2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Helal olsum valla biz olsak cünle alem bilirdibisey olunca esimi tembihlerim söyleme tamam mı diye yoksa e demedin ki soylem diye der

Ya ben şaşırdım yok artık hocam 2 haftada 500 gr mı aldılar. Son zamanlarda hızlı alırlar dedi. Ama sonra doğumdan sonra gelme yanıma nerde hocam benim bebeğin 200 grı diye bunlar farazi ileri geri illaki farkediyor dedi.
Aa alsanaaa. 30.haftada başlıyo Bi d e bizim rapor

Sadece bebiş olayı değil ki her konu için öyle koca değil herkes için öyle kimse kimse gibi hissedemez mümkün değil hissetmesin de. Çenesini tutmayı bilsin. Sorumluluğunu bilsin. Kendisi olsa katlanmayacağı şeyi umursamaz şekilde göz ardı etmesin. Bunlar normal şeyler beklentiler. Öyle bu zamana gelmek için çok uğraştık göz yaşı döktük endişe ettik. Başlı başına çok değerli bin şükürKonuşuyoruz ama hepimiz de bu süreci göğüsleyeceğiz Allah ın izni ile dertleşiyoruz sadece burada. Bunlar geçecek başka şeyler olacak hayat böyle bir şey. Yoksa nasıl yaşlanacağız

Yaaa inanmıorum nasıl bilmiyolar kız maşallah iyi dayanmışsınız çok ketummuşsunuz helal

Çok benciller gerçekten çocuk gibi oldukları kesin kocalar için diyorum dertleşmek iyi zaten en iyi koca da kayınvalide de bile bi problem var aşağı yukarı benzer şeyler yaşıyoruz. Allahım çözülmicek dert vermesin inşallah

Helal olsum valla biz olsak cünle alem bilirdibisey olunca esimi tembihlerim söyleme tamam mı diye yoksa e demedin ki soylem diye der
Eşim çok kıvrandı da ben istemedim. Kimse ile paylaşmak. İlkinde insanların nasıl baktığını tecrübe ettim acı olsa da. Ay hem de ikiz oldu senin hiç üzülme. Ay ne güzel ikiz olmuştu. Cinsiyetleri neydi acaba. Bir şey duydukta ikizleri olacakmış doğru mu diye kolidorlar da konuşmalar. Oooo ooo ikiz olduysa yine hamile kalırsın hiç canını sıkma. Defalarca duydum. Hay dedim. Derdim oydu değil mi. Kayıp yaşadım ben kayıp. Ne kadar gözlerine gelmiş ikiz olması sadece onu söyleyip durdular. Çok saçmaydı o süreç. Bilsem söylemezdim dedim

Cook iyi yapmışsn o zaman söylememekle bosver sen nasil rahat edeceksen nasil iyi hissedeceksen öyle olması en iyisi

İyi yapmışsınız kuzum o zaman maşallah barikallah elem tere fiş kem gözlere şiş

Az lafa bak yaaa ne sinir bozucu

Az lafa bak yaaa ne sinir bozucu
Amaan kuzum bozcak olsam bozarım kurar kurarım ama umrumda değil dün ordayken onu düşündüm her hafta bir kere evlerine gitsek max üç dört saat oturup evime döncem çocuğun uyku düzeni vs ile ilgili bahanem olcak. İsterseniz buyrun siz gelin dicem onlarda gelse otursa max 2 saat otururlar yanii yakında olsak hergün hergün gelinmez gidilmez diye kendimi rahatlatıyorum

Ohh sen plan Bi programı bahanene kadar hazır etmişsin afferön kız

Yakın oturunca beyin bahaneye çalışo
Aslinda aynı yerde oturmakta mantikli geliyor bazrn gidip izinlerde.gunlerce kalmak zorunda degilsin ya da onlar gelip kalacak stresin yok 2 3 saat sonrs gidecekler ama tek korkum sürekli çat kapı gelmeleri benimki öyle yapar eminim kizı annesinden annesi kızından cıkmaz ay cok fesatım

Yani Allahı var benimki çağırmadan asla gelmez ben zorla çağırıyorum istiyoki o biz gidelim hep Akşam eşimde gelsin yemek yiyelim falan istio ama benim eşim çok rahat gitmio anasına ben napiim çocuk işe gidio spora gidio o yüzden direk eve gelio ben eşimden daha çok görüyorum anasını babaını öyle söliyim. Fesatlık değil yani olabilcek ihtimaller maalesef bunlar

Maşallah cnm.sağlıkla ilerlersin inşalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…