2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayyy grupca günaha girdikkk sabaha kadar

Yoksa kayınvaliden aramızda mı?

Ne kayınvalideler var beaa maşallah yavrum maşallah seni sinir etse de sonuçta orta yol bulunacak olması güzel

Ben taktırmam spiral zaten coook zor kalıyordum 2 kez doğal yolla kaldm ama düşük oldu. Şimdi de öyle bi mucize olursa acaba düşer mi diye strese girerim muhtemelen kirada bekleyen bebelerim var ve de

Açıkçası hamileliği seveceğimi düşünmezdim yani şeker çıktığından beri biraz kafam karışık ama bir de yaş ilerliyor riskler artıyor hani onu da çok düşünüyorum. Hakka girmek gibi geliyor bebişler için. Çocuk istemeyen ben şöyle dört tane bebem olsun isterdim ama geçti artık o tren. Spiral korkuma taktırmam ya ne yaparım bilmiyorum şu an sonrasını düşünemiyorum. Destekçim olsa akışına bırakır Rabbim nasip ederse de binlerce şükür ederdim. Ama kimse yok şu an için bana yardım edecek. Zamanla göreceğiz diyorum

Sağol kuzumm gene çıkar bişeyler ki var aklımda ufak ufak
İyiyim aman sus sus Bi olay olmasın şimdi daha, kv gündemimiz Labellaaa de onu kine sinir olduk elhamdülillah
Aman maşallah iyi ol kuzum çok sevindim bu gündem hiç değişmicek birinin ki başlıcak birinin ki bitcek bu doğum sürecinde aman diyim kocalara bişey demeyin gelin burda boşaltalım içimizi

Benim 2 tane daha dondurulmuşum var. Yapar mıyım bilemedim önce bunu yaşamam lazım :) Daha öncesinde dediğim şuydu. Eğer dondurulmuş olmasaydı şayet bir daha ikinci çocuk için asla tedavi olmam dedim ama kendiliğinden olursa hiç problem değil doğururum.

Yok canım 4bli atandm da sansıma 9 ay sonra kadro gelmisti yine kadro mu geliyor
Aa ne güzel kız valla. Ay yok ya biz çakılı 4b kalırız Bi de üni ya
Şey için sormuştum yaa 4b lilerde yıllık izin devretme e olayı vardı ya. Geçen seneden beri devrediyor dediler hemşirelik hizmetleri yardımcısını aradım da. Doğum izinlerin den sonra ücretsize hemen geçmeden yıllık izinleri kullanırım daa boru mu

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah Allahım herkesin dağına göre kar verir

Bizim erkek infertilitesi 16 senedir hiç korunmadik. Doğumdan sonra asla kullanmam bişey gelen sağlıkla gelsin başımla ins peşine kardeşidir gelir ben dört gözle bekliyorum onudacnm araba organizeri in link ini atarmisin bakayım begendim güzel günlerde kullan
Allah Allah kız akşamdan beri konuşa konuşa kadın düşmüş sankineyse gönlün olsun gerisi boş

İnşallah kuzum gönlüne göre olan olur hakkımızda en hayırlı olan olsun

Oyy canım benim hayırlısı inşallah Allahtan hiç belli olmaz

Aman maşallah iyi ol kuzum çok sevindim bu gündem hiç değişmicek birinin ki başlıcak birinin ki bitcek bu doğum sürecinde aman diyim kocalara bişey demeyin gelin burda boşaltalım içimizi
Ben o gemiyi kaçırdım dicemi demiştim tartışmıştık
Sen nasılsın bakimm

Ben taktırmam spiral zaten coook zor kalıyordum 2 kez doğal yolla kaldm ama düşük oldu. Şimdi de öyle bi mucize olursa acaba düşer mi diye strese girerim muhtemelen kirada bekleyen bebelerim var ve de
Yicem seni kira da dio hakkımızda hayırlı olan olsun kuzum Allahın işi hiç belli olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…