2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen ama bu seneyi atlat Bi sen. Hem pisliği işi gibi hem maddiyatı çok zorlar mecbur ne zman derlerse ozaöan geçersiniz artık

Ben denedim içinde beklettim iki saat kadar suyu. Akıtma olmadı şükür ama kızlar diyim bu katlanırlar pek uzun ömürlü değil gibi maalesef yer tutmadı çok sevdim ama diğerleri sağlam oluyor
Eşimle ilk geldiğinde sadece açtık plastik katlanan yerlerinde yırtık parlak dalan varmı diye de. Ozamn biz de aynı şeyi düşündük aslında aç kapa aç kapa nolcak katlanan yerler deforme olcak çok uzun süreli olmuycak. Ama Bi yandan da diyorum sonuçta pahalı bu hani diğerlerine göre kısacık sürede deforme olabilecek Bi üründen de yapmazlar dayanıklılığı da vardır illaki. Bakalım yaşayıp görücez artık

Annem özendi, illa dantelli çarşaf yapacağım dedi
Istemedim ama o çok isteyince yap madem dedim dantelli yastık ve çarşaf takımım hazır
Evde yatağıma sererim , hastaneye çarşaf falan götürmeyi düşünmüyorum.

Ay hadi bakalım, çok şükür canım.
Çoooooook sevindim.
Evin şifa olsun sana.

Öyle canım bakalım ilk yaşlarına kadar dayansa inşallah. Aklım açılmayanlarda idi açıkçası ama yer problemi kafamı kurcaladı.

Evde de kendi yatağımda olurum heralde ya kullanmayacağım hastane olayını bilmiyorum bakayım bir düşüneyim

Evet kızlar benimkiler böyle bir de hastaneye götürdüklerim var işte şampuan bez ıslak mendil filan onlar da büyük tekerlekli saklama kaplarında. Gerçekten pek kıyafet almadım ben. Bunlar içerisinde 3-6 ay ve hatta 6-9 ay bile var birer parça. Trikolar çok ama giyemezler o kadar hırka yelek diye annem göndermişti onları hurçla dolapta tutuyorum yıkamadım da bu sene giyemezler büyük oluyor seneye olursa olur olmazsa geri gönderirim kardeşlerimin bebeleri olursa inşallah kullanırlar Bir tane çıngırak var sadece bir tane daha alırım oyuncak gibi şeyler de yok yani. Small organizerler boşta kaldı tahmin ettiğim üzere açınca zaten kullanışlı gelmemişti bir tane orta boy alsam daha iyiymiş neyse ben kullanırım olmadı bakalım. Böylece yerleşmeyen bir şeyler kalmadı ortalıkta pek. Tek tük şeyler. Hastane çantasındakiler girerse dolar zaten bu şifonyer küçüleni kaldırır önünden alırım lazım oldukça. Rabbim sağlıkla kullanmak nasip etsin

Çok şükür kuzum Allah bir daha yaşatmasın. Çabucak toparlan inşallah

Çoooooooook güzel görünüyorlar canım.
Ellerine sağlık.
Sağlıkla kullansın paşalar.

Yaa cok sevindim canım benim gözün aydın gelmis gecmis olsun bugünler bebisede kendine de cok iyi bak

Cook guzeller canim benim masallah eline saglik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…