2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Neyse artık atacak halin yok da
Eskiden yünü tifterlermiş yaa onlar nasıl vakit bulurmuş okadar işin gücün arasında bilmiyorum valla
Kız yok nasıl atayım zaten verdiğim paraya acırım Eskinin kadınları bir başka birde onların çubukları falan olurdu güzel açılırdı pamuklar yünler. Ben elimle açıyorum birazda bırakıyorum havalansın sonrada dolduruyorum

Alırlar mı ki aslında belki fişini atmasaydık bir ihtimal alırlardı
Kız bu kadar olur 3 5 fişi çocukların kıyafetlerinin olduğu yere koymuştum dur bakim dedim gözünü sevdiğim de burda

Eklentiler

• 16356824418787008211274948547630.jpg
    135,5 KB · Görüntüleme: 48
yaa yıkıyolar lavabonun altında zaten beş dk lık iş için alıyoruz sanki kırklancak banyoda neyse canımız sağolsun oyun yeri olur duşta otururlar içinde büyüynce siz nasıl yıkıcaksınız zaten Allah yardım etsin

Hadi hayırlı olsun ne aldın yok öyel kuru kuru aldm
Dur yolluyorum şöyle travel set olarak indirime girmiş benim istediğim model tek başına 12bin liraydı bunun ikisini 6.500 aldık. Dün baya araştırdım da bu model yurtdışında baya popüler türkiye de çok yokmuş tam istediğm gbi oldu diğer beğendiklerimin de fiyatları uçmuştu çok alamıcaktık zaten

Eklentiler

• 071F9426-5712-40B3-AE6E-2852CA17D3FA.png
    249,1 KB · Görüntüleme: 44
  • C5E7CA03-54EA-43DF-9BD5-181C0A960192.png
    290,1 KB · Görüntüleme: 44
Kızzzz 6500 uygun olansa begendigin ucuk olanların fiyatı ne kadardı
Allah agız tadıyla güle güle kullandırsn insallah

Ooo anne nazlıyor sürekli zor ama tebrik ettim güzel asma yerleri bulmuş Ay yok öğleyi de bulsa hazırlar. Diyet sürecimde nerdeyse hep kahvaltı hazırladı yani. Benim kayınvalidem öyle de değildir açıkçası acımaz ama demek ki beceri işi biraz

Hee varsa tamam. Aaahh ahh geç de gör
Merkezi sistem kömürü okadar arıyorum kii
Her sene oylama var kimse geçmek istemiyor belediye bastırıyor tabii bu sene yine oldu toplantı oylama dedim eşime bu sene hiç kabul etme pisliği ile uğraşacak durumda değilim. Ona harcayacak para da yok. Yaa ısınmada pahalı ama banyo ve tüp olayı iyi doğalgaz da işte. Seneye artık mecburuz demiş yönetici bakalım

Kızzzz 6500 uygun olansa begendigin ucuk olanların fiyatı ne kadardı
Allah agız tadıyla güle güle kullandırsn insallah
Yaa sorma işte çok pahalı diyorum ya 12bin liraya çıkmış en pahalısı diğer marka 9bin olmuştu diğer de 8e çıkmıştı ve indirm koydukları fiyat bunlar cybex, inglesina ve mamas papas tı bunlar. Bu sadece bebek arabası 5.700 dü travel set olarak indirm yapmışlar uyguna geldi yani, çünkü cybex in ana kucağı kendi başına 1.800 müş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…