2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Olsun eline gelmiş en iyi bilgi sende yıkanır diyorsan alacağım
Bebeğim link bırakıyorum incele, ben yıkıcam yani kumaş çünkü taş gibi ürün
Benim aldığım bu büyük olan :
Madame Coco uygulamasında senin için bir şey buldum!

Camilla Kumaş Sepet - Ekru

Küçüğü olanda bu ;
Madame Coco uygulamasında senin için bir şey buldum!

Camilla Kumaş Sepet - Ekru

2 hafta diyorlar ama zeytinyagı sürmeye karar verdim mecbur kalmazsam krem kullanmayım diyorum benim ki bildigin kenarlardan gitti oyle az felan degil hani

Belki de koca göbeğimle mi kıyaslıyorum bilmiyorum ama yumuş yumuş duruyor öyle normalde de ödem tutan biriyimde artık her sabah el ayak şiş ve karıncalanarak ayaklanıyorum. İnşallah artmaz
Ayy kuzucum aminnn yaa az kaldı azzz çok heyecanlııı iyi şeyleri düşünelim Allahın izniyle annen ne zaman gelioo

Canımm yaa 11.45 te dr uma randevvum var şu gecelerı ıcın bana bısey yapsın yoksa bırgun bayılıcam bırde Elısamı goreyım
Kuzummm çok şükür bugün evindeydin ve çok şükür bebeni gördün geceleri hepimiz için zor sanırım artık... Senin için biraz daha fazla tabi, bakalım belki Dr çözüm Bi şey söyler

Çok sevindim kuzucum gözünüz aydın bebeğin de sağlıklı inşallah sağlıklı gelicek sonra herşey geride kalıcak Allahım izniyle psikiyatr iyi olmuş iyi gelsin inşallah sana

Hepsi var. Ah ah ev temizliği en gözümde büyüttüğüm konu. Doğum sonrası curcuna yine öyle düşünüyorum

Öyle valla kuzum insanın ağız tadı olsun yeterki. Ben covid oldugumda çoook zorlanmıştım bu tat koku kaybından 1 ay falan geri gelmedi ve yemek yerken ağlıyordum tadı yok diye çok tuhaf bir duyguydu. Allahım diyorum gercekten ne kadar önemliymiş yedıklernden tat almak öbür türlü tatmin de olamadıgın için karnın doymuyor ve yemek istemiyorsun bu durum da aşırı stres ve sinir yapıyor. Gerçekten bir daha yaşamak nasip olmasın öyle kalıcam sanmıştım. Hafif hafif gelmeye başlayınca dünyalar benim olmuştu

Bu kitabı okumanın vakti gelmiştir artık diyebilir miyiz dr bana 1 aralıktan sonra artık doğsa da bir sıkıntı olmaz dedi bugun de 1 kasım oduguna göre en az bi 4 haftam kalmış oluyor Allahım neler söylüyor benim bu ağzım ben miyim bu son haftaları kalan kişi aaa duyduklarıma inanamıyorum

Eklentiler

• B0420C01-A5F6-4B2A-95F3-06C23FFBCAFB.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…