek. Büyük ihtimalle öyle çıkacak zaten giderken ben de bu olasılığı bilip korkarak gittim ama böyle kafasına göre değil yani çözümü takibi. Hayırlısı olsun inşallah Rabbim büyük bir yol açmıştır biraz koşturacağız doktor doktor

Aa bende devlet hastanesi sandm bide özelde bu muamele yuh artık valla söyle düsün sükür haftan baya iyi bebisler iyi belki ilacla da 3 4 hafta daha gider zaten ortalama 37 dolmaya baslayinca dökülmye baslarız bir bir senn az kaldı insallah guzel düsün Allah ın izniyle güzel olacak hersey

Aslında iyilik yaptığını düşünüyor.kötü niyetli değil.belki de sende onun evi için birşeyler yapsan mutlu olur Sanırım.işte bazı insanlar iyilik yaptığını düşündüğü için karşı tarafın her şekİlde hoşuna gideceğini düşünüyor sen sonrasında halledersin

İnşallah kuzum Zaten 37 ye sorunsuz gelsek doğum olsa binlerce şükürler olsun Normal haftalara girmiş oluruz.

Şükürler olsun cnm..
Bak böyle geçecek işte

Aynen öyle yardim edeni olmayincada strese giriyor insan o yuzden kendi halime bırak

Bizimki zaten erkek infertilitesiydi hic korunmadik keske oyle birde mucizem olsa cok isterim acıkçası

Ay kızlar kv şimdi geldi dediki bugun arabayla çıkalm halıyı canlı gör ordan da perdeyi seçersin ben sabah gittim seçtiğim perdeyi iptal ettim sen gör seç perdeni dedi abboow enerji mi yolladım acaba yoksa sessizleşmemden mi anladı yoksa eşim mi bişi dedi ahahah sinirimi geri alıyorum kızlar kv kusura bakma

Hiiii kadının günahına girdik hayır hiç suçlama kendini olması gereken bu zaten kuzumm git gönlüne göre olanı seç şimdi ohh sefan olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…