2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ben böyle miskin Bi gün daha görmedim. Ay bu nee yaa bu o koltuğa yatıyorum Bi öbürüne. Hiç bişe yapmadım çuval gibi hissediyorum niye böyleyim yaa

nurselek nurselek keske senin su küvet aldigin zaman bende alabilseydim bimden suan cok pahalı ya🤨
Ayy evet ya. Ama ben aldığım zaman da heryerde çok pahalıydı. E bebekten tut trendyoluna kadar hep baktım her halukarda orda uygun oluyordu Bi filesi kaldı benim de şimdi. En son gittiğimde sormuştum e bebeğe katlanır için olan yoktu. Açıkçası onu netten alamazdım uymadı geri gönder falan .
Nasip olsun ben hep güncel takipteyim bimi 101i.hemen size haber uçururum sen hiç merak etme. Ben de organizerlerin çekmece içi düzenleyicilerin gelmesini bekliyorum Bime 101 inadına gelmiyor. Senelerce eşimle her bebek ürünü geldiğinde bu kez de alamadık diyip durduk 🤭😂 şimdi de beklediklerimiz gelmez 😬

Ayy evet ya. Ama ben aldığım zaman da heryerde çok pahalıydı. E bebekten tut trendyoluna kadar hep baktım her halukarda orda uygun oluyordu Bi filesi kaldı benim de şimdi. En son gittiğimde sormuştum e bebeğe katlanır için olan yoktu. Açıkçası onu netten alamazdım uymadı geri gönder falan .
Nasip olsun ben hep güncel takipteyim bimi 101i.hemen size haber uçururum sen hiç merak etme. Ben de organizerlerin çekmece içi düzenleyicilerin gelmesini bekliyorum Bime 101 inadına gelmiyor. Senelerce eşimle her bebek ürünü geldiğinde bu kez de alamadık diyip durduk 🤭😂 şimdi de beklediklerimiz gelmez 😬
E bebeğin internet sitesinede bak canım denk gelirse oradanda alabilirsin. Ben geçen sordum bana normal olanını verdiler güya en büyüğüydü ama olmadı gittim bir daha katlanır için olandan aldım ondanda bir iki tane kalmıştı çalışan kendi markası değilse uymayabilir dedi ama Allahtan oldu ☺️

E bebeğin internet sitesinede bak canım denk gelirse oradanda alabilirsin. Ben geçen sordum bana normal olanını verdiler güya en büyüğüydü ama olmadı gittim bir daha katlanır için olandan aldım ondanda bir iki tane kalmıştı çalışan kendi markası değilse uymayabilir dedi ama Allahtan oldu ☺️
Siteyi istemiyorum işte canım bana yakın e bebek var zaten. Gitmemde bulabilsem şöyle gözümle görüp almak istiyorum. Katlanır için diyorsa daha büyüğü yok zaten olur o güle güle kullansın minik 😊

Bekleyince gelmez zaten o kadar para vermek istemiyorum 300 tl felan bir daha da gelir mi ama bilemedm

Organize bana daa cokk lazımmm amann haber vermeyı unutma hatra benı kesın etıketle belkı atlarım msjalrda 😂

Evet onlar daha uygunda banyom kücük zaten cok yer kaplar diye onu düsündüm pratik duruyor onlar belki.bir daha gelir azcık bekleyim😇
Katlanabilitler kesinlikle yer açısından büyük bir avantaj sağlıyor inşallah yakın zamanda yine gelir ☺️ Ben kovasını bulamamıştım onuda trendyoldan aldım tamamladım o şekilde

X