2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ahahaha valla şimdi dicektim alışverişe daldı bu kız diye
Hadi gözün aydın canım çok şükür bak ne güzel geçmiş

kızlar çok giremiyorum yatak odasına dolap yaptırıyoruz usta işleri falan cok takip edemiyorum yarim okudum yarın kontrolüm var bakalım bu arada Kilya benim de ellerim sabahları çok ağrıyor hatta parmaklarım aile hekimi magnezyum eksikliğinden dedi ama zaten alıyorum magnezyum normal çıkmıştı neden oluyor anlamadım

Ayyy gözün aydın kuzumm çok ama çok sevindimm gerisi biz bekleyenlere

Biliyorum ben Labellaaa du. Zaten onların boyuda uzun bak şimdi afaroz için yeni bir şey buldum
Hahahah kızlar çok hoşsunuz bi whatsApp gurubumuz olsaydı sürekli fotolaşıp motive olurduk yediklerimizle siz beni masum sanmayın yoğurt içine meyve doğrayıp yulaf atıyorum ama kesmeyince üstüne çikolataları tatlıları götürüyorum başka bir akadas vardı sanki Birumuttuyasataninsani idi meyveyle yoğurdu aynı anda yemeye çalışıyorum diyen ben de öyle hatırladım bak

Kuzum hayırlı olsun dolap işleri yarında umarım çok güzel geçer Ya son birkaç gündür var parmaklarımın eklemlerinde. İlaç almıyorum henüz geçmezse doktora söylerim muhtemelen magnezyum başlatır bol su iç der

İnşallah hepimiz sağlıkla kucaklayalım yavrularımızı da önemli olan o. Öyle valla sizi görüp motive olmam gerekiyor ama nerdeee hala sağlıksız

sağol canım benim de bir haftadır var magnezyum her gün almıyordum heralde almak gerekir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…