2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ozamn sen hazır et dursun kenarda canım

Sağ olasın canım Yaa bende ev için değil hastane için dedim tek kişilik nevresim takımı diye evde pek lazım olmuyor ama yine kullanılır sonrasında heralde yanımda valizde yük olur mu onu bilemedim

Benimde yıkamadan hiç birşey içime sinmiyor ama yorganmış yastıkmış yıkanınca hep içindeki elyaf olsun pamuk olsun birbirine girip top top oluyor resmen aldığımda ne yapacam bende çok kararsızım
Bazıları toplamıyor gerçekten ben bebeğe elyaf bir şey almadım ama bunların içinde var alt değiştirmenin azıcık bozuldu yeni elyaflar bozulmuyor ama bunu çok önce yapmış annem kursta yine ondan eski tip elyaf var topladı azıcık. Çeyizimde ki yastıklar uyku setleri yıkadım hep hiç bir şey olmadı mesela

Benimde yıkamadan hiç birşey içime sinmiyor ama yorganmış yastıkmış yıkanınca hep içindeki elyaf olsun pamuk olsun birbirine girip top top oluyor resmen aldığımda ne yapacam bende çok kararsızım
Aynen tereddütlerim var benimde
Slikon yorgan dediğin kime canım elyaf mı.ben şoka gelen bambu Slikon yorganım var onu yıkıyorum hiçbişe olmuyor ama
Bebek yorganı almıştım sok tan o yorgan cnm ..
Sağ olasın canım Yaa bende ev için değil hastane için dedim tek kişilik nevresim takımı diye evde pek lazım olmuyor ama yine kullanılır sonrasında heralde yanımda valizde yük olur mu onu bilemedim
Hastaneye evet ben takım değil ama çarşaf ve yastık yüzü koyacağım sadece ..

Geçende H Hazel9 e de dedim ya, o listelerin dışına çoook çıkılıyo
Yaa ne bileyim evimde de cidden tek kişilik set yokmuş şaşırdım bir tane var misafir yorganında set çıkar götür tekrar tak içime sinmedi. Annem dikmişti onu da. İki takımda dantel full hamile kalırsam evde koltuğa sererim yatarım filan diye yapmış annem ama nerde duruyor dün bazayı açtım. O da hastaneye yazık günah yani. Bir tane alayım diyorum artık. Yine lazım olur heralde çocuk odamızdaki karyolada belki yattığım zamanlar olur. Öyle bakayım. O da aklıma nerden geldi. Bir hastane çantası videosu izledim kız pike takımı aldım dedi Covid sürecinde güvenmiyorum dedi. Ay dedim ben de mi alsam Pike takımı değilde nevresim takımı işte. Nerede doğuracağım belli de değil

Aynen tereddütlerim var benimde

Bebek yorganı almıştım sok tan o yorgan cnm ..

Hastaneye evet ben takım değil ama çarşaf ve yastık yüzü koyacağım sadece ..
Yaa bu yeni elyaf slikonlara bişe olmuyo ben yıkıyorum yani. Ama şimdi olur ya sen atarsın bişe olur üzülürüm sonra

Sen bence video izleme artık ozamn orda durmuş olursun
Ya tek kişilik nevresimim var da benim de, mor lila çiçekli böcekli onlar gidermi oraya acaba?
Bi de tek kişilik yorgan alma niyetin varsa haftaya ya Bime ya 101 e geliyodu görmüştüm bak

Bim yada 101 ikisinden birine geliyordu canım alacaksan

Gözünaydın canım daha da güzel olacak inşallah

ben de herşeyi göze aldım artık boyansa da boyanmasa da zaten ben uğraşmayacağım için kim naparsa yapsın

Bence de bende öyle bir şey alacağım çiçekli böcekli sevdiğim bir şey olsun hastane diye dümdüz almam yok bir tane yorgan var bizim evde kullanılmıyor yıllardır açmadım ben uyku setimi bile. Sıcak oluyor genelde. Seneye doğalgaza geçince tabii durumlar sıkıntı

Onları yapıyorsa iyi benmki hiiçç bişi yapmaz yediğini yediği yerde bırakır sürekli arkasında gezmem lazm. Hamilelikte de sürekli uyarıyorum o yediğini al veya yerken bak onu yedıkten sonra çöpü çöpe kalanı lavaboya koy ıslat diyorum makşneyr falan bir kez bişi koymustur hayatında sabah diyor giyeceğim gömlek ütülü değil aaa pardon da kalkıp ütü yapamam yani şu durumda annemlere flan söyle diyo geldklernde. Dedm valla kendin bi kez denesen keşke ben yapamıyorum diyo

İçine nasıl sinecekse öyle yap kuzum yük olacağını düşünme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…