2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İyi olmasına sevindim kuzum geçmiş olsun. İnsan bir şey olmaz sanıyor ama ev kazaları çook yaygın. Geçen tedavi öncesi perde asarken sırt üstü saksının üzerine düştüm saksı resmen omuriliğimi deldi nasıl ucuz atlattım anlatamam. Allah korudu düşerken kendimi sıkmadığım için sert almadım darbeyi. Allah korusun kızlar insan bilemiyor. İnşallah sağlıkla doğum yapalım Sabah kabus ile sıçradım nasıl korku ile bebek büzüşmüştü soldaki resmen göbeğim yamuktu. Önemli olan kendini sakinleştirmen kuzum şükür bir şey olmamış.

Hay allahim ya ucuz yirtmissin annem gene bir ay once dustu kaburgasini catlatti ondan korktum bende yine bir de soz dinlememesine deliriyorum istemiyorum bisey diorum illa yapio. İyiyim biraz daha yemek yicez şimdi gelirim kendime

Hay allahim ya ucuz yirtmissin annem gene bir ay once dustu kaburgasini catlatti ondan korktum bende yine bir de soz dinlememesine deliriyorum istemiyorum bisey diorum illa yapio. İyiyim biraz daha yemek yicez şimdi gelirim kendime
Yaa işte anne yüreği sen rahat et istiyor. Afiyet olsun kuzum

Çok geçmiş olsun canım

Kudurtuyo geçen de de ben kudurtmuştum
ZEYNEPP5555
Ciktim ciktim coktan kendimi alisverise attim Allah a cok sükür hersey yolunda tatli ise yaradi pozisyon iyiydirahim agzida kapalı dedi hersey yolunda cok sükür Allah bu duyguyu isteyen herkese nasip etsin bizede saglikli.sihhatli kavusmayi insallah

Amiiiiiiin inşallah.
Çok şükür canım.
Çok sevindim.

Çok şükür kuzum ya haber bekle bekle bir hal olduk hadi iyi alışverişler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…