2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa sen yok musun sen

Yok kız ben bu konuda kendime teselli vermem ama takmam da okadar amaan
Kendıne ne vercen tesellı bıze hanı benım gıbı full yiyenlere takıp ettıgım ınsta da ıkız annesı de var bı ona bakıyorum m bı kendıme ben onun yanında 3 üz tasıyorum mubarek benden de 2 bucuk ay ılerde

Olsun amaan ben valla çok takıntı yapmam onları siz de yapmayın. Bak boncuklar içerde şimdi kıpır kıpır kurban olduğumun yarattıkları

En son 7 ay olmuştur gideli
Bemım tırnak batması oluyor bırde koca gobek oldugumdan pedıkur mecbur gıdıyroum 1 kere de sacımı kestırdım sarı uzundu bakım yapamıyordum yattogım yerden omuzlara kadar nerdeyse kısalttım 2 kere de hemen agda ıle bıyık aldırdım

Olsun amaan ben valla çok takıntı yapmam onları siz de yapmayın. Bak boncuklar içerde şimdi kıpır kıpır kurban olduğumun yarattıkları
Yaa ewet masallahh cok hareketlendırler artık ikiz annelerıne sunu sormak ıstıyroum ben mesela bebek sagda dıyorum orda toplanıyır oynuyor sız nasıl nerde hıssedıyrousnuz Kilya be dıger okız annelerı karnınızın heryerıınde mı yoksa tek taraflı mı

Ağdaya gitmeyi düşünüyorum aşı olduktan sonra kuzum onun dışında cesaret edemedim

Benim karışık genelde yerleri belli ama hep oralardalar. Büyüsünler az daha her yerde hissederiz inşallah 4 kol 4 bacak 2 kafa

Genelde aynı anda hareket hissetmiyorum kuzum ama karnımın her yerinde hemen hemen kıpırtı oluyor. Ayrıca hala çok yoğun değil yatarken filan oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…