2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Geçmiş olsun cnm eşine sana da Allah güç kuvvet versin

kuzum cok gecmis olsun kovid degildir mide bagirsak salgini da cok varmis belki oyle birseydir

Hem ne curcuna k.valide,anne,koca,abla sağolsunlar Allah eksik etmesin ama gözüm korkuyor şimdiden herkes konuşacak,karışacak her kafadan ses çıkacak bilemiyorum.....
Aynen öyle kuzum zaten biz yorgun olacağız her anlamda yani kolay ilerlemedik hepsinden Allah razı olsun Rabbim yokluklarını göstermesin de laf söz başka şeylere endişe etmek istemeyeceğiz o esnada

Ah kızlar ah az kalsın doğuruyorum dedim hayatımda böyle bir kabızlık yaşamadım çoook kötü idi çok bildiğiniz ıkınıyor karnımı aşağıya basıyorum. Canım nasıl yanıyor kalbim duracak zannettim eşime beni hastaneye yetiştir diyecektim komik de bir durum bir yandan onu düşünüyorum bir yandan ağlıyorum canım yanıyor ıkınmaya engel olamıyorum bağırsaklarım dışına çıkacak zannettim. Ter bastı bütün vücudumu. Dedim böyle giderse gelecek bebekler Allah korusun bir yandan aklım orada. Bir şey de yapacak durumda değilim yani o an ilaç filan hiç bir şey çare edemez. Lavabodayım. Bebekler nasıl vuruyor kıyamam. Büyük korku yaşadım. Ki sebze ağırlıklı besleniyorum salatam eksik olmuyor filan. Hiç onunla alakalı değil. Kayısı filan yasak diye yemiyorum. Şu an belim kasıklarım her yanım ağrıyor. Doktor duphalac kullan etki etmezse haber ver dedi. Ne fena bir şey Allah kimseye yaşatmasın valla

Şekerden dolayı mı kayısı yasak canım kabızlık kötü ya bence ne kadar sağlıklıda beslenmeye çalışsak sorun yaşıyoruz armutta acaba sıkıntı oluşturur mu bana iyi geliyo birde daha çok zeytinyağı kullan oda iyi geliyo

Aynen canım kuru meyvelerin hepsi yasak şekerden dolayı dün meyve öğününde armut yedim ama demek ki kar etmiyor. Yağ kısıtlaması da var bir iki gün ilaç kullanayım da olmadı yinede gece yatmadan yağ içer denerim. Aman aman dikkat edin sanki doğum yapıyor gibiydim. İnşallah rahmim filan iyi durumdadır o kadar ıkınmaya kasılmaya. Yazık yavrular neye uğradığını şaşırdı içeride. Bizim daha gelme niyetimiz yoktu bu neyin nesi dediler normal bir kabızlık değildi yaşadığım

Gecen gecce benım hastanede yasadıığmın aynısıııı ne ılerı ne gerı ablam gelıyor derya ıyımısın dıyroum soyle hemsıre lavman versın o da dr u arıyor dr da su ıcsın yuruyus yapsın dıo bı kısır döngü olusmustu
1 saat kıvrandım kalkamadım vc den sonra zor kalktım altıma kagıt havvlukar koyup odada yururken hemsırre gekdı lavman vermsıtı
Bana da dıyorlar nıe kalkmıyosun bebege etkı felan
Napıcam öylece kaldı baska care ney
Duphalac halen tam temizlemedı ama toz halınde var tedavıden kalma onu ıcmeye devM edıyrıum gunde 1 kere duphalac bana cokkk serbet gelıyor

Ayy kuzumm çok zordurr yaa offf inşallah ilaç etki eder de rahatlarsınn dinlen kalkma ayağa

Ay kalksam kalkamıyorum otursam oturamıyorum ne su ne bir şey öyle hani ya kabızım heralde tuvalete çıkmadım ya da zorlandım gibi bir şey değil ki. Bildiğin gelmiş ama gelmiyor öyle kalmış ıkın ıkın yok. Kalk yok kalksamda ıkınmaya devam ediyorum. Kabus gibiydi ya. Lavman filan da yapılmaz o durumda ne yapılır bilmiyorum. Allah kurtarsın denilir heralde bakalım ben ilk defa içeceğim doktor içmemeye çalış demişti diye daha öncede yaşadım ama yok bu fenaydı Allah korusun rahim filan açılır gider bildiğin kasılma ıkınma. Hemen aradım hemşireyi şurup kullan etki etmezse ona göre bakarız dedi biraz kullanayım geceleri de zeytinyağı içerim şekere bir şey yapmaz heralde o kadar da

Kıyamam kuzulara İnşallah son yaşadığın olur canım ilaçtan başka bir şey yapamamakta kötü. Bende bu son zamanlarda yaşıyorum kayısı ve armutla halletmeye çalışıyorum

Kıyamam kuzulara İnşallah son yaşadığın olur canım ilaçtan başka bir şey yapamamakta kötü. Bende bu son zamanlarda yaşıyorum kayısı ve armutla halletmeye çalışıyorum
Onlarda vurmaya başladı ne yapacağımı şaşırdım İnan. İnşallah kuzum. Bir iki gün içeyim de ne yapayım öbür türlüsü daha fena idi. Aman kuzum dikkat edin. Önceden önlem alın diyeceğim de önceden nasıl önlemi olur bilmiyorum lavaboya çıkmada böyle sıkıntım yoktu bir anda gelişti. Siz yine her ihtimale karşı ona göre yiyip için

Yaa bilmiyoruz ki hiç bir şey yiyemiyor. Ama geçen çok üşüdüm diyor kapılar camlar açık ders yapıyorlar. Nasıl bitirdim dersi bilemiyorum diyor ondan kaynaklı diyoruz inşallah çabucak geçer
usutmedir insallah o zaman havalarda cok dengesiz gidiyor cok gecmis olsun canim

Duphalac şekeri olanlara vermiyoduk yavrum biz

Duphalac şekeri olanlara vermiyoduk yavrum biz
Prospektüsüne baktım da normal dozlarda ise diyabetikler için sorun oluşturmaz diyor zaten bana bir ölçek al dedi sabah ve akşam. Sorun olmaz heralde şekerimi takip ederim olursa ona göre bakarız zaten kullanacağım bir kaç gün sonra zeytinyağına başlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…