2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ciddimisin kız sen anaaa

Ah ah benim eşim kuruyor o cümleyi batmaya başladı bana. Benim yapacak bekleyen bir sürü işim var benim bunlarla uğraşacak vaktim mi var. Pardon ama benim de yapacak bir sürü şeyim var kariyerimi bıraktım ben de geride. Ama zoruma gitmiyor çocuklarım için diyorum bunu böyle sürekli dile getirmeye utanırım ben ya. Anlıyorum ona da ihtiyacımız var ama kalkıp bir bulaşık yerleştiriyor bu laf. Çamaşır atıyor bu laf. Bugün zorla evi süpürecek her yer toz pamuk bu pislik içinde hasta olacağız dedim, benden bekleme neyse çağır gelsin yapsınlar diyor. Kadınlar geldiğinde ben ilgileneceğim nasılsa. Şu an eşim gözüme batıyor herkes böyle diyorum benim yüküm fazla diyor. Çünkü buraya geliyor annesine gidiyor işe gidiyor üçe bölünüyor. Sabrı kalmıyor eve.

Aynı evde yaşamak zor canım inşallah öyle bir düşüncesi yoktur ee çocuk oluncada senin kendine ayıracak zamanın bile olmayack neredeyse birde senin kv yardımcıda olamaz sana sinirlerin bayağı gerilir

Ciddimisin kız sen anaaa
Bilmiyorum ben öyle anlıyorum kuzum her gün arıyor her gün aynısını söylüyor ikiz olduğundan haberi yok ama neyse Allah sağlık versin de bakamam yani ortada. Geçinilecek biri değil. Kötü şeyler olur büyük konuşmayayım da. Öyle halim salim bir ihtiyar değil. Gençliğini düşünemiyorum herkes korkuyormuş zaten

Aynı evde yaşamak zor canım inşallah öyle bir düşüncesi yoktur ee çocuk oluncada senin kendine ayıracak zamanın bile olmayack neredeyse birde senin kv yardımcıda olamaz sana sinirlerin bayağı gerilir
Kız koltuğun altındaki kumandaya uzanıp almaz biri oldu mu ondan ister bana bakmaya değil zaten bakamayacağı ortada benim ona bakmam gerekecek orası kesin de. Kaç yıldır evliyiz şimdi değil ama ilk evlendiğim zamanlar gayet yemeğini filan düzenli yapardı. Bir gün bize sofra kurduğunu bilmem. Neyse beklentim yoktu zaten o noktada da. İnşallah karşı karşıya gelmeyiz. Geçen eşimde geniş bir pijama vardı bunu annem buraya gelirse giyer vermeyelim birine dedi benim annem gelecek ya başta onu kast ediyor zannettim annem giymez ki dedim yok benim annem dedi ondan diyorum. Böyle bir anne rafı yaptık dolapta bize geldiğinde pike verdim memnun kalmadı çarşaf verdim memnun kalmadı kalın geliyormuş kendi evindeki gibi olsun istiyor bir de her şey. Geçen telefonda eşime diyor ki biraz ayırdım sizin evde bir şey yok insan gelince üstüne atsın. Bunu size götür geldiğinde. Ev pikeden çarşaftan yıkılıyor ama. Kendi istediği kıvamda bulamadık bir türlü. Öyle bakalım. Benim vaktim olsa ücretsiz izne ayrılmaz işime giderim zaten. Nazlayamam bebeklere bakabilsem ne nimet. Allah biliyor bebekler olmasa da yapamazdım yoruyor insanı çünkü. Bakıma yardıma ihtiyacı olan biri gibi değil sürekli elinin altında robot gibi davranıyor herkese karşı öyle mizacı öyle yani. Ama maalesef hayat öyle değil.

Ayy masallah masallah kız ne güzel iste bosver uzun olsun sanki normal dogurmayacan ya

Amann Allah yardimcimiz olsun valla kızlar isimiz zor iki tane bebis nasıl yetisicen zaten imkanı yok bizim ki simdilik genc evdede bekarlar var sonrasi nasıl olur bilmem de esime ayrı bir duskunler ama lafta icraat yok tabi

Oy maşallah miniklere ikizlerde görüntü almak zor dedi benim doktorumda. Dinlenirsen uzar rahim kuzum ki uzun olsun kafan rahat olur ne güzel. Kiloları da çok iyi ikizlere göre çok çok iyi hatta ben de rapor almalıyım salladıkça salladım duruyor o konu başım ağrımasa iyi

İyikide mıc mıc değiliz yoksa beklentiler daha fazla olur kuzum bu haldeyken böyle tek erkek olmasıda kötü
Kız ben cok mesafeli birisiyimdir cunku arada yasanmislik cok ben buz gibi oldum o yüzden 1 yildir gitmiyorum bile ama ha sey diyorlar zeynep oyle ya o cok konusmaz o biraz soguk birisidir aman olsun arkadas ben size sogugum daha napim ne deyim yüzünüze

Amann Allah yardimcimiz olsun valla kızlar isimiz zor iki tane bebis nasıl yetisicen zaten imkanı yok bizim ki simdilik genc evdede bekarlar var sonrasi nasıl olur bilmem de esime ayrı bir duskunler ama lafta icraat yok tabi
Lafa gelince oooo ooo ooo en sevmediğim de o zaten. Söyleme bari durum ortada işte eşim tek mecburen ne yapcan. Allah herkesin yardımcısı olsun

Cnm benim kız ismi de erkek ismide belli olduğu için hiç işim arayışına girmedim
Kız ismim minel hoşuna giderse koyabilirsin
Zeynep
Duru
Tülin
Nil
Defne
bunlarde sevdiğim isimler..

Ayyy kıyamam size ya off hepiniz amma dolmuşsunuz bakın bu günler en güzel günlerimiz hepimizin güzel şeylere odaklanalım ağzı olan herkes konuşuyo biliyorum zor sinir bozmamak ama yani gelicekler illaki engelleyemiceğimize göre maalesef idare eden taraf biz oluyoruz Allahım mucizelerimizle bize verir o sakinliği inşallah herkes kendi evine gidince rahatlarız

Benim ablam 15 yıllık evli bana dediği şey şu oldu kocandan senin gibi düşünüp senin gibi hissedip bu süreçlerde sana yardım etmesini falan bekleme yoksa mutsuz olursun 2 yıl kendi dişini sıkıcaksın kimseden bir beklentin olmicak yoksa yine sen üzülürsün. Biz evlat yetiştircez kızlar güçlü olmak zorundayız anası danası eşi kim ne derse desin dünyanın bin türlü hali var boşansak Allah korusun biz dimdik durmalıyız her halükarda doğum süreci ve sonrasıda yıpratıcı ama herşey geçicek inşallah we can do it

Bu arada geceleri uyuyamaıyorum dün bütün gün belim ağrıyodu uzandım hep neyse akşam yemeğe kayınvalidem e gittik çok keyifsizim bugün falan dedim bana diyoki ne biliyim yani bazı hamileler 9 ay at gibi çalışıyo dedi ah kızım vah kızım diceğine bunu söyledi çok komik sanki yaşadığımız süreçleri bilmiyomuş gibi ufacık bişeyden laf sokuo bana yani umrumda mı tabi ki hiç değil ne yaşadığımı korkularımı ben biliyorum o yüzden benim için eşimin annesi çocuklarımın babanesi o kadar saygısızlık yapmam ama lafta esirgemem herkes haddini bilmeli…

Maşallah kuzum çok ama çoook sevindim sağlıkla büyüsünler zamanında gelsinler inşallah

Anaaa görüyon mu sen
Kız eşin de mi söylememiş ikiz olduğunu

Anaaa görüyon mu sen
Kız eşin de mi söylememiş ikiz olduğunu
Yok söyleme dedim. 24 saat mahalleye gelen çöpçüye bile anlatır. Sadece ona değil kimseye söylemedik annem mecburiyetten biliyor. Kardeşim filan da bilmiyor mesela. Sağlık çalışanları vs mecburen bilenler biliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…