2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Labellaaa Labellaaa kuzucum açtım izlicem ilkadımlar.com da çok güzelmiş bir sürü eğitim varmış bilmiyodum hiç ben hep paralı online eğitimlere baktım son ay eğitim alıyım diye bu çok iyi oldu saolasın bilgilendirme için 🥰

Bak işte ben takıyorum böyle konuşmalara. Sana göre olmayabilir ama sizin evde Bi şey yok diyemezsin.
Aynen komik geldi zaten. Bir sürü var evde. Anormal derecede çok bizde bir de ben eritmeye çalışıyorum 😅 Battaniye ne olabilir fazla pofidikmiş eski usul var ya onlardan yok mu diyor o eski evlerde var yani yeni battaniyeler öyle değil. Hani ince polar tarzı da varda onun kast ettiği anneannem zamanından kalan şeyler nereden bulayım 😬😅 altına serecek bir de. Ben yepisyeni battaniyemi gözden çıkarmışım 😂😂😂🤪 huyu öyle işte ne yapcan 😑

Hadi kuzum inşallah gönlünüze göre olur iki çocukla çok zor çünkü benim kuzenimin ikiz erkenden vermişti kreş e napsın çalışmak zorunda devlet memuruydu 😐 bence de aile akraba bilmesi gerekio çocukların anane babane ben de bu konuda çok çok dikkat edicem bilicek yani hafta da bir gün de olsa gidilcek babaneye de ananeye de sevgiyi de saygıyı da öğrenir bu şekilde inşallah yani 😂😅
İnşallah ruh sağlığı içinde gerekli diye düşünüyorum. Asosyal şimdi bebeler hep 😬 tamam biz de iyi değiliz belki bu konuda ama psikolojik sorun düzeyinde nesil. Kendi sağlığı için toplum sağlığı için bilsin topluma girmeyi

Aynen oyle o yuzden hic gebe fotosu felan bi yerde paylasmadm benim olmayan cok arkadasm var ben uzuluyordm gördükce ne yalan soyleyim Allah m bizlere sag salim kavusmayı olmayanlarada en kisa zamanda insaallah bu hasreti dindirmeyi nasip etsin🙏
Bende atladım kuzum. Benimde çevremde olmayanlar var ama genel anlamda kendim paylaşmayı uygun görmedim sonra belki. Rabbim tüm bekleyenlere nasip etsin 🤲🏻🤲🏻

CC5A99AB-9A4D-45B5-94B8-DC8BE2C0D41C.jpeg

Alın size gerçekler 😂😂😂😂

Ayy sorma esimin nobetini ayarlamam lazim yoksa cocuga kim bakacak derdi olacak annem ben kalirim diyo ama esim istemiyor😂hakta veriyorm kimse bakmasn evimde 3.kisi istemiyorum diyor oda ayri bir sorun bizim evde anneme ne dicem😂
Kuzum biz nasıl rahat edemiyorsak erkekler içinde öyle o da senin annene senin gibi sıcaklık hissedemez. Doğanın kanunu 😅

Ya ben şaşırdım yok artık hocam 2 haftada 500 gr mı aldılar. Son zamanlarda hızlı alırlar dedi. Ama sonra doğumdan sonra gelme yanıma nerde hocam benim bebeğin 200 grı diye bunlar farazi ileri geri illaki farkediyor dedi. 😂
Aa alsanaaa. 30.haftada başlıyo Bi d e bizim rapor
Nerede benim bebelerin 200 gramı 😂 ya öyle ultrason da değişir kuzum ama yine de güzel yani. 30 dan sonra hızlı diyorlar ya 😅 ay evet de 32 ye kadar idari izin vardı ya ondan çok şey yapmadım şimdi gittim hastaneye geldim yarın verecekler. Bebeleri görmedim ama. Rapor için geldim diyince yarın gel teslim al dediler. Bir de doktorun istediği tahlilleri söyledim. Aç karnına veriliyormuş karaciğer fonksiyon testleri 🙄 bilmiyordum. Yarın sabah gidip kan vereceğim işte.

Kızlarr ya bacagmdan yürüyemiyorum resmen doktora mesaj attm magvital 2 ye cık dedi cok olmaz demi günde 2 magnezyum kullanan var mi

Kızlar aman yaa bitmiyor çile salladım şuanlık.
Ben bebelerimi gördüm. Bu sefer de ikisi kafa kafaya vermiş. Başlar aşağıda. Yine pozlar fevkalade değil. Dedim hocam yaa ne güzel ultrason resimleri atıyorsunuz sayfanızda aşk olsun. Ama sizinki ikiz onların sıvıları daha geniş alan geniş ikizlerde bunları yakalamak bile zor. Yoksa size de çıkartmazmıyız en sevdiğim sizsiniz üçkağıtçı hocam yaa 😂😂
1700 e 1800ler de kilolar. Rahim uzunluğu 4 cm dedi ben anlamadım 3.8 Di kısalcağına uzuyor 😂😂
Başka da bişe yok valla. 30.hafta raporunu bekliyorum şimdi çıkarmalarını
Maaşallah minnoslara😍

Nerede benim bebelerin 200 gramı 😂 ya öyle ultrason da değişir kuzum ama yine de güzel yani. 30 dan sonra hızlı diyorlar ya 😅 ay evet de 32 ye kadar idari izin vardı ya ondan çok şey yapmadım şimdi gittim hastaneye geldim yarın verecekler. Bebeleri görmedim ama. Rapor için geldim diyince yarın gel teslim al dediler. Bir de doktorun istediği tahlilleri söyledim. Aç karnına veriliyormuş karaciğer fonksiyon testleri 🙄 bilmiyordum. Yarın sabah gidip kan vereceğim işte.
Ay hazır gitmişken fırt fırt kenardan bakalım hoca deseydin 😂
Ben genel anlamda geniş kan tahlili verirsem aç veririm hep zaten kuzum. Ama onun özellikle aç verildiğini ben de bilmiyordum ne yalan söylim

Yani benimkiler de gelir ilk torunları vs sakıncak değilim asla başımla beraber hep gelsinler ☺️ Ama demek istediğim benim evime gelsinler benim sistemime çocuğun düzenine uysunlar anladın mı ☺️ Merak etme ayrıca şimdi herkes hevesli olur sonra kalırsın bir başına 😂
Ya bana da gelsinler tabiki ama herkes yerini bilsin müdahale etmemeleri lazım ama edeceklerine o kadarr eminim kiii 🤧

X