2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar MasterChef seyreden var mı? 😉
Hamile de değilim ama bu saatte canım nasıl tantuni çekti anlatamam. 🙈
İzlemiyorsanız hiç bulaşmayın. 😂
İzlenecek başka birşey yok ki canım el mahkum 😂 bende eşime diyordum senin elinden gelir yapsana diye 😂😂😂 pandemiden beri dışarıdan yemediğim için artık evde ne kadar olursa 😂

Saol kuzucum yok sifonyer niyetiyle aldim odada gomme dolap vardi sadece ama bebiste gelince dolap sıkıntımız olcak diye kendi odamızı hallediyoruz önce 😅
Ozamn oraya ayna yaptır bence çok şık duruyo hem boş olmasından iyidir. Ah yavrum ben gardırobumu satıyorum yer yokluğuna. Küçük giyinme odası vardı eşim oradaydı. Garsrobumda da benim eşyalarım ve yatak yorgan bir sürü şey. Söktük depoya indirdik ben de giyinme odasına geçtim. Ama yatak yorgan ortada kaldı o yüzden kapalı balkonuma yüklük gibi bişe yaptırmayı düşünüyorum.
İnşallah satılır da onu da ordan karşılarız Bi şekilde.
Çocuklara yeni düzen kurmamız gerekiyor yapacak bişe yok. Herşey onlar için 😍

Yaa yerim güzel kalbini senşn de bunu demen içimi cızlattı 🤗 yok negatif olarak demedim Allah sağlık versin güzel bişe yanında insanların olması.
Ama ben örgü battaniyeyi deneyeceğim aha yazdım buraya 😬😚
Yaa buraya da hemen at başlarsan 🤩 ben eşimin 100 TL verdim deme sakın dediği ürünü atıyorum 🤭🙈 fiyatını söyleyemedim 🙈 ne saçma bir şey diyor 😅
28EBADFC-F168-420E-80A0-DAF7418F3666.jpeg

Ozamn oraya ayna yaptır bence çok şık duruyo hem boş olmasından iyidir. Ah yavrum ben gardırobumu satıyorum yer yokluğuna. Küçük giyinme odası vardı eşim oradaydı. Garsrobumda da benim eşyalarım ve yatak yorgan bir sürü şey. Söktük depoya indirdik ben de giyinme odasına geçtim. Ama yatak yorgan ortada kaldı o yüzden kapalı balkonuma yüklük gibi bişe yaptırmayı düşünüyorum.
İnşallah satılır da onu da ordan karşılarız Bi şekilde.
Çocuklara yeni düzen kurmamız gerekiyor yapacak bişe yok. Herşey onlar için 😍
Kuzum yuvarlak ayna işte daha hoşuma gitti üstüne koymalık böyle metal aynalar oluyo ya, bizim ev kiralık duvara bişi asmak falan herşey sıkıntı 🤬 off işte bizim de bi oda boş orda da gömme dolap vardı bebiş için boşaltmam lazım orayı tek dolaba sığcaz işte bu lazım oldu en azından iç çamaşırı tsgirt nevresimler için falan kurtarır. Yorganlarım vakumlu poşette baza altında sen neden öyle yapmıyorsun ben tam da bildiğim işler değil belki yanlıştır benimki, yarın annem yardıma geliyor düzenimi ayarlamaya 😅 inşallah gönlüne göre olur kuzucum ya dediğin gibi kendimizi ayarlıyoruz işte yavaş yavaş Allahım kolaylık versin maddi manevi 🤲

X