2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hayır canım hamilelik değil sonrası için almak kafamdaydı da hep. Ya alıcam ya gidicem
Tatlım bende guzellık uzmanlıgına gıttım teorı dersleırmı aldım uygulamalı hamılelıkte gıdemeyınce yarıda kaldı dondurdum ama
O evdekı cıhazların hıc bı işe yaramadıgı hep soylenılıyor
Benım kızlar da aldırmıstı babalarına hatta dolap tan sattılar memnun kalmadılar yanı tuy bıtımınde bı işe yaramadıgı nı duydum hocalarımız felN konusurduk oyle derlerdı

Yaa kızlarr bu aralar dıyroum ya basımızda bıseyler var dıe
1. Instagram dan dolandırılmış olmam
2. Salon petegı düşüp borunun patlaması
3. Mutfakta kombı suyunun sabaha kadar akıtması
4. Şimdi de ne olmus? 😩😩😩😩😩😩😩
2 tane ayakkabımız gitmiş 1 ı benım kızın tırnagında batma var persembe operasyon gecırıcek koku oluyor dıe ayakkabılı ga bırakma hemen havalandır demıstım 1 ide bizim oglan spora gidiyor oda havalandırmaya bırakmıs
Yaa bırde gencler yenı alıyorlar soylemesı ayıp marka felan
Sımdı ayakkabı masrafımız cıktı eksttradan 🤦‍♀️😩😩😩 otomatık bu aralar bozuluyor du yapıyorlardı ama arra ara yıne bozuluyor du sanırım acık kaldı ee binaya da gıren cıkann belkı degıl gunde 40 kere marketler kargolar vs ler 😪😿 tamm canımız sagolsun dıyrouz ama su 10 gunnde cokta üstüste gelemdı mı🥴😢
Yine en kötüsü bunlar olsun canım Allah daha kötüsünü vermesin 🤲🏻 Evden birşey çıkarın canım

Müslin alan kızlar kaç TL ye aldınız bir de dört kat mı tek kat mı nasıl ? Ölçüleri nasıl ?
Hayatım ben aldım 2 tane ama normal muslın bez aldım müslin battanıye almadım onlar 4 kat oluyor dıe biliyorum
Kendım muslın bezını uyguna bulmustum almıstım onuda sırf omuzuma atmak ıcın kusmaya vs ıcın gaz cıkartırken kusmaya karsı 🥰

Hayatım ben aldım 2 tane ama normal muslın bez aldım müslin battanıye almadım onlar 4 kat oluyor dıe biliyorum
Kendım muslın bezını uyguna bulmustum almıstım onuda sırf omuzuma atmak ıcın kusmaya vs ıcın gaz cıkartırken kusmaya karsı 🥰
Fiyatı neydi kuzum sorması ayıp 🤭😬

Kumaşı alıp mı yapacaktın. Aslında bundan sonrakiler için öyle düşünüyordum pahalı mı yani
Aynen kumaş alıp yapmayı düşünüyordum dört katlı olanlar pahalı gelmişti baya da. Kumaşı da pahalı 😂😅😅 değer mi diye bakıyorum indirimde olanlardan olsa kurtarıyor aslında annemin makine var hemen etrafını dolansa hazır oldu bitti. Ter, omuz ağız bezi de yapar diyordum. Tek katlılar uygun ama bim daha uygun valla 🤭 pazen de beğendim kış için battaniye olarak sıcacık ve sağlıklı açıkçası bilemiyorum müslin kumaşlar pahalı geldi

Yarın her anlamda güzel haberler serisi bekliyoruz senden 🙂
Ayy insallah bu arada size ne diycem randevu aldigimiz dr sekreteri aradı dedi ki yarin gelmeden 1 saat önce saglam.bir kahvaltı 4 dilim baklava 1 tane meyve suyu icip gelin🙄🙄böyle bisey yasayan oldu mu ben o kadar tatlıya direk cıkarırım serbetliye hic gelemem

Ayy insallah bu arada size ne diycem randevu aldigimiz dr sekreteri aradı dedi ki yarin gelmeden 1 saat önce saglam.bir kahvaltı 4 dilim baklava 1 tane meyve suyu icip gelin🙄🙄böyle bisey yasayan oldu mu ben o kadar tatlıya direk cıkarırım serbetliye hic gelemem
Aaa kesin şeker bakacak ay detaylı mı yoksa ? Detaylı ise uzun sürüyor tansiyon düşmesin diyedir. Keşke bana da deselerdi 😂😂😂😂

Aynen kumaş alıp yapmayı düşünüyordum dört katlı olanlar pahalı gelmişti baya da. Kumaşı da pahalı 😂😅😅 değer mi diye bakıyorum indirimde olanlardan olsa kurtarıyor aslında annemin makine var hemen etrafını dolansa hazır oldu bitti. Ter, omuz ağız bezi de yapar diyordum. Tek katlılar uygun ama bim daha uygun valla 🤭 pazen de beğendim kış için battaniye olarak sıcacık ve sağlıklı açıkçası bilemiyorum müslin kumaşlar pahalı geldi
Pahalı ben 4 katlı battaniyeyi görünce çok beğendim ne yalan söylim dayanamadım🤭 ben de kışlık battaniyeyi kendim örtmeyi deneyeceğim 😬

X