2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim hastanem belli değil. Doktor durumuna göre hareket edeceğim erken gelirse araştırma hastanesi yoksa özel anlaşmalı olduğu hastanelerden biri o yüzden sorma imkanım yok ve araştırma hastanesi olursa temizliğine güvenmiyorum 🙄
Ozamn sen hazır et dursun kenarda canım

Ay cnm hadi ins çıkarsın eve çok sevindim evet elisa gelene kadar dayan annesi 🥰🥰🥰🥰

Hepsi çok güzeller aaglikla kullansınlar söylediğin mantıklı iki tane taşımak yerine. Ben tek kişilik nevresim almayacağım çünkü anne yani yatağı yatak odam da zaten ben başka yerde yatmam yatarsam da salonda altıma çarşaf sürerim.kimse yokken biri gelirse de kaldirriim hemen çarşafı 🤭🤭
Sağ olasın canım 🤗 Yaa bende ev için değil hastane için dedim tek kişilik nevresim takımı diye evde pek lazım olmuyor ama yine kullanılır sonrasında heralde yanımda valizde yük olur mu onu bilemedim 🙄

Benimde yıkamadan hiç birşey içime sinmiyor ama yorganmış yastıkmış yıkanınca hep içindeki elyaf olsun pamuk olsun birbirine girip top top oluyor resmen aldığımda ne yapacam bende çok kararsızım 🤦🏻‍♀️
Bazıları toplamıyor gerçekten ben bebeğe elyaf bir şey almadım ama bunların içinde var alt değiştirmenin azıcık bozuldu yeni elyaflar bozulmuyor ama bunu çok önce yapmış annem kursta yine ondan eski tip elyaf var topladı azıcık. Çeyizimde ki yastıklar uyku setleri yıkadım hep hiç bir şey olmadı mesela

Benimde yıkamadan hiç birşey içime sinmiyor ama yorganmış yastıkmış yıkanınca hep içindeki elyaf olsun pamuk olsun birbirine girip top top oluyor resmen aldığımda ne yapacam bende çok kararsızım 🤦🏻‍♀️
Aynen tereddütlerim var benimde 🤔
Slikon yorgan dediğin kime canım elyaf mı.ben şoka gelen bambu Slikon yorganım var onu yıkıyorum hiçbişe olmuyor ama
Bebek yorganı almıştım sok tan o yorgan cnm ..
Sağ olasın canım 🤗 Yaa bende ev için değil hastane için dedim tek kişilik nevresim takımı diye evde pek lazım olmuyor ama yine kullanılır sonrasında heralde yanımda valizde yük olur mu onu bilemedim 🙄
Hastaneye evet ben takım değil ama çarşaf ve yastık yüzü koyacağım sadece ..

Geçende H Hazel9 e de dedim ya, o listelerin dışına çoook çıkılıyo😂😂
Yaa ne bileyim evimde de cidden tek kişilik set yokmuş şaşırdım bir tane var misafir yorganında set çıkar götür tekrar tak içime sinmedi. Annem dikmişti onu da. İki takımda dantel full hamile kalırsam evde koltuğa sererim yatarım filan diye yapmış annem ama nerde duruyor dün bazayı açtım. O da hastaneye yazık günah yani. Bir tane alayım diyorum artık. Yine lazım olur heralde çocuk odamızdaki karyolada belki yattığım zamanlar olur. Öyle bakayım. O da aklıma nerden geldi. Bir hastane çantası videosu izledim kız pike takımı aldım dedi Covid sürecinde güvenmiyorum dedi. Ay dedim ben de mi alsam 😂😬 Pike takımı değilde nevresim takımı işte. Nerede doğuracağım belli de değil 🙄

Aynen tereddütlerim var benimde 🤔

Bebek yorganı almıştım sok tan o yorgan cnm ..

Hastaneye evet ben takım değil ama çarşaf ve yastık yüzü koyacağım sadece ..
Yaa bu yeni elyaf slikonlara bişe olmuyo ben yıkıyorum yani. Ama şimdi olur ya sen atarsın bişe olur üzülürüm sonra 🙈🙈

Yaa ne bileyim evimde de cidden tek kişilik set yokmuş şaşırdım bir tane var misafir yorganında set çıkar götür tekrar tak içime sinmedi. Annem dikmişti onu da. İki takımda dantel full hamile kalırsam evde koltuğa sererim yatarım filan diye yapmış annem ama nerde duruyor dün bazayı açtım. O da hastaneye yazık günah yani. Bir tane alayım diyorum artık. Yine lazım olur heralde çocuk odamızdaki karyolada belki yattığım zamanlar olur. Öyle bakayım. O da aklıma nerden geldi. Bir hastane çantası videosu izledim kız pike takımı aldım dedi Covid sürecinde güvenmiyorum dedi. Ay dedim ben de mi alsam 😂😬 Pike takımı değilde nevresim takımı işte. Nerede doğuracağım belli de değil 🙄
Sen bence video izleme artık ozamn orda durmuş olursun 😂😂
Ya tek kişilik nevresimim var da benim de, mor lila çiçekli böcekli onlar gidermi oraya acaba?
Bi de tek kişilik yorgan alma niyetin varsa haftaya ya Bime ya 101 e geliyodu görmüştüm bak

Bim yada 101 ikisinden birine geliyordu canım alacaksan

Kızlarımmm
Dr um Geldıı bana dedıkı senın bız covıdden degıl kendın rahatsızlıklarından en cok tedavı uyguluyoruz
Fıbromıyeljı den cogunlukla
Burda daha risktesın
Hem kan tahlilındekı enfeksıyon dusmeye baslamıs
Evde hava makınem ve ventolın vs var dedım
Genız akıntım var dedım o bı muddet surer dedı hemen gıtmez dedı
Bugun tekrar konuşup bakalım cıkıs verebiliriz dedı
Ayyyy nolurr dua edınn hayırlısı ıle cıkayım evime gideyim
Kadın dogum dr bana fızık tedavıye gonderırım gerekırse demıstı
Dırek onlarla ıletısıme gecerim ınsallah
Bebegım dogan a kadar kendımı bakıma cekeyımde bebegımi guzel karsılayayım ınsallahh 🤲 🧿 🥰 😇🤗🥳
Gözünaydın canım daha da güzel olacak inşallah 👼

Günaydın canım inşallah 🤗🤲🏻🤲🏻
Yaaa 😍ya döndü ya dönecek zaten 34 te çoğunluğu pozisyon alırmış.
Muhakkak 33.haftada olman de etkilidir fakat ben hep istirahatte olmana da bağlıyorum uzn vadeli ve güçlenmiş bebek hareketlerini. Çünkü biz hareket ettiğimizde onlara beşik görevi gördüğümüzden uyuyorlar e malum sen de hiç durmazdın🤭😊
Ama dediğin gibi ani olunca korkutmakla beraber o sağlam hareketler benim de çok hoşuma gidiyor 😍
Ay aman boşver çıksın kir ne takıyorsun hem yıkattığına deymiş olur 😂😂
Aynen boyacı haftaiçine gelirse çok iyi olur.
Ben de mpbilyacıyı aratıcam yarın ne durumda diye sanırım 3.hafta olcak.
Ben temizlikçi bulamadım ya da çok peşine düşmedik bilmiyorum eşim de diyo çünkü ben yaparım yaa ona okadar para vermeyelim şimdi. Diyorum cam kapı nasıl sileceksin ama anlamıyor. Sanırım pis eve gelecekler bebişlerim 😂🤭
😍 ben de herşeyi göze aldım artık boyansa da boyanmasa da zaten ben uğraşmayacağım için kim naparsa yapsın 😂

Sen bence video izleme artık ozamn orda durmuş olursun 😂😂
Ya tek kişilik nevresimim var da benim de, mor lila çiçekli böcekli onlar gidermi oraya acaba?
Bi de tek kişilik yorgan alma niyetin varsa haftaya ya Bime ya 101 e geliyodu görmüştüm bak
Bence de 🤭😂 bende öyle bir şey alacağım çiçekli böcekli sevdiğim bir şey olsun hastane diye dümdüz almam 😬 yok bir tane yorgan var bizim evde kullanılmıyor yıllardır açmadım ben uyku setimi bile. Sıcak oluyor genelde. Seneye doğalgaza geçince tabii durumlar sıkıntı 😅😂

Vay arkadaş benim eşim niye böyle Allah korusun aşağıdan toplarız 🙄 zar zor evlendikten sonra öğrendi bazı şeyleri 😬 ütü ve öyle cam silmek filan kırmızı çizgi ama. Banyo WC yıkamayı filan paslıyordum onları iyi öğrendi çamaşır atmayı vs onlarda uzman oldu 😂
Onları yapıyorsa iyi benmki hiiçç bişi yapmaz yediğini yediği yerde bırakır sürekli arkasında gezmem lazm. Hamilelikte de sürekli uyarıyorum o yediğini al veya yerken bak onu yedıkten sonra çöpü çöpe kalanı lavaboya koy ıslat diyorum makşneyr falan bir kez bişi koymustur hayatında 😅 sabah diyor giyeceğim gömlek ütülü değil aaa pardon da kalkıp ütü yapamam yani şu durumda🥲 annemlere flan söyle diyo geldklernde. Dedm valla kendin bi kez denesen keşke ben yapamıyorum diyo 🤧

Sağ ol kuzum. Aynen bebeğe müslin aldım da kendim için bilemedim. Kararsız kaldım. Covid döneminde izin vermiş hastaneler dışarıdan getirmeye ama izin verirlerse kullanmak isterim inşallah sorunsuz geçer de bebelerim yanımda olursa da içim rahat eder ama yük olmasından korkuyorum dediğin gibi ya da izin vermezlerse fila diye 🙄
İçine nasıl sinecekse öyle yap kuzum yük olacağını düşünme

X