2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay gittiler anladilar da zaten gercekten aglamak istiyorum sinirden

Ya iste insanin zoruna o gidiyo sen ne hallerle buluyorsun milletin umurunda mı balkonda oturdular cocuklar tek girdi iceri her yeri dezenfektanla sildim lavaboyu felan ama valla o kadar sjnirliyim ki

Valla öyle hic dusunce yok biz evden disari cikmiyoruz adamlar geziyor hemde halimi biliyolar burda oldugumuda biliyorlar ne deyim emanetimiz Allah a insallah bi gideyim kendi evime

Yok canım nerde yurt disinda gelme bide bunlar ne kural biliyolar ne bisey 10 gün sonra bulastiriciligi kalmıyor diye biliyorum ama bile bile gelip maske cıkarıp öksürmekte ne bileyim saygısızlık ya
Kesinlikle saygısızlık. Yok zaten ne misafirliği şu zamaand. Bi de otur cehaletle uğraş ya. Ben eşimin yeğenleri geldiğinde de sinir olmuştum. Bence gerek yok ya biz dikkat ediyoruz millet rahat. Valla bıktım bunlardan ne laftan anlarlar ne imadan illalah

Yok yok anlamaz bizim insanımız hicbirseyden bu hastalıkta kendi kendine mutasyon gecirip bitmedigi sürece hayatta bitmez bu sekilde

Ay suan cok sinirliyim 2 hafta once covit olmus bir aile var karantina bitti ve coluk cocuk suan bize geldiler lavaboyu felan kullandı cocuklar adam öksürüyor sinirden aglamak istiyorum gercekten bu nasıl bir kendini bilmezlik
Aaa düşüncesizliğe bakarmısınn yaa açmasaydın kapıyıı şaka gibi bencillikkkkkk

Anne yanı şart değil bence de. Ben sadece pratik diye tercih ettim herkes memnun kalmış park yataktan kullanım alanı geniş. İnşallah sağlamda olursa sonuna kadar yararlanmak istiyorum
Sezaryenli olursan gece eğilip almak zor oluyor diyorlardı aklımda hep öyle yer etmiş ondan bebekle eşit mesafede olayım düşüncesi var bende ondan özellikle anne yanı olabilecek birşeyler bakıyorum bakalım beşiği mi alıcam bunu mu merakla bekliyorum ben de

Aaa düşüncesizliğe bakarmısınn yaa açmasaydın kapıyıı şaka gibi bencillikkkkkk
Annemlerin ev müstakil canım balkona kadar geldiler oraya oturdular cocuklar lavaboya felan gecti bi baktm adam öyle oksuruyor saygısız kalk git ne bekliyosn hala cok sinirliyim valla Allah ım evimizden ailemizden uzak etsin su illeti

Valla bilmiyorum bn cok korkuyorm bide esim zaten covitte calısıyor eylulden sonrası iyice fırlar riske atmak istemiyorm Allah ım pisman etmesin insallah
Eşin de ordayken sen daha çok korkarsın. Allah pişman etmesin inşallah sıkıntısız olur
Ya ben de komplike hastalıklar da var ya Bi de kaburgalarım batıyor nefes alma sıkıntım var şimdi aşı olursam zorlanabilrim dite düşündüm. Pelin akil 2.dozdan sonra kötü oldu baya o öyleyse ben korktum doğuruyim hemen yaptırcam ama

Valla 2 türlü de korkuyor insan iste Allah ım sag salim yavrumuzu kucagımıza almayı nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…