2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok söyleme dedim. 24 saat mahalleye gelen çöpçüye bile anlatır. Sadece ona değil kimseye söylemedik annem mecburiyetten biliyor. Kardeşim filan da bilmiyor mesela. Sağlık çalışanları vs mecburen bilenler biliyor 😅
Helal olsum valla biz olsak cünle alem bilirdi🤣bisey olunca esimi tembihlerim söyleme tamam mı diye yoksa e demedin ki soylem diye der😅

Oy maşallah miniklere ❤️🌺 ikizlerde görüntü almak zor dedi benim doktorumda. Dinlenirsen uzar rahim kuzum ki uzun olsun kafan rahat olur ne güzel. Kiloları da çok iyi ikizlere göre çok çok iyi hatta 🤩 ben de rapor almalıyım salladıkça salladım duruyor o konu başım ağrımasa iyi
Ya ben şaşırdım yok artık hocam 2 haftada 500 gr mı aldılar. Son zamanlarda hızlı alırlar dedi. Ama sonra doğumdan sonra gelme yanıma nerde hocam benim bebeğin 200 grı diye bunlar farazi ileri geri illaki farkediyor dedi. 😂
Aa alsanaaa. 30.haftada başlıyo Bi d e bizim rapor

Benim ablam 15 yıllık evli bana dediği şey şu oldu kocandan senin gibi düşünüp senin gibi hissedip bu süreçlerde sana yardım etmesini falan bekleme yoksa mutsuz olursun ☺️ 2 yıl kendi dişini sıkıcaksın kimseden bir beklentin olmicak yoksa yine sen üzülürsün. Biz evlat yetiştircez kızlar güçlü olmak zorundayız anası danası eşi kim ne derse desin dünyanın bin türlü hali var boşansak Allah korusun biz dimdik durmalıyız her halükarda doğum süreci ve sonrasıda yıpratıcı ama herşey geçicek inşallah 🥰 we can do it 💪
Sadece bebiş olayı değil ki her konu için öyle koca değil herkes için öyle kimse kimse gibi hissedemez mümkün değil hissetmesin de. Çenesini tutmayı bilsin. Sorumluluğunu bilsin. Kendisi olsa katlanmayacağı şeyi umursamaz şekilde göz ardı etmesin. Bunlar normal şeyler beklentiler. Öyle bu zamana gelmek için çok uğraştık göz yaşı döktük endişe ettik. Başlı başına çok değerli bin şükür🤲🏻Konuşuyoruz ama hepimiz de bu süreci göğüsleyeceğiz Allah ın izni ile 🤲🏻dertleşiyoruz sadece burada. Bunlar geçecek başka şeyler olacak hayat böyle bir şey. Yoksa nasıl yaşlanacağız 😂

Yok söyleme dedim. 24 saat mahalleye gelen çöpçüye bile anlatır. Sadece ona değil kimseye söylemedik annem mecburiyetten biliyor. Kardeşim filan da bilmiyor mesela. Sağlık çalışanları vs mecburen bilenler biliyor 😅
Yaaa inanmıorum nasıl bilmiyolar kız maşallah iyi dayanmışsınız çok ketummuşsunuz helal 😂

Sadece bebiş olayı değil ki her konu için öyle koca değil herkes için öyle kimse kimse gibi hissedemez mümkün değil hissetmesin de. Çenesini tutmayı bilsin. Sorumluluğunu bilsin. Kendisi olsa katlanmayacağı şeyi umursamaz şekilde göz ardı etmesin. Bunlar normal şeyler beklentiler. Öyle bu zamana gelmek için çok uğraştık göz yaşı döktük endişe ettik. Başlı başına çok değerli bin şükür🤲🏻Konuşuyoruz ama hepimiz de bu süreci göğüsleyeceğiz Allah ın izni ile 🤲🏻dertleşiyoruz sadece burada. Bunlar geçecek başka şeyler olacak hayat böyle bir şey. Yoksa nasıl yaşlanacağız 😂
Çok benciller gerçekten çocuk gibi oldukları kesin kocalar için diyorum 😅 dertleşmek iyi zaten en iyi koca da kayınvalide de bile bi problem var aşağı yukarı benzer şeyler yaşıyoruz. Allahım çözülmicek dert vermesin inşallah 🤲🥰

Helal olsum valla biz olsak cünle alem bilirdi🤣bisey olunca esimi tembihlerim söyleme tamam mı diye yoksa e demedin ki soylem diye der😅
Eşim çok kıvrandı da ben istemedim. Kimse ile paylaşmak. İlkinde insanların nasıl baktığını tecrübe ettim acı olsa da. Ay hem de ikiz oldu senin hiç üzülme. Ay ne güzel ikiz olmuştu. Cinsiyetleri neydi acaba. Bir şey duydukta ikizleri olacakmış doğru mu diye kolidorlar da konuşmalar. Oooo ooo ikiz olduysa yine hamile kalırsın hiç canını sıkma. Defalarca duydum. Hay dedim. Derdim oydu değil mi. Kayıp yaşadım ben kayıp. Ne kadar gözlerine gelmiş ikiz olması sadece onu söyleyip durdular. Çok saçmaydı o süreç. Bilsem söylemezdim dedim

Eşim çok kıvrandı da ben istemedim. Kimse ile paylaşmak. İlkinde insanların nasıl baktığını tecrübe ettim acı olsa da. Ay hem de ikiz oldu senin hiç üzülme. Ay ne güzel ikiz olmuştu. Cinsiyetleri neydi acaba. Bir şey duydukta ikizleri olacakmış doğru mu diye kolidorlar da konuşmalar. Oooo ooo ikiz olduysa yine hamile kalırsın hiç canını sıkma. Defalarca duydum. Hay dedim. Derdim oydu değil mi. Kayıp yaşadım ben kayıp. Ne kadar gözlerine gelmiş ikiz olması sadece onu söyleyip durdular. Çok saçmaydı o süreç. Bilsem söylemezdim dedim
Cook iyi yapmışsn o zaman söylememekle bosver sen nasil rahat edeceksen nasil iyi hissedeceksen öyle olması en iyisi😊

İyi yapmışsınız kuzum o zaman maşallah barikallah elem tere fiş kem gözlere şiş 🤲🧿🧿🧿

Bu arada geceleri uyuyamaıyorum dün bütün gün belim ağrıyodu uzandım hep neyse akşam yemeğe kayınvalidem e gittik çok keyifsizim bugün falan dedim bana diyoki ne biliyim yani bazı hamileler 9 ay at gibi çalışıyo dedi ah kızım vah kızım diceğine bunu söyledi çok komik 😂😂 sanki yaşadığımız süreçleri bilmiyomuş gibi ufacık bişeyden laf sokuo bana yani umrumda mı tabi ki hiç değil ne yaşadığımı korkularımı ben biliyorum o yüzden benim için eşimin annesi çocuklarımın babanesi o kadar saygısızlık yapmam ama lafta esirgemem herkes haddini bilmeli…
Az lafa bak yaaa ne sinir bozucu 😠

Az lafa bak yaaa ne sinir bozucu 😠
Amaan kuzum bozcak olsam bozarım kurar kurarım ama umrumda değil dün ordayken onu düşündüm her hafta bir kere evlerine gitsek max üç dört saat oturup evime döncem çocuğun uyku düzeni vs ile ilgili bahanem olcak. İsterseniz buyrun siz gelin dicem onlarda gelse otursa max 2 saat otururlar 😂 yanii yakında olsak hergün hergün gelinmez gidilmez diye kendimi rahatlatıyorum 😂

Amaan kuzum bozcak olsam bozarım kurar kurarım ama umrumda değil dün ordayken onu düşündüm her hafta bir kere evlerine gitsek max üç dört saat oturup evime döncem çocuğun uyku düzeni vs ile ilgili bahanem olcak. İsterseniz buyrun siz gelin dicem onlarda gelse otursa max 2 saat otururlar 😂 yanii yakında olsak hergün hergün gelinmez gidilmez diye kendimi rahatlatıyorum 😂
Ohh sen plan Bi programı bahanene kadar hazır etmişsin afferön kız 😁😁

Yakın oturunca beyin bahaneye çalışo 😂😂
Aslinda aynı yerde oturmakta mantikli geliyor bazrn gidip izinlerde.gunlerce kalmak zorunda degilsin ya da onlar gelip kalacak stresin yok 2 3 saat sonrs gidecekler ama tek korkum sürekli çat kapı gelmeleri benimki öyle yapar eminim kizı annesinden annesi kızından cıkmaz ay cok fesatım😂

Aslinda aynı yerde oturmakta mantikli geliyor bazrn gidip izinlerde.gunlerce kalmak zorunda degilsin ya da onlar gelip kalacak stresin yok 2 3 saat sonrs gidecekler ama tek korkum sürekli çat kapı gelmeleri benimki öyle yapar eminim kizı annesinden annesi kızından cıkmaz ay cok fesatım😂
Yani Allahı var benimki çağırmadan asla gelmez ben zorla çağırıyorum istiyoki o biz gidelim hep 🤷🏻‍♀️ Akşam eşimde gelsin yemek yiyelim falan istio ama benim eşim çok rahat gitmio anasına ben napiim çocuk işe gidio spora gidio o yüzden direk eve gelio 🤣 ben eşimden daha çok görüyorum anasını babaını öyle söliyim. Fesatlık değil yani olabilcek ihtimaller maalesef bunlar 🤷🏻‍♀️

Kızlar aman yaa bitmiyor çile salladım şuanlık.
Ben bebelerimi gördüm. Bu sefer de ikisi kafa kafaya vermiş. Başlar aşağıda. Yine pozlar fevkalade değil. Dedim hocam yaa ne güzel ultrason resimleri atıyorsunuz sayfanızda aşk olsun. Ama sizinki ikiz onların sıvıları daha geniş alan geniş ikizlerde bunları yakalamak bile zor. Yoksa size de çıkartmazmıyız en sevdiğim sizsiniz üçkağıtçı hocam yaa 😂😂
1700 e 1800ler de kilolar. Rahim uzunluğu 4 cm dedi ben anlamadım 3.8 Di kısalcağına uzuyor 😂😂
Başka da bişe yok valla. 30.hafta raporunu bekliyorum şimdi çıkarmalarını
Maşallah cnm.sağlıkla ilerlersin inşalah🙏🏼

X