2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kesinlikle öyle gercekten masraf bitti diyemiyorsun nerden ne cıkacak belli su donemde elindekinin kıymetini bilmek lazım ne yoksa o pahalı esimde bakıyor dedigin gibi yok yani alsa da sanayiden cıkmaz bu sefer onunla ugras dur kredi pek cözülecek durum degil bizde mecbur baslıycam ise Allah yardımcımız olsn valla cok zor olmayanada bize de yardm etsin Rabbim insallah

Öyle canım benim başlama imkanımda yok. Bakalım Allah bir yol açmıştır diyorum. O günlere bir çıkalım da hayırlısı ile

Git gide iyi olacaksın inşallah.doktorun gerek görüyorsa git cnm tabi.dediği gibi iyi gelir sana..

Benim iki gen homozigot bir gen heterozigot.bende yüksek doz istedim ama yeterli dedi ikiside.senin covidden ötürü sen arttırmışlardır..

Evet gercekten fesat biri de olabilirdi yine de sağolsun varolsun

Aynen canım onalr ne derse onu yapıyoruz napalım

FII heterozigot
MTHFR(A1298C) homozigot
PAİ-1 homozigot
tüp bebek doktorum PAİ-1 ve F5 leiden bizim için önemli dedi.diğerleri önemli değil dedi.bunlardan biri pozitifse ve homozigotsa düşük sebebi olabilir dedi.
Hematolojiye gittim o da zaten tüp bebek doktorun gebelik için gerekli ilaç tedavisini uygulamış sana,ilaçlarını kullanmaya devam et dedi.
ama Hema. dok. kendimle alakalı Fll heterozigot olanı önemsedi.bir kaç tane daha tahlil istedi onları verdim bir değerim düşük çıktı.tekrar gel,başka tahlil isteyeceğim dedi.Araştırmada bu doktor 15 inde gideceğim tekrar en azından tahlilleri yaptırayım elimin altında olsun,iyi bir doktor bulunca tahlillerle giderim dedim.

İyi yapmışsın kuzum ya doğrudur peşine düşmek gerekiyor. Allah ın izni işe inşallah sorun çıkarmaz

Bebesinin beşiğini ya da park yatağını kuran analar. Çarşaf nevresimlerinizi serdiniz mi. Ben sereyim diyorum sonra aman erken tozlanır diyorum ne diyosunuz.
Boya temzilik bitsn ben sercem haftaya yani kısmetse haftaya zaten 35 insallah üstüne de bişi örterim tozlanmasın diye öyle

Kızlarrr kan tahlili sonuçlarım iyi çıkmış demirim düşük sadece zaten önümüzdeki hafta başlatcaktı büyük ihtimal. Bir de kolestrolum yuksek cikmis ya ona canim sıkıldı annem bir ton uyardı yürüyüş yap yediğine içtiğine dikkat et diye

Kolestrol gebelikte hep yüksek canim hepimizin ki öyle merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…