2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarr sımdı cıktım muaneden
Elisa kızımız 1800 küsür dedı
Cok şükür bır sıkıntı gorunmedı suyu eşi vs
Ama dogum icin ben senı normale zorlayamam cok yıprandın dedı
37 bıtıyor 38.haftada sezeryan le yapalım dogumu dedı yoksa cok zorlanırsın dedi
Fıbromıyeljı vs. Gece uykusuzluklar ım ıcın de psikiyatr a yönlendirdi
Iyı olmaz yoksa mudahalr etmek laızm
Gecmısınde de Yasadıkalrın dogumların sıkıntı stres şu dönemlerden gecmen senı cok zorladı oyuzden destekk almanı önerırıım yoksa daha da zorlanırsın dedı
Saat 13.00 da psikiyatr a randevu aldık sımdı onu beklıyoruz
Ama cok şükür en azından bebeggım dunya dan bı haber o buyumeye devam
Dr um dıo sen ne yasasan yaşa o ıcerı de kendı dunyasında buyumeye devam annesı dıo 🤲🧿🥰❣️
Maaşallah elisana herşeyin yolunda olmasına sevindim canim😊
Sağlıkla gelsin ins🤲

Magnesie calsie var toz olan onu veriyorduk fakat o içilir mi gebelikte onu bilemedim. Peki bugün zeytinyağı içsen
Duphalac bitkisel içerikli sanırım ilaç bile sayılmıyor ondan öncelik onu diyorlar. Yüksek dozda kullanım sorun oluşturabilir yazıyor çok az miktarda şeker içerebilir diyor. Deneyeceğim ya sürekli kullanacağım bir şey değil zaten

Hadi yaa 🙄 eee bugün içer yarın sorarım tekrar olmadı ne yapcam ben 🤷🏻‍♀️
En iyisi şuan zeytinyağ kuzum sabah aç karın. Bir de tuvalete otururken ayakların yüksekte olsun küçük tabure gibi bir şey öyle otur sürekli. Bizim göbüşlerle zor oluyor ama dene kuzum. Hamilelik öncesi de sonrası da Ben çok yaşadığım için aslında kür var ama şeker olduğu için bir şey diyemiyorum.

En iyisi şuan zeytinyağ kuzum sabah aç karın. Bir de tuvalete otururken ayakların yüksekte olsun küçük tabure gibi bir şey öyle otur sürekli. Bizim göbüşlerle zor oluyor ama dene kuzum. Hamilelik öncesi de sonrası da Ben çok yaşadığım için aslında kür var ama şeker olduğu için bir şey diyemiyorum.
İçerim kuzum. En iyisi o gerçekten. İşte zaten normalde sabahları kayısı incir filan yiyordum. Bırakmak zorunda kaldım. Bu öyle kötü idi ki ayakları yukarı kaldır filan yok bildiğin bağırsak iptal yani☹️ Yine de dikkat ederim. Bir iki gün şu ilacı içeyim de sonra zeytinyağından devam ederim

Ah kızlar ah az kalsın doğuruyorum dedim 🥺 hayatımda böyle bir kabızlık yaşamadım çoook kötü idi çok bildiğiniz ıkınıyor karnımı aşağıya basıyorum. Canım nasıl yanıyor kalbim duracak zannettim eşime beni hastaneye yetiştir diyecektim komik de bir durum bir yandan onu düşünüyorum bir yandan ağlıyorum canım yanıyor ıkınmaya engel olamıyorum bağırsaklarım dışına çıkacak zannettim. Ter bastı bütün vücudumu. Dedim böyle giderse gelecek bebekler Allah korusun bir yandan aklım orada. Bir şey de yapacak durumda değilim yani o an ilaç filan hiç bir şey çare edemez. Lavabodayım. Bebekler nasıl vuruyor kıyamam. Büyük korku yaşadım. Ki sebze ağırlıklı besleniyorum salatam eksik olmuyor filan. Hiç onunla alakalı değil. Kayısı filan yasak diye yemiyorum. Şu an belim kasıklarım her yanım ağrıyor. Doktor duphalac kullan etki etmezse haber ver dedi. Ne fena bir şey Allah kimseye yaşatmasın valla
Ayyyyy çok geçmiş olsun canım su iciyorsundur zaten, hareket mi etmelisin acaba

Duphalac bitkisel içerikli sanırım ilaç bile sayılmıyor ondan öncelik onu diyorlar. Yüksek dozda kullanım sorun oluşturabilir yazıyor çok az miktarda şeker içerebilir diyor. Deneyeceğim ya sürekli kullanacağım bir şey değil zaten
Sen bilirsin canım. Sen yazınca aklıma geldi uygulamamız paylaşım dedim. Doktorun ne derse

Geldim kızlar 😍
Bebişim 2018 gram olmuş
Gelişimi, sağlığı iyi çok şükür 🤲
Doğum pozisyonunu almış, baş aşağıdaydı, ama kordon dolanmıştı boynuna.
Uzun bacaklı dedi doktor😚
Yan profilde ağzı açık minnoş bi kız gördük ☺
Doktor annesi bu kız seni iyi emer dedi😚
Haaa ilk defa doktorum kilomu sordu 😚
Kilom için iyi dedi , tansiyonuna dikkat et ,yemene içmene dikkat et 2 hafta sonra gel dedi

Geldim kızlar 😍
Bebişim 2018 gram olmuş
Kilom için iyi dedi , tansiyonuna dikkat et ,yemene içmene dikkat et 2 hafta sonra gel dedi
Oyyş maşallah kuzuya ❤️ Uzun boylu olacak desene. Normal doğum mu istiyordun kuzum kendini hazırlamış minik fıstık. Sağlıkla gelsin inşallah 🤲🏻

Yok yiyorum da o gün mahvetti beni ama bende öyle lavaboya çıkarma etkisi olmuyor kuzum ya ☹️ Ne yapayım ben hiç bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
İcine biraz kimyon katsan bu tur yemeklerde rahatsız etmiyor hic gebelikge bagli progestan yukseldigi icin kabiz olunuyor bnde 2 gune bir mesela oda.ne kadar su iciyorum felan yine de aynı duphalac dikkatli ic istersen seker hastalarina vermezdik biz bi sor istersen doktora

İcine biraz kimyon katsan bu tur yemeklerde rahatsız etmiyor hic gebelikge bagli progestan yukseldigi icin kabiz olunuyor bnde 2 gune bir mesela oda.ne kadar su iciyorum felan yine de aynı duphalac dikkatli ic istersen seker hastalarina vermezdik biz bi sor istersen doktora
Hadi ya 🥴 off sende mi öyle diyorsun içmeyeyim o zaman yarın sorayım ne yapayım şansıma bak. Rahatsız etmesi bildiğin zehirledi üründe bir anormallik vardı canım. Gaz şişkinlik değil rahatsızlıktan kastım o midemi bulandırdı yemeğini yapamıyorum resmen ayrıca beni lavaboya çıkarmıyor açıkçası öyle.

Geldim kızlar 😍
Bebişim 2018 gram olmuş
Maşallah kuzum 🤲🧿 sağlıkla gelsin inşallah annesiiii 🥰 sen kaç haftalıktınn yazmıyor altta iki haftaya indirmiş kontrolüü çoook heyecanlı 🥰

Kızlar eşim hasta dün geceden bu yana sabah toparlar dedim ama hala devam ediyor Covid filan değildir inşallah diyoruz. Tatil nedeniyle genelde evde idi ama bilmiyorum ki. Midesini bozmuştur sadece diye tahmin ediyorum. Bugün hasta bakarak geçiyor 😬 çabuk toparlar inşallah ya 🤲🏻 Zaten benim durumum ortada o da öyle olunca zor cidden.
Cnm geçmiş olsun eşine usutmustur bencede covid değildir ins.

X