2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ne demek kuzumm ben de izledim şimdi baya iyidi kaydediyorlar zaten diğerlerini de izlicem ben de ilkyardım vs cok önemli

Ee kızlar bugün neler yapıyosunuz. Ben geldim hastaneden 1 saat gözümü kapatmıştım. Ütülerim bitmedi daha onları tamamlamam lazım sizler neler yapıyosunuz

Ee kızlar bugün neler yapıyosunuz. Ben geldim hastaneden 1 saat gözümü kapatmıştım. Ütülerim bitmedi daha onları tamamlamam lazım sizler neler yapıyosunuz
Kuzum ben şu eğitim işine düştüm baya faydalı şeyler öğrendim yenidoğanlarda uyku eğitimi ile doğuma hazırlık eğitim almış oldum Labellaaa sağolsun Şimdi kalkıp yemek yapıcam menüm de kremalı mantarlı makarna var

Ohhh izle izle. Ben de izliyordum önceden de kaldırmıyor artık kafam şuan
Yemeğin de hazır ohhh mis çalışkan gacı

Ohhh izle izle. Ben de izliyordum önceden de kaldırmıyor artık kafam şuan
Yemeğin de hazır ohhh mis çalışkan gacı
Henüz yapabiliyoken yapıyorum işte kuzum son zamanlar daha zordur eminim ki odaklanmak vs Sen bir daha ne zaman gitceksin doktora iki haftaya düşmüştü dimi ?

Henüz yapabiliyoken yapıyorum işte kuzum son zamanlar daha zordur eminim ki odaklanmak vs Sen bir daha ne zaman gitceksin doktora iki haftaya düşmüştü dimi ?
Aynen sonra da yapamıyorsun diye büyükleri getirirler
2 hafta evet canım. 10 gün sonrasına alacaktım kontrol randevusu olsun para çıkmasın diye ama doktorcuğum yokmuş beni üzdü

Ben bebenin hediyeliklerine başladım kuzum. Malzemeler geldi geçen haftadan beri benim keyfimi bekliyorlardı kapı süsü yastık falan da denicem bakalım... Bi de hep senin yüzünden valizi tekrar düzenlicem fazlalık koymuşum hep onları çıkarayım

Kilya ve diğer aynısından alan arkilerim 4 kat müslin battaniye almıştık ya zeybra marka ona ütü vurdunuz mu. Bürümcüklü Bi yapısı var ya bozulur diye düşünüyorum

Ayy süpersin en sevdiğim etkinlikler bilirsin kolay gelsin bitir de resimlerini isteriz
Yaa ben de bişeylet yapmak isterim ama ellerimden tut ki yapamazsam ziyan olur ondan korkarım
Ama dur niye benim yüzümden boşaltma dur ben çok da sığdıtamadıpımdan yeteri kadarını koydum sonra hastanede eksik gedik çıkınca kulağımı çınlatmayın,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…