2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maaşallah elisana herşeyin yolunda olmasına sevindim canim
Sağlıkla gelsin ins

Magnesie calsie var toz olan onu veriyorduk fakat o içilir mi gebelikte onu bilemedim. Peki bugün zeytinyağı içsen
Duphalac bitkisel içerikli sanırım ilaç bile sayılmıyor ondan öncelik onu diyorlar. Yüksek dozda kullanım sorun oluşturabilir yazıyor çok az miktarda şeker içerebilir diyor. Deneyeceğim ya sürekli kullanacağım bir şey değil zaten

Hadi yaa eee bugün içer yarın sorarım tekrar olmadı ne yapcam ben
En iyisi şuan zeytinyağ kuzum sabah aç karın. Bir de tuvalete otururken ayakların yüksekte olsun küçük tabure gibi bir şey öyle otur sürekli. Bizim göbüşlerle zor oluyor ama dene kuzum. Hamilelik öncesi de sonrası da Ben çok yaşadığım için aslında kür var ama şeker olduğu için bir şey diyemiyorum.

İçerim kuzum. En iyisi o gerçekten. İşte zaten normalde sabahları kayısı incir filan yiyordum. Bırakmak zorunda kaldım. Bu öyle kötü idi ki ayakları yukarı kaldır filan yok bildiğin bağırsak iptal yani Yine de dikkat ederim. Bir iki gün şu ilacı içeyim de sonra zeytinyağından devam ederim

Ayyyyy çok geçmiş olsun canım su iciyorsundur zaten, hareket mi etmelisin acaba

Sen bilirsin canım. Sen yazınca aklıma geldi uygulamamız paylaşım dedim. Doktorun ne derse

Geldim kızlar
Bebişim 2018 gram olmuş
Gelişimi, sağlığı iyi çok şükür
Doğum pozisyonunu almış, baş aşağıdaydı, ama kordon dolanmıştı boynuna.
Uzun bacaklı dedi doktor
Yan profilde ağzı açık minnoş bi kız gördük ☺
Doktor annesi bu kız seni iyi emer dedi
Haaa ilk defa doktorum kilomu sordu
Kilom için iyi dedi , tansiyonuna dikkat et ,yemene içmene dikkat et 2 hafta sonra gel dedi

Oyyş maşallah kuzuya Uzun boylu olacak desene. Normal doğum mu istiyordun kuzum kendini hazırlamış minik fıstık. Sağlıkla gelsin inşallah

Yok yiyorum da o gün mahvetti beni ama bende öyle lavaboya çıkarma etkisi olmuyor kuzum ya Ne yapayım ben hiç bilmiyorum
İcine biraz kimyon katsan bu tur yemeklerde rahatsız etmiyor hic gebelikge bagli progestan yukseldigi icin kabiz olunuyor bnde 2 gune bir mesela oda.ne kadar su iciyorum felan yine de aynı duphalac dikkatli ic istersen seker hastalarina vermezdik biz bi sor istersen doktora

Hadi ya off sende mi öyle diyorsun içmeyeyim o zaman yarın sorayım ne yapayım şansıma bak. Rahatsız etmesi bildiğin zehirledi üründe bir anormallik vardı canım. Gaz şişkinlik değil rahatsızlıktan kastım o midemi bulandırdı yemeğini yapamıyorum resmen ayrıca beni lavaboya çıkarmıyor açıkçası öyle.

Maşallah kuzum sağlıkla gelsin inşallah annesiiii sen kaç haftalıktınn yazmıyor altta iki haftaya indirmiş kontrolüü çoook heyecanlı

Cnm geçmiş olsun eşine usutmustur bencede covid değildir ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…