2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya benim kendi maaşım var ama sakın alma ordan falan dio ben üç beş alıyom gene bakalım aralıktada yeni yıl indirimi falan olur 😂 ocak başında da olur illa ki az zamn gelsede zaten alcaklarım artık çok pahalı şeyler değil bi göğüs pompası o kadar ☺️
Valla suan öyle bir imkanin varsa elleme bencede dogumun ne getirecegini bilemiyoruz sonrasininda birak orda biriksin 3 ay var az bu ay ki masraflar cıksın gerisini halledersn

Ayy insallah Valla bizimde öyle ev kredisi olmasa 2 yıl gitmem direk ama elimizi kolumuzu bagliyor kredi aslında esim arabayi satsak ev kredisi kapanır tamamen diyor ama arabasız napicaz bu sefer en kötü arabayi almaya kalksan valla yine 100 bin lira bu sefer eldeki arabadan da olmus olucaz diyorum kredi cekerken faizler dusuktu suan araba icin ceksem valla daha fazla oderiz
Amann şu an ne ev alınır ne araba sakın öylr bişe yapmayın. Ki araba lazım olur inan kış bebeleri bir de doktoru kontrolu sağlık ocağı aşısı. Zor olur bence

Amann şu an ne ev alınır ne araba sakın öylr bişe yapmayın. Ki araba lazım olur inan kış bebeleri bir de doktoru kontrolu sağlık ocağı aşısı. Zor olur bence
Aynen bende onu diyorum esime bide disardayız biz sürekli memleketlere gidip gelen insanlarız birdaha boyle bir araba tekrar hayatta alamayız ddm 2.elde artik pahalı bide neyi var bilmiyosn bari elindeki arabayı tanıyosn

Valla suan öyle bir imkanin varsa elleme bencede dogumun ne getirecegini bilemiyoruz sonrasininda birak orda biriksin 3 ay var az bu ay ki masraflar cıksın gerisini halledersn
Aynen öyle işte birikim yapıyorum elimden geldiğince Allahım herkese yardım etsin daha doğum fiyatlarını öğrencez konuşcaz 🙄

Aynen bende onu diyorum esime bide disardayız biz sürekli memleketlere gidip gelen insanlarız birdaha boyle bir araba tekrar hayatta alamayız ddm 2.elde artik pahalı bide neyi var bilmiyosn bari elindeki arabayı tanıyosn
Aynen öyle kuzum. Hayırlısı inşallah Allah büyüktür açılır inşallah güzel kapılar 🤲🏻🤗

Boşluğa vurmuyor ama göğüs ucu ve çevresi bayağı zorluyor beni Ağrı'da hormonlardan dur ins bugünde geçmezse gidicem dr.a saol cnm

Cnm ya boşuna gittin bazı dr.lar garip oluyorlar umarım akşama gidecegin dr.icini ferahlatır anlatır da..

Yasamademek123 Yasamademek123 cnm uyumussun gece ne güzel ins hergun bir oncekinden güzel olur.👏👏👏
🤲🤲🤲🥰🥰😘😘😘😘😘

Ya bakma her zman her yerde derim burda da demiştm yüce gönüllü kadın diye hakkını da ödeyemem ama böyle şeyler de yaşanmasın lütfennn 😅
Arada olur işte kuzum ne yapcan insan kendi annesi ile burun buruna geliyor. Ne olursa olsun kayınvalide dışta kalıyor karışılması noktasında sinirinin bozulması normal zaten ona bir şey demiyorum. İnsan hayatına müdahale istemiyor haklısın. Neyse ki iyi niyetli diyelim. İnşallah yaşanmaz 🤲🏻

Ne dediler ki canım
Hematoloji doktorları gebelikle alakalı çok ilgilenmedi tüp bebek doktorun tedaviyi uygular dedi.
Doğum sonrası kendi hayatım ile alakalı da sordum.biri hiç önemsemedi bir sorun yok dedi.
Sonrasında başka bir doktora gittim.sürekli hareketli olacaksın fazla oturmayacaksın,günde üç litre su içeceksin.uçak ve otobüs yolculuklarında arada ayağa kalkacaksın.ömür boyu aspirin kullanacaksın.pıhtı atar dedi dedi de dedi.düşündüm 33 yaşına kadar bunu bilmeden böyle yaşadım birşey olmadı.bu kadar risk varsa şimdiye kadar neden birşey olmadı.ikiside çok tatmin etmedi açıkçası.başka bir doktora daha danışmak istiyorum o yüzden..

Şükürler olsun cnm..
Bak böyle geçecek işte 🙏🏼🙏🏼
Insallahh kuzumm tahlıllerımı gösterdim
Cok sukur dr um dıo dunkınden ıyı gordum senı
Ama psikiyatr olayını atlama bıan su yuzune cıkar dogum sonrası bas edemezsın zor olur zaten en fazla 2 kere gıtsrn dogururusn cocugu buda cocugun ıcın oyle duusn dıo tamm hocam dedım
Ne dersenız o 😂
Ama benım oksapar 4000 hıc uygun bulmadı yenı rapor cıkardı 6000 lık gunkuk 2 kere ozellıkle covıd olanakra bıle gunkukn12000 olur dıo senın genetıknyaoında kac tane pıhtu var bırde covıd olmussun hıc saglıklı degıl dedı
Bakalım rabbımm ne eylerse guzel eyler dıyorum 🤲🤲🥰🥰 cok şükür

Ayy insallah Valla bizimde öyle ev kredisi olmasa 2 yıl gitmem direk ama elimizi kolumuzu bagliyor kredi aslında esim arabayi satsak ev kredisi kapanır tamamen diyor ama arabasız napicaz bu sefer en kötü arabayi almaya kalksan valla yine 100 bin lira bu sefer eldeki arabadan da olmus olucaz diyorum kredi cekerken faizler dusuktu suan araba icin ceksem valla daha fazla oderiz
Yavrum bizde bayadır bakıyoruz arabamızı satalım eve yatıralım bir kısmını geri kalanı ile düşük model ayağımız yerden kesecek bir şey alalım diyoruz ama eşim haftalardır bakıyor piyasa da araba yok çok fena. Satarsanız sonra alayım derseniz en azından bu dönemler zor. Çip krizi mi ne varmış geçen servise götürdü arabayı arıza verdi. Adam demiş satarsan pişman olursun. Bak içeriye bir tane sıfır araba yok boş boş oturuyorlar öyle olunca ikinci elde de araba kalmadı hep hurda diye. Ama biz sürdüremeyiz tek başına ev kredisi ve masraflara yetişmesi mümkün değil. Başta yaparız zannettik ama süreçte anladık ki her şey kat kat artıyor insan ne ile karşılaşır bilmiyorsun işte atıyorum ekstra doktor işim çıktı çıkar bin TL en az. Yarın bebeklerle ne bekliyor bilmiyoruz. Çok zor oldu hayat ki yine diyorum daha biz toplumun iyi olan kısmıyız maddi anlamda. Allah sonumuzu hayır eylesin Covid mahvetti her şeyi. İlla vardır bunda da hayır ne diyelim. Allah herkesin yardımcısı olsun. Ev kredisi bizde de çözülmeyi bekleyen bir sorun olarak duruyor 😑

Hematoloji doktorları gebelikle alakalı çok ilgilenmedi tüp bebek doktorun tedaviyi uygular dedi.
Doğum sonrası kendi hayatım ile alakalı da sordum.biri hiç önemsemedi bir sorun yok dedi.
Sonrasında başka bir doktora gittim.sürekli hareketli olacaksın fazla oturmayacaksın,günde üç litre su içeceksin.uçak ve otobüs yolculuklarında arada ayağa kalkacaksın.ömür boyu aspirin kullanacaksın.pıhtı atar dedi dedi de dedi.düşündüm 33 yaşına kadar bunu bilmeden böyle yaşadım birşey olmadı.bu kadar risk varsa şimdiye kadar neden birşey olmadı.ikiside çok tatmin etmedi açıkçası.başka bir doktora daha danışmak istiyorum o yüzden..
Şöyle hamilelikte risk ama doğum sonrası hayatında sorun oluşturacak bir şey olduğunu zannetmiyorum kuzum. Şu var bu gen tahlillerinin yöntemleri var şu yönteme göre yapıldı filan diyor bazıları en baştan o yöntemlerin belirsiz olduğunu düşündüğü için bu testleri önemsemiyor saçma buluyor. Ama gebelikte hele bizim gibi zorla elde edilmiş bir gebelikte bu riski neden alalım elimizden gelen tedavi ile ilerleyelim yani. Bence gebelik boyunca ilaç şart. Sonrasında normal hayata devam. Ancak bir daha Allah göstermesin ameliyat filan durumlarda önemli olur yine. Birkaç doktorla görüştüm bende senin gibi fikrini aldım ondan benim derlediğim özetle böyle. İnşallah kafana göre bir doktor çıkar 🤲🏻

X