2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ama senin özel durumların vardı yavrum o yüzden sayılmaz. Sağlık olsunda kilo gider bir şekilde sonrasında. Çoğul gebelikte riskli ondan ben çok takıyorum ama yemeye devam
Kuzumm yaa ıste vakıt gecııryoruz burda yoksa takacak olsam hergun yemek yerken aglardım gece gunduz canım ıstıyor yıyorum napimmm dun de aynısını dedım yerken aman hamıleıken canımın ıstedıgını yemıcemde ne zaman yıcem dıe

Orası öyle yavrum Zaten bu hayatta bizi hep kandırdılar üniversiteyi kazan yan gelip yatarsın sonra. Yok efendim hele kendi paranı kazan rahat edersin. Yok efendim hele evlen kocanla gider gezersin. Hamile kadın her istediğini yer. Bir kere de söylenenler doğru olsun istediğimizi yiyelim demi

Aynennn oylee

Öz

Özellikle kahvaltıyı bazan istemiyor canım yaa. Sonradan vuruyor işte. Ama ben üşenirim onları yapmaya ya sen nasıl yapıyosun
Pankek dünden kalmaydı simit poğaça fırıncılar sağ olsun sigara böreğini de insta da haftasonu kahvaltısı atanlar kanıma girmek suretiyle harekete geçirdi. Ne var yani dedim kahvaltıcıya gidemiyorsak ben yaparım hem de koca tabakla sizin gibi üç dört tane değil instagram kanıma girdi sabahta eşim benim canım kahvaltı çekmiyor gidip bir şeyler alacağım dedi. Yapma etme dediysem de tutamadım yani aynı şurada olduğu gibi çoook uğraştım yapma etme diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…