2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yanında birileri olursa destek inşallah sorun olmaz kuzum. İyi geçen sezaryen de bir iki haftaya topluyor baya anneler kendini. İnşallah iyi geçer

Valla öyle hic dusunce yok biz evden disari cikmiyoruz adamlar geziyor hemde halimi biliyolar burda oldugumuda biliyorlar ne deyim emanetimiz Allah a insallah bi gideyim kendi evime
Sadece sen de değilsin ki evden başka birine de bulaşsa risk altındasın demektir. İnsanlarda az anlayış olsa zaten bu hastalık bu kadar yayılmazdı

Yok yok anlamaz bizim insanımız hicbirseyden bu hastalıkta kendi kendine mutasyon gecirip bitmedigi sürece hayatta bitmez bu sekilde
Türkiye de ki bir mutasyondan bahsediliyor şimdi zaten. Geçir geçir mutasyon ama yok olmuyor nasıl bir şey. Artık kesinlikle laboratuvar ürünü gözüyle bakıyorum

Sadece sen de değilsin ki evden başka birine de bulaşsa risk altındasın demektir. İnsanlarda az anlayış olsa zaten bu hastalık bu kadar yayılmazdı
Ya ona da ayrı üzülüyorum annemler hala olayın cok bilincinde degiller Allah korusun birsey olsa kahrolurum Rabbim esirgesin insallah

Valla bende bastan beri buna inanıyorm ne zaman isterlerse de o zaman bitirecekler olan bizlere oldu iste
Ben bunu ama bilinçli ama bilinçsiz sızdıranların kontrolünden çıktığını düşünüyorum canım. Doğal bir şey olsaydı mutasyonlarla kaybolur uyumlaşır insan vücudu ile derdim ama sadece daha farklı saldırganlaşıyor mutasyon geçirerek. Çocuklara bulaşmazken onlarda da ağır seyretmeye başladı. Gebeler diğer insanlar gibi diyorlardı şimdi gebelerin risk grubu yükseldi. Ben onu bunu bilmem geçirenlerde hasar da bırakıyor. Çevremde yakın olarak geçiren kimlerde gördüysem eskisi gibi olmadıklarını ifade ediyorlar. Doktorda öyle söyledi. Kim yaptıysa ya da kimlerin ihmalkarlığı ise Allah belasını versin kaç milyon insanın hayatını mahvetti. Ben zaten bu virüs idi bakteri idi her neyse deneyle üzerinde oynamanın mantığını da anlamıyorum. Psikopat mısın arkadaş. Bin tane dert var hastalık var çaresine baksana. Bu virüs için gen dizilim HİV ile aynı virüsün kendisi SARS ailesinden ama deniliyor. Tesadüf mü yani. HIV virüsünün tehlikesi ortada zaten. Ben iyimser olamıyorum hiç

Valla öyle Allah sonumuzu hayretsin insallah bazen cocuklarimiz nasıl bir dünyada büyüyecek diye kara karar düsünüyorum

Ayy kızlarım neler konuşmuşsunuz Ben twitter da ki yazıya istinaden sezeryan olarak düşünürsem şu cevabı veriim kocam bebekle gitsin takip etsin isterim ben zaten doğuma da girmem dio aklım kalır benimde

İkea ya gitmek gibi bir delilik yaptım annemle , eşim götürmedi bende kızdım kendim gitcem dedim istanbulda olanlar bilirler bayrampaşa diye bir yer kabus gibiydi yaa o kadar kalabalıktı ki inanamazsınız insanlar 1 aylık bebesiyle gelmiş ya hiç mi korkmuyolar anlamadım bizden bi cacık olmaz yani o belli ne maske ne mesafe herkes rahat yemek bölümü full dü öylee kaçtım resmen

Hic kimsenin korkusu kalmamis ki zaten canım sne ben umursuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…