2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çook zor kuzum ya işte hastalıkta filan. Senin ki daha vahim. Eşim çabalar yine. Bir kere çok fena hastaydım ne zorlandık aksi gibi dışarıda yemekte yiyemiyorum midem bulanıyor bir kase çorba olsa diyorum o derece. Hazır çorbayı pişiremedi. Kız on gün içinde altı yedi kilo verdim resmen perişan olmuştum. Yüksek enfeksiyon vardı. Eşimde saatlerce sürer bir şey yapsa. Abartısız kahvaltıyı iki saatte hazırlar on defa sorar çabalıyor hakkını yiyemem ama yok yani

Bende henüz bebeklere birşey almadım ya askında yorgan kullanmayı düşünmüyorum kundak yapacam üstüne bir battaniye yeter diye düşünüyorum. Ya benimkiler hep iç içe geçiyor yıkayınca toplanıyor gerçi pamuklarda aynı belkide ben yıkama ayarını yanlış yapıyorumdur

Bende yorgan kullanabileceğimizi zannetmiyorum annem yünden yaptı kaldırdım dolabıma hatta çünkü kullanılmaz kuzum kundak battaniye yeter dediğin gibi. Bilmem pek umursamadan atıyorum eşim çok terler sürekli yıkanır resmen. Yanlış yıkadığını zannetmem yani yine içindeki üründendir kuzum

Çok çok nadir yani kahvaltı tansiyonum düşüktü hamileliğin ilk zamnanda bi gün dedm ayaga kalkamıyorum iyi değilim ve bişi yemem lazım hazırlarmısn. Gel annemlere gidelim orda yeriz dedi ayy sinir olmustm o gün iki lokma dedim yaa. Valla zor oluyo. Ama hep der kadınlara saygım çok büyük ev işi çekilecek dert değil. İstemeye istemeye yani bişi yapsa da. İstemediği için eline de yakışmıyo yeni evlenmiştik çamaşır asmıştı ama niye astı hatırlamıyorm normalde zor cunku asması ay cok gülmüştüm odadaki pencere kulplarına asmış yer olmayınca kombinin kapağını açıp oraya asmış ahaha ama annesi hiçbişii yaptrmamıs ki hala daha öyle ardında pervanedir. Dün koltklar silindi ya kurumadı bugn biz de dışarı cıktık. Eve gidip havalandırma açmış salonda kurusun koltklar diye oğluşu oturacak yer bulsn diye

Hee varsa tamam. Aaahh ahh geç de gör
Merkezi sistem kömürü okadar arıyorum kii

Canım yok henüz gelmedi yazarım ben sana ama katlanan alan kızlar var burda denediler mi bilmem henüz bebe yokken nasıl denicez gerçi
Biz küveti yıkarken su doldurduk bir sıkıntı olmadı inşallah sonrasındada yaşamayız Geçen arkadaşıma çok güldüm katlanan küvet aldım falan diye söyledim diyoki ona niye masraf ettin ki leğenlere nolmuş onun içinde yıkardın şimdiye kadar küvet mi vardı sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…