2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay kızlar kv şimdi geldi dediki bugun arabayla çıkalm halıyı canlı gör ordan da perdeyi seçersin ben sabah gittim seçtiğim perdeyi iptal ettim sen gör seç perdeni dedi 🙈🙈🙈 abboow enerji mi yolladım acaba yoksa sessizleşmemden mi anladı yoksa eşim mi bişi dedi ahahah sinirimi geri alıyorum kızlar kv kusura bakma 😅😅😅
Ayyy grupca günaha girdikkk sabaha kadar 🤣

Ay kızlar kv şimdi geldi dediki bugun arabayla çıkalm halıyı canlı gör ordan da perdeyi seçersin ben sabah gittim seçtiğim perdeyi iptal ettim sen gör seç perdeni dedi 🙈🙈🙈 abboow enerji mi yolladım acaba yoksa sessizleşmemden mi anladı yoksa eşim mi bişi dedi ahahah sinirimi geri alıyorum kızlar kv kusura bakma 😅😅😅
Yoksa kayınvaliden aramızda mı? 😂😂😂

Ne kayınvalideler var beaa maşallah yavrum maşallah seni sinir etse de sonuçta orta yol bulunacak olması güzel 🥰

Bebek arabası organizer i geldi çok güzel kumaşı falan yıkanabilir öndeki fermuarlı göz de çıkıo el de taşınabilio iyiymis bakarsaniz aklinizda olsun kuzular 🥰

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    181,3 KB · Görüntüleme: 28
Aaa kızlar size bişi sorcam doğumdan atıyorum 1 yıl sonra mesela Allahın mucizesi ya bu kendi kendinize hamile kalsanız ne yaparsınızz yani asıl sormak istediğim böyle spiral falan taktırmayı düşünüyomusunuz🙈🥰
Ben taktırmam spiral zaten coook zor kalıyordum 2 kez doğal yolla kaldm ama düşük oldu. Şimdi de öyle bi mucize olursa acaba düşer mi diye strese girerim muhtemelen kirada bekleyen bebelerim var ve de 🥰🥰🥰

Aaa kızlar size bişi sorcam doğumdan atıyorum 1 yıl sonra mesela Allahın mucizesi ya bu kendi kendinize hamile kalsanız ne yaparsınızz yani asıl sormak istediğim böyle spiral falan taktırmayı düşünüyomusunuz🙈🥰
Açıkçası hamileliği seveceğimi düşünmezdim 😬 yani şeker çıktığından beri biraz kafam karışık ama 🤭 bir de yaş ilerliyor riskler artıyor hani onu da çok düşünüyorum. Hakka girmek gibi geliyor bebişler için. Çocuk istemeyen ben şöyle dört tane bebem olsun isterdim ama geçti artık o tren. Spiral korkuma taktırmam ya ne yaparım bilmiyorum şu an sonrasını düşünemiyorum. Destekçim olsa akışına bırakır Rabbim nasip ederse de binlerce şükür ederdim. Ama kimse yok şu an için bana yardım edecek. Zamanla göreceğiz diyorum 🙂

Sağol kuzumm gene çıkar bişeyler ki var aklımda ufak ufak 😂
İyiyim aman sus sus Bi olay olmasın şimdi daha, kv gündemimiz Labellaaa Labellaaa de onu kine sinir olduk elhamdülillah 😂
Aman maşallah iyi ol kuzum çok sevindim 🤲 bu gündem hiç değişmicek birinin ki başlıcak birinin ki bitcek bu doğum sürecinde aman diyim kocalara bişey demeyin gelin burda boşaltalım içimizi 😂😂

Benim 2 tane daha dondurulmuşum var. Yapar mıyım bilemedim önce bunu yaşamam lazım :) Daha öncesinde dediğim şuydu. Eğer dondurulmuş olmasaydı şayet bir daha ikinci çocuk için asla tedavi olmam dedim ama kendiliğinden olursa hiç problem değil doğururum.

Yok canım 4bli atandm da sansıma 9 ay sonra kadro gelmisti yine kadro mu geliyor
Aa ne güzel kız valla. Ay yok ya biz çakılı 4b kalırız Bi de üni ya 😂
Şey için sormuştum yaa 4b lilerde yıllık izin devretme e olayı vardı ya. Geçen seneden beri devrediyor dediler hemşirelik hizmetleri yardımcısını aradım da. Doğum izinlerin den sonra ücretsize hemen geçmeden yıllık izinleri kullanırım daa boru mu 😁

Açıkçası hamileliği seveceğimi düşünmezdim 😬 yani şeker çıktığından beri biraz kafam karışık ama 🤭 bir de yaş ilerliyor riskler artıyor hani onu da çok düşünüyorum. Hakka girmek gibi geliyor bebişler için. Çocuk istemeyen ben şöyle dört tane bebem olsun isterdim ama geçti artık o tren. Spiral korkuma taktırmam ya ne yaparım bilmiyorum şu an sonrasını düşünemiyorum. Destekçim olsa akışına bırakır Rabbim nasip ederse de binlerce şükür ederdim. Ama kimse yok şu an için bana yardım edecek. Zamanla göreceğiz diyorum 🙂
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲 Allahım herkesin dağına göre kar verir 🥰

Bizim erkek infertilitesi 16 senedir hiç korunmadik. Doğumdan sonra asla kullanmam bişey🤣🤣🤣 gelen sağlıkla gelsin başımla ins peşine kardeşidir gelir ben dört gözle bekliyorum onuda🤭😂😂😂cnm araba organizeri in link ini atarmisin bakayım begendim güzel günlerde kullan
Allah Allah kız akşamdan beri konuşa konuşa kadın düşmüş sanki🤣🤣🤣🤣neyse gönlün olsun gerisi boş😃😃😃

Benim 2 tane daha dondurulmuşum var. Yapar mıyım bilemedim önce bunu yaşamam lazım :) Daha öncesinde dediğim şuydu. Eğer dondurulmuş olmasaydı şayet bir daha ikinci çocuk için asla tedavi olmam dedim ama kendiliğinden olursa hiç problem değil doğururum.
İnşallah kuzum gönlüne göre olan olur hakkımızda en hayırlı olan olsun 🤲🥰

Bizim erkek infertilitesi 16 senedir hiç korunmadik. Doğumdan sonra asla kullanmam bişey🤣🤣🤣 gelen sağlıkla gelsin başımla ins peşine kardeşidir gelir ben dört gözle bekliyorum onuda🤭😂😂😂

Allah Allah kız akşamdan beri konuşa konuşa kadın düşmüş sanki🤣🤣🤣🤣neyse gönlün olsun gerisi boş😃😃😃
Oyy canım benim hayırlısı inşallah Allahtan hiç belli olmaz 🤲🥰

Aman maşallah iyi ol kuzum çok sevindim 🤲 bu gündem hiç değişmicek birinin ki başlıcak birinin ki bitcek bu doğum sürecinde aman diyim kocalara bişey demeyin gelin burda boşaltalım içimizi 😂😂
Ben o gemiyi kaçırdım dicemi demiştim tartışmıştık 😂😂
Sen nasılsın bakimm 🤗

X