2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya inşallah çok geç tanışırlar iPad filan. Hiç istemiyorum. Biliyorum kuzum eğitici şeylerde var. Biraz olacak ama hayatın içinden şeylerle de gayet becerileri gelişebilir. Tabii baya ilgi gerektiriyor
Siz şanslısınız ikiz olcak iki kardeş oyalarlar birbirlerinii

Yaaaaa çok güzel olurdu Özelden mesajlar falan da kontrol oluyo mu ben bilmiyorum hiç sitenin kurallarını
Özelden biri birine numara vermişti de hesabını silmişlerdi bu grupta bir arkadaşın ilk açıldığında vardı. Ama aynı şehirde olsak ortak mekan belirlenip tanışılabilirdi. Geçen tedavide ben biriyle tanıştım o şekilde hala görüşüyoruz

Ne güzel özenmiyo değilim sizin gibi şanslı annelere Allah sağlık versin herşeyden evveli inşallah da hayllarimizi yaşamak nasip olsun.
Ve indirim benden sorulur en azından market indirimi

Aaa demek yasak baya baya benim instagramım falan da yok ablamın da böyle hamişler grubu vardı taaa 2008 de sonra buluşmuşlardı çeşmede falan ama nasıl yaptılar nerden aldılar no ları bilmem

Ne güzel özenmiyo değilim sizin gibi şanslı annelere Allah sağlık versin herşeyden evveli inşallah da hayllarimizi yaşamak nasip olsun.
Ve indirim benden sorulur en azından market indirimi
Kuzum öyle dedin içimi cızlattın. Ben sana örerim. Çok bilmesem de uydururuz bir şeyler benim de bir tek annem var sağ olsun o hastalıkları içerisinde bir şeyler düşünüp elinden geldiğince yapan. Başka destek olanım yok. Birazda becerikli benim aksime amiiin inşallah Rabbim sağlık huzur versin de iyi günlerde kullanalım. Bir çöpse de önemli olan Rabbimin kullanmayı nasip etmesi huzurla.

Aaa demek yasak baya baya benim instagramım falan da yok ablamın da böyle hamişler grubu vardı taaa 2008 de sonra buluşmuşlardı çeşmede falan ama nasıl yaptılar nerden aldılar no ları bilmem
No vermedik şu saatte şurada olacağız diye denk geldi orada buluştuk sonra numaraları aldık yüz yüze

Numara yazılmazda Instagram dan bısey olmuyor ben dırek sayfamı atmıstım hatırlarsanız

Yaa yerim güzel kalbini senşn de bunu demen içimi cızlattı yok negatif olarak demedim Allah sağlık versin güzel bişe yanında insanların olması.
Ama ben örgü battaniyeyi deneyeceğim aha yazdım buraya

Size dekorasyon fikri sorayımm ikea dan şu dolaptan aldım yatak odasına, üstüne yuvarlak ayna koyuyim dedim diğer fotodaki gibi nasıl olur sizcee ??

Eklentiler

• 1946C929-4FF4-4787-9390-DA6C7C0CCF64.png
    225,3 KB · Görüntüleme: 27
  • A352FC9A-A983-4933-944D-A7DAFAF2DE85.png
    508,3 KB · Görüntüleme: 29
Kızz benım kı tattlı yıyıncede oynuyorda özellıkle cıgkofte yedıgımde fırıl fırıl ben gıbı sanırım eşit agırlık sevıyor hem acı hem tatlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…