2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Neyse artık atacak halin yok da 😂
Eskiden yünü tifterlermiş yaa onlar nasıl vakit bulurmuş okadar işin gücün arasında bilmiyorum valla 🙈
Kız yok nasıl atayım zaten verdiğim paraya acırım 😂 Eskinin kadınları bir başka birde onların çubukları falan olurdu güzel açılırdı pamuklar yünler. Ben elimle açıyorum birazda bırakıyorum havalansın sonrada dolduruyorum

Alırlar mı ki 😂 aslında belki fişini atmasaydık bir ihtimal alırlardı 😂
Kız bu kadar olur 3 5 fişi çocukların kıyafetlerinin olduğu yere koymuştum dur bakim dedim gözünü sevdiğim de burda 🤭😂😂

Eklentiler

• 16356824418787008211274948547630.jpg
    16356824418787008211274948547630.jpg
    135,5 KB · Görüntüleme: 48
Biz küveti yıkarken su doldurduk bir sıkıntı olmadı inşallah sonrasındada yaşamayız ☺️ Geçen arkadaşıma çok güldüm katlanan küvet aldım falan diye söyledim diyoki ona niye masraf ettin ki leğenlere nolmuş onun içinde yıkardın şimdiye kadar küvet mi vardı sanki 😂
😂😂 yaa yıkıyolar lavabonun altında zaten beş dk lık iş için alıyoruz sanki kırklancak banyoda neyse canımız sağolsun oyun yeri olur duşta otururlar içinde büyüynce 😂🙈 siz nasıl yıkıcaksınız zaten Allah yardım etsin 🥰

Hadi hayırlı olsun ne aldın yok öyel kuru kuru aldm😅
Dur yolluyorum 🙈😂 şöyle travel set olarak indirime girmiş benim istediğim model tek başına 12bin liraydı bunun ikisini 6.500 aldık. Dün baya araştırdım da bu model yurtdışında baya popüler türkiye de çok yokmuş tam istediğm gbi oldu diğer beğendiklerimin de fiyatları uçmuştu çok alamıcaktık zaten 😐

Eklentiler

• 071F9426-5712-40B3-AE6E-2852CA17D3FA.png
    071F9426-5712-40B3-AE6E-2852CA17D3FA.png
    249,1 KB · Görüntüleme: 44
  • C5E7CA03-54EA-43DF-9BD5-181C0A960192.png
    C5E7CA03-54EA-43DF-9BD5-181C0A960192.png
    290,1 KB · Görüntüleme: 44
Dur yolluyorum 🙈😂 şöyle travel set olarak indirime girmiş benim istediğim model tek başına 12bin liraydı bunun ikisini 6.500 aldık. Dün baya araştırdım da bu model yurtdışında baya popüler türkiye de çok yokmuş tam istediğm gbi oldu diğer beğendiklerimin de fiyatları uçmuştu çok alamıcaktık zaten 😐
Kızzzz 6500 uygun olansa begendigin ucuk olanların fiyatı ne kadardı😂
Allah agız tadıyla güle güle kullandırsn insallah🥰

Çok çok nadir yani kahvaltı tansiyonum düşüktü hamileliğin ilk zamnanda bi gün dedm ayaga kalkamıyorum iyi değilim ve bişi yemem lazım hazırlarmısn. Gel annemlere gidelim orda yeriz dedi ayy sinir olmustm o gün iki lokma dedim yaa. Valla zor oluyo. Ama hep der kadınlara saygım çok büyük ev işi çekilecek dert değil. İstemeye istemeye yani bişi yapsa da. İstemediği için eline de yakışmıyo 🙉 yeni evlenmiştik çamaşır asmıştı ama niye astı hatırlamıyorm normalde zor cunku asması 😅 ay cok gülmüştüm odadaki pencere kulplarına asmış yer olmayınca kombinin kapağını açıp oraya asmış ahaha 🤣 ama annesi hiçbişii yaptrmamıs ki hala daha öyle ardında pervanedir. Dün koltklar silindi ya kurumadı bugn biz de dışarı cıktık. Eve gidip havalandırma açmış salonda kurusun koltklar diye oğluşu oturacak yer bulsn diye 😂
Ooo anne nazlıyor sürekli zor 🙂 ama tebrik ettim güzel asma yerleri bulmuş 😅😂 Ay yok öğleyi de bulsa hazırlar. Diyet sürecimde nerdeyse hep kahvaltı hazırladı yani. Benim kayınvalidem öyle de değildir açıkçası acımaz ama demek ki beceri işi biraz 🤷🏻‍♀️

Hee varsa tamam. Aaahh ahh geç de gör 🙄
Merkezi sistem kömürü okadar arıyorum kii
Her sene oylama var kimse geçmek istemiyor 😅 belediye bastırıyor tabii bu sene yine oldu toplantı oylama dedim eşime bu sene hiç kabul etme pisliği ile uğraşacak durumda değilim. Ona harcayacak para da yok. Yaa ısınmada pahalı ama banyo ve tüp olayı iyi doğalgaz da işte. Seneye artık mecburuz demiş yönetici bakalım 🙄

Kızzzz 6500 uygun olansa begendigin ucuk olanların fiyatı ne kadardı😂
Allah agız tadıyla güle güle kullandırsn insallah🥰
Yaa sorma işte çok pahalı diyorum ya 12bin liraya çıkmış en pahalısı diğer marka 9bin olmuştu diğer de 8e çıkmıştı ve indirm koydukları fiyat bunlar 😐 cybex, inglesina ve mamas papas tı bunlar. Bu sadece bebek arabası 5.700 dü travel set olarak indirm yapmışlar uyguna geldi yani, çünkü cybex in ana kucağı kendi başına 1.800 müş 😅

X