2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

O mesafe ayarlanamaz bizde ya cunku ben kadar soguk olsamda anlamamazlıktan geliyorlar hep bi maddi beklengi icindeler gercekten hic hazır degilim onları sürekli görmeye

Amiiiin Öyle canım eşim herkes tarafından örnek gösterilen biri bir de annemler filan da çok sever. Dedem asla evlenmemi istememişti şimdi benden çok onunla konuşur. Ama işte dediğin gibi var bir şeyler yapılarında

Cook iyi yapmışsn o zaman söylememekle bosver sen nasil rahat edeceksen nasil iyi hissedeceksen öyle olması en iyisi
Ben kürtaj olmuş gelmişim Allah aşkına öyle mi konuşulur. O teselli vermek değil ki. Gördükleri tek şey benim ikiz gebeliğim olmuş bütün süreçten tek çektikleri o. Dedim ya kendi ailem dahil kimseye ama kimseye anlatmak istemedim. Bazen ben dahi unutuyorum

O mesafe ayarlanamaz bizde ya cunku ben kadar soguk olsamda anlamamazlıktan geliyorlar hep bi maddi beklengi icindeler gercekten hic hazır degilim onları sürekli görmeye
Kuzum her ailenin dinamiği başka oluyo işte maalesef erkek kuruyo bu dengeyi diye düşünüyorum ben ya da biz de böyle gördüğümüz için Sen strese sokma kendini hiç zaten işe başlıcaksın geri çocuğuna iyi bakılsın tek derdin bu olcak zaten kuzum

Yaaa bi de sana sorsunlar dimii nazı kaprisi sanaa kuzum siz bakıcı tutmayı mı düşünüyosunuz nasıl ilerlicek süreciniz ?

İyi yapmışsınız kuzum o zaman maşallah barikallah elem tere fiş kem gözlere şiş
Allah razı olsun kuzuum Amiin Nazar filan da değil tek başına Allah ın rahmetinden üstün değil ya hiç bir şey. Duamı ediyorum Allah a sığınıyorum. Rabbim isteyenlere de nasip etsin. Hani bahsettiklerim çocuklu çocuklu insanlar bir çoğu hasret çeken kişiler de değil genel anlamda. İnsanoğlu öyle demek ki. Çocuk hasreti çekerken de öyle olmadım yani bu çocuk da değil öyle insanlar hep öyle ev alsan öyle araba alsan öyle üstünde bir çöp görse öyle. Başkasındaki tatlı geliyor. Ama o nasıl elde edilmiş umurunda değil.

Cok haklısın insanı kendine yetiyor zaten uzüntüsü bide böyle seyler duymak daha da yıpratıyor biz 7 yillik evliyiz bundan bikac yıl once kayinvalidemlere gittik misafir vardi tam cikiyorlardi yenidogmus bebek vardo ay yoldan gelmisim lap diye kadın kucagıma.verdi alda biraz bulassn dedio üzüntüyü asla unutamam kayınvalidem ne diyecegini sasirmisti utanctan insanlar o kadar dusuncesiz o kadar gaddar olabiliyor ki bazen laflarinin nereye gittigini hic bilmiyorlar

Gözünaydın darısı cumartesi bana inşallah Maşallah kuzulara iki kafadar yaramazlık düşünüyorlar kafa kafaya vermiş :)

Ayy sorma esimin nobetini ayarlamam lazim yoksa cocuga kim bakacak derdi olacak annem ben kalirim diyo ama esim istemiyorhakta veriyorm kimse bakmasn evimde 3.kisi istemiyorum diyor oda ayri bir sorun bizim evde anneme ne dicem

Yakın da olsak her gün gelinir ilk zamanlar aşko ben şahsen tek kalacagımı düşünmüyorum artık bitti benim olayım gibi

Yaaa bi de sana sorsunlar dimii nazı kaprisi sanaa kuzum siz bakıcı tutmayı mı düşünüyosunuz nasıl ilerlicek süreciniz ?
Sürdürebildiğimiz kadar ücretsiz izinli olacağım biraz büyürse bebeler bir düzen oturturum diye düşünüyorum inşallah Benim öncede büyük temizliklere yardıma biri gelirdi. Şimdi hasta. Başka kişiler bakacağım daha sık alırım belki ama dediğim gibi daha çok temizlik için. Kafama yatan biri olursa bakıcı tutarım. Yoksa da evi taşırız niyetim ailemin yakınına taşınmak bir çok kişi var emanet edebileceğim güvenebileceğim bir de çocuklar geniş aile bilsin istiyorum. Yabani büyümesinler. Bende sevmem kalabalığı ama çocukların yetişirken sosyal anlamda ihtiyacı olduğunu düşünüyorum açıkçası.

Oy oy bende yaşadım benzer durumlar hamile kadın yaptı bana da gel dokunayım da sana da bulaşsın güldüm bende dokun dokun amin dedim geçtim. O sana iyilik yapmış gibi görüyor ya bir de onu bizim toplumsal yapı böyle maalesef

Yani maalesef insanlarımız çok bı şekilde herkes başkasınınkine göz koymuş halbuki kendisinde daha iyisi var ama yok işte ruh fesatlığı diye bişi var Allah yardım etsin kuzum o insanlara bizden de uzak olsunlar

Ayy sorma esimin nobetini ayarlamam lazim yoksa cocuga kim bakacak derdi olacak annem ben kalirim diyo ama esim istemiyorhakta veriyorm kimse bakmasn evimde 3.kisi istemiyorum diyor oda ayri bir sorun bizim evde anneme ne dicem
Vallahi zor işiniz nasıl olcak diye gerçekten evde başka biri çok ama çook zor annen de olsa öyle maalesef ama inşallah güzel bir sistem oturtursunuz kuzum

Bak işte ben takıyorum böyle konuşmalara. Sana göre olmayabilir ama sizin evde Bi şey yok diyemezsin.

Yakın da olsak her gün gelinir ilk zamanlar aşko ben şahsen tek kalacagımı düşünmüyorum artık bitti benim olayım gibi
Yani benimkiler de gelir ilk torunları vs sakıncak değilim asla başımla beraber hep gelsinler Ama demek istediğim benim evime gelsinler benim sistemime çocuğun düzenine uysunlar anladın mı Merak etme ayrıca şimdi herkes hevesli olur sonra kalırsın bir başına

Hadi kuzum inşallah gönlünüze göre olur iki çocukla çok zor çünkü benim kuzenimin ikiz erkenden vermişti kreş e napsın çalışmak zorunda devlet memuruydu bence de aile akraba bilmesi gerekio çocukların anane babane ben de bu konuda çok çok dikkat edicem bilicek yani hafta da bir gün de olsa gidilcek babaneye de ananeye de sevgiyi de saygıyı da öğrenir bu şekilde inşallah yani

Aynen oyle o yuzden hic gebe fotosu felan bi yerde paylasmadm benim olmayan cok arkadasm var ben uzuluyordm gördükce ne yalan soyleyim Allah m bizlere sag salim kavusmayı olmayanlarada en kisa zamanda insaallah bu hasreti dindirmeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…