2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Öyle valla kuzum insanın ağız tadı olsun yeterki. Ben covid oldugumda çoook zorlanmıştım bu tat koku kaybından 1 ay falan geri gelmedi ve yemek yerken ağlıyordum tadı yok diye çok tuhaf bir duyguydu. Allahım diyorum gercekten ne kadar önemliymiş yedıklernden tat almak öbür türlü tatmin de olamadıgın için karnın doymuyor ve yemek istemiyorsun bu durum da aşırı stres ve sinir yapıyor. Gerçekten bir daha yaşamak nasip olmasın öyle kalıcam sanmıştım. Hafif hafif gelmeye başlayınca dünyalar benim olmuştu 😍😍😍
Ah kuzum insan kaybedince anlıyor yaşayınca anlıyor hep. Rabbim kimseye yaşatmasın 🤲🏻🌺

Kızlar eşim hasta dün geceden bu yana sabah toparlar dedim ama hala devam ediyor Covid filan değildir inşallah diyoruz. Tatil nedeniyle genelde evde idi ama bilmiyorum ki. Midesini bozmuştur sadece diye tahmin ediyorum. Bugün hasta bakarak geçiyor 😬 çabuk toparlar inşallah ya 🤲🏻 Zaten benim durumum ortada o da öyle olunca zor cidden.

Kızlar eşim hasta dün geceden bu yana sabah toparlar dedim ama hala devam ediyor Covid filan değildir inşallah diyoruz. Tatil nedeniyle genelde evde idi ama bilmiyorum ki. Midesini bozmuştur sadece diye tahmin ediyorum. Bugün hasta bakarak geçiyor 😬 çabuk toparlar inşallah ya 🤲🏻 Zaten benim durumum ortada o da öyle olunca zor cidden.
Geçmiş olsun yavrum sana da kolaylıklar diliyorum 😢 benm eşiminde atölyede büyük plaka mdf düşmüş ayağına parmağı kırılmıştı geçen gün. o hizmet bekliyo ben hizmet bekliyorum kala kaldık öyle zor oluyor cidden

Yasamademek123 Yasamademek123 , canım çok sevindim. 🥰
Elisa kız büyüyo çok şükür. 😉
Bak annesi, sen hasta yattın o kadar ama o seni hiç üzmemiş. 😊
Güzel güzel beslemişsin kızını. ☺️
Maşallah. 🧿
Yaaa nasıl duygusallaştım agladım bılıyor muusn teyzesı
Mucızeeee 🤲🤲🥺🥺🥺 ınsallajh dogdugun da da saglıgı yerınde olur annesi ve babası sadece sımdı saglıkla dogsandıe dua ediyor 😇😭🤲🧿

Ahhhbınsallahh kuzummm

Kız bir de benim küçük yani düşün 😬 süt konusu endişe yaptırmaya başladı bana da 🤭
Küçük göğsün performansını cok iyi duydum bu arada göğüs boyutuyla alakalı değil hormonal bişi yavrum sonucta. Benm annemin de kv nin de küçüktür mesela annemin 3 -4 tane süt çocugu var kv nin de aynı şekilde. bir sütüm vardı diyor ikisi de bi sıkıyodum 5 metre uzağa gidiyordu hortum gibi diyorlar 😅 MAŞALLAH 🧿 o yuzden küçüklüğünü büyüklüğünü dert etmemek lazım önemli olan işlevi 😇 🧿

Geçmiş olsun yavrum sana da kolaylıklar diliyorum 😢 benm eşiminde atölyede büyük plaka mdf düşmüş ayağına parmağı kırılmıştı geçen gün. o hizmet bekliyo ben hizmet bekliyorum kala kaldık öyle zor oluyor cidden
Off kötü olmuş size de çok geçmiş olsun kuzum. Aynen dediğin gibi. Şansıma ya sürekli ayaktayım yatmam gereken zamanlarda. Hayırlısı olsun ne diyelim 🙄

Küçük göğsün performansını cok iyi duydum bu arada göğüs boyutuyla alakalı değil hormonal bişi yavrum sonucta. Benm annemin de kv nin de küçüktür mesela annemin 3 -4 tane süt çocugu var kv nin de aynı şekilde. bir sütüm vardı diyor ikisi de bi sıkıyodum 5 metre uzağa gidiyordu hortum gibi diyorlar 😅 MAŞALLAH 🧿 o yuzden küçüklüğünü büyüklüğünü dert etmemek lazım önemli olan işlevi 😇 🧿
Oyy bunu duymak iyi geldi ☺️🤗

Çok geçmiş olsun kuzum değildir inşallah ya korkma Allah a emanet 🤲

Uyuyamayan hamişler e gelsinnn daha iyi günlerimizmişşş 😂

Eklentiler

• FDC51E3A-3721-48BB-AFC1-1A185ADD2F1D.png
    FDC51E3A-3721-48BB-AFC1-1A185ADD2F1D.png
    337,7 KB · Görüntüleme: 22
Benim doktor da böyle açıkladı vücut kitle indeksine göre hesaplıcaksın diye ☺️ O yüzden takmıyorum çok zayıf hamile kaldım diye yoksa ben de 5 ay da 10 kilo aldım büyük ihtimal bir on daha alırım en iyi ihtimal oda 😅 siz üçünüz ikiz anası olarak çok normal kilolarınız yanii kalkıp otuz kilo da almadınız ya 😂 Kilya Kilya tiny miracle tiny miracle
Cidden öyle aman aman kiloyu kafaya takmıyorum bebişlerimiz sağlıklı olsunda gerisi önemli değil illaki aldıklarımızı veririz ama doktor artık dikkat etmen gerekiyor diyince birşeyleri yanlış yapıyorum heralde diye düşündüm ☺️

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah biran önce toparlar 🤲🏻

Geçmiş olsun canım evde kesinlikle birinin olması gerekiyo ya böyle durumlarda iki taraf içinde sıkıntı

X