2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ah kuzum insan kaybedince anlıyor yaşayınca anlıyor hep. Rabbim kimseye yaşatmasın

Kızlar eşim hasta dün geceden bu yana sabah toparlar dedim ama hala devam ediyor Covid filan değildir inşallah diyoruz. Tatil nedeniyle genelde evde idi ama bilmiyorum ki. Midesini bozmuştur sadece diye tahmin ediyorum. Bugün hasta bakarak geçiyor çabuk toparlar inşallah ya Zaten benim durumum ortada o da öyle olunca zor cidden.

Geçmiş olsun yavrum sana da kolaylıklar diliyorum benm eşiminde atölyede büyük plaka mdf düşmüş ayağına parmağı kırılmıştı geçen gün. o hizmet bekliyo ben hizmet bekliyorum kala kaldık öyle zor oluyor cidden

Yasamademek123 , canım çok sevindim.
Elisa kız büyüyo çok şükür.
Bak annesi, sen hasta yattın o kadar ama o seni hiç üzmemiş.
Güzel güzel beslemişsin kızını.
Maşallah.
Yaaa nasıl duygusallaştım agladım bılıyor muusn teyzesı
Mucızeeee ınsallajh dogdugun da da saglıgı yerınde olur annesi ve babası sadece sımdı saglıkla dogsandıe dua ediyor

Ahhhbınsallahh kuzummm

Kız bir de benim küçük yani düşün süt konusu endişe yaptırmaya başladı bana da
Küçük göğsün performansını cok iyi duydum bu arada göğüs boyutuyla alakalı değil hormonal bişi yavrum sonucta. Benm annemin de kv nin de küçüktür mesela annemin 3 -4 tane süt çocugu var kv nin de aynı şekilde. bir sütüm vardı diyor ikisi de bi sıkıyodum 5 metre uzağa gidiyordu hortum gibi diyorlar MAŞALLAH o yuzden küçüklüğünü büyüklüğünü dert etmemek lazım önemli olan işlevi

Off kötü olmuş size de çok geçmiş olsun kuzum. Aynen dediğin gibi. Şansıma ya sürekli ayaktayım yatmam gereken zamanlarda. Hayırlısı olsun ne diyelim

Oyy bunu duymak iyi geldi

Çok geçmiş olsun kuzum değildir inşallah ya korkma Allah a emanet

Yaaa size de çok geçmiş olsun görünmez kaza hemen düzelir inşallah

Cidden öyle aman aman kiloyu kafaya takmıyorum bebişlerimiz sağlıklı olsunda gerisi önemli değil illaki aldıklarımızı veririz ama doktor artık dikkat etmen gerekiyor diyince birşeyleri yanlış yapıyorum heralde diye düşündüm

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah biran önce toparlar

Geçmiş olsun canım evde kesinlikle birinin olması gerekiyo ya böyle durumlarda iki taraf içinde sıkıntı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…