2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ama o kadar tatlıyı sadece detaylı tansiyon düşmesin diye demez yaa. Bana da öyle bişe diyen olmadı Kilya
Ama şekere de Bi sıvısı var eczanede ondan içirio bakıyolar

İyiymiş o zaman fiyatları kumaş beğendim de fiyatlar uçuk acaba almaya değer mi diye düşündüm sorayım dedim canım…
Ben de kumaş fiyatları bir tık daha pahalı diye biliyorum teyzem yapıcak birşeyler yapmaya da ondan öğrendim ben de her bütçeye göre var aslında müslin kumaşta kendin dokunup almak gibi olmuyor hiç
ablam e bebeğinkinden çok memnundu örtüsü emziği olmadan uyumuyodu bizim minik

Ben de ilk defa böyle bişey duydum acaba kontrol esnasında hareketli olsun diye mi dedi gibi bir mantık yürüttüm

Biz şimdi kıyafet falan o bu bakıyoruz pahalı diyoruz ya asıl oyuncak fiyatları aşırı aşırı pahalı yaaa vallahi kız olursa diye ablama diyorum nolur sakla zaten saklamış bişiler 1 yaş için ama bu nedir yaaa eşim de diyo öyle şımartmak yok oyuncak diye bu fiyatlarla başedilmez

B
Ben önden çok oyuncak almam diye düşüniyorum ya bilemem şimdi nolur ama aşırı oyuncağı sevmiyorum. Birer çıngırak birer diş kaşıyıcısı Bi de eğitim kartları şuan aklımdakiker bunlar

Cokk hakklısınızz vallaa hersey cok pahalı baanada detaylıda yemeknye meyve suyu ıc dedıler kuzum

. Yaaa varyaaa benım gözyasım pıt benım kızlar ayakkabı kendılerıne bakmaya gıttıler yıne dayanamamıslar kardeslerıne dıe ayakkabı almıslar harclıklarıyla uygundu dıolar
Bızım konseptımız unıcorn oluyor genelde bu renklerde onu cağrıstıryor dıe almıslar
Rabbımmme bın şükür sevgı dolu merhametli evlatlarımız icin
İnanın masraflarımız cok oldu oluyor dıe cocuklar bızden para bıle almadılar bırı dıo baska ayakkabım var gerek yok oburu dıo zaten benım param var hem baska ayakkabım da var gerek yok oyle bakınmak ıcın gıtmıslerdı yıne kardeslerıne almıslar
Rabbım ümmeti muhammedın evladına hayırla kavusmayı sonrada o evlatlarından hayr gormeyı nasıp etsin bunları da ablası yaptı emzık setını cıngıragını kapı susunude bu konsepten yapıcakmıs

Gorumcem KIZIMA eski oyuncağını verdi kızının, benim komşunun kızı da bayıldı oyuncağa. Netten Bi baktı 450tl aslı bebek diye geciyor kimden ne bulursanız alın oyuncağa para vermek çok mantıklı degil

Çok güzeller canım Allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin Ne güzel düşünceli ve sevgi dolu evlatların var hep beraber huzurla mutlulukla birlikte olun her zaman

Pahalı ben 4 katlı battaniyeyi görünce çok beğendim ne yalan söylim dayanamadım ben de kışlık battaniyeyi kendim örtmeyi deneyeceğim
Peluş istiyorlarmış hastanede de peluşlar polyester ama polyester olmayana rastlamadım alacağım birer tane. Triko önce annem örmüştü yeter. Sürekli battaniye mi kullanacaklar iki tane müslin ya da iste pazen daha çok aklıma yatıyor kış için evler çok soğukta değil açıkçası ama pazen sıcacık tutuyor zaten. Ondan alayım diyorum annem çızırt geçsin penyelerde 10 lu takımdan çıkıyor. Ooo çok bile bence. Olmadı tek katlar ucuz müslin de ya da iki katlı olandan alırım altına filan sermek için bilemedim ya

Bi arkadasm daha ayni dr ye gitmisti sordum bebek hareket etsin diyeymis yemezsen geri yolluyor ye diyo
Yok artık biraz fazla bence. Gerçi karnına bastırmasından iyidir belki de. Benim çok bastırdı canım sıkılmıştı. Ama bir şey diyeceğim benim bebetolar bana çekmemiş tatlı yediğim de oynamıyorlar sevmiyorlar sanırım

Kuzucuk ya işte alemin akıllısı ben değilim herkes kumaş olayını düşündüğü için kumaşlar pahalı. Ama birleşip danaya girer gibi kumaşa girersek grupça ancak öyle ucuza gelebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…