2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hiç dolaba yemek atma huyum yoktur. Atsam da çıkarıp pişirme 😂😅 tadı değişiyor geliyor bana sevmiyordum yapmaya yapmaya da öyle huy kalıyor insanda. Bazıları çok güzel yapıyor valla aktif olarak. Bende yok 🙄
Bazwn çok kurtarıcı oluyor ya. Ama yapamıyorum işte

Agrılarım oldukcanasagıya baskı oldukca korkum o yönde bugunlerdede aklım da nedense nıe gelıyor aklıma böyle seyler aNlamıyorum 🥴 sagolasınnn kuzuu tesekkur ederim 😘 ınsalllahh en guzel vakıtlerınde alırız kucagımıza 🤲 nurselek nurselek dolma sarmaya basladı sanırım 🤣
Ay yok dışardan pide söyledim günaha girdim valla 🙄😬

Valla ben de pideyi gömdüm ondan önce tatlı yedim bazan suyunu çıkarıyorum var ya 🙄
Afiyet olsun pide diyet bile bozmuyor yavrum o bir şey değil ben baya tatlı yedim o kötü 😅 saldım sabah sigara böreği gömdüm kızartma olarak o kısmı kötü 😅 annem bile konuşuyoruz diyor ki sen saldın baya 😬

Son düzenleme:
Korkma canım onun kesin Bi kıstası yok ama 2.5un altı düşük doğum ağırlıklı olur. Ama şu kilodaki yaşar ya da yaşamaz denemez. Haftasından çok önce doğarsa Bi kuvez macerası oluyor zaten yaklaşık 35 hafta.
Yani bebek 2.5 altında olursa yaşama şansı olmaz diye bişe denemez beraberinde eşlik eden rahatsızlıklar mevcutsa onun tedsaviaine gidilir.
Sen düşünme bu kadar şimdiden oraları. Bak bizimkiler kesin kuvöze girecek ama önemli olan çabuk toparlanması. Şimdiden sakın stres yapma kendine
Ne bıleyım yaaa bazen kızıyorum kendıme ama sanırım herkes bırde bana sımdııden cok agırlasmıssın felan dıyorya o korku sarıyor benı saglıkla kavusalım da kuvez surecıde gecer 🥰🤲😘

Ay suan cok sinirliyim 2 hafta once covit olmus bir aile var karantina bitti ve coluk cocuk suan bize geldiler lavaboyu felan kullandı cocuklar adam öksürüyor sinirden aglamak istiyorum gercekten bu nasıl bir kendini bilmezlik
Cokkkk ayıp olcak burda ama soylemek ıstıyorum ooohhaaaaa bu nasıl kendını bılmezlık vallahı benım ablam dun gece memleketten geldı 10 gunlugune gıtmıstı bana da azıcık bahce mahsulu getırdı oda kapıdan öpmeden maskeyı ındırmeden 2 kelam ettık gıttı korkuyırlar aman sana bısey bulastırırız dıyorlar bunlar nasıl ınsanlarr bence sen elıncde camasır suyu felan gır lavobaya hatta maskenı tak rahatsız olduklarını anlasınlar

Afiyet olsun pide diyet bile bozmuyor yavrum o bir şey değil ben baya tatlı yedim o kötü 😅 saldım sabah sigara böreği gömdüm kızartma olarak o kısmı kötü 😅 annem bile konuşuyoruz diyor ki sen saldın baya 😬
Amanınn olsun sen saldım zaten diyo bundan sonrasını da daha fazla salma bari 🤭😬 asıl kilolar bundan sonra alınıyormuş

Ay suan cok sinirliyim 2 hafta once covit olmus bir aile var karantina bitti ve coluk cocuk suan bize geldiler lavaboyu felan kullandı cocuklar adam öksürüyor sinirden aglamak istiyorum gercekten bu nasıl bir kendini bilmezlik
Annenlerde misin kuzum ☹️ Öyle olunca bir şey denilmez ama kendi evim olsa söylerdim. Maskeni taksaydın evde ayıp olur filan demeseydin. Ben annemi kardeşimi kabul etmiyorum ya eşim ile kaç gece ayrı yattım. Karnımdakini düşünmek zorundayım elimden geldiğince. Kimsenin bir şey deme hakkı yok. Gerçekten ayıp etmişler 🙄

Kızlarım şunu da beğendim anne yanı da oluyormuş fiyatı da beşiğe göre iyi 🥴🥴🥴🥴
Güzlemiş canım Kilya Kilya nınkine benziyor. Ben de benzer bişe aldım ama anne yanı olmuyor benim ki de. Şart değil ben hallederim. Aynen ben de bu fiyatlara almıştım park yatak için makul bence, 😊

İnsanlar neden bu kadar düşüncesiz anlayamıyorum ya karantinaları bitince kesin olarak atlatmışlar mı hastalığıda çıkıp geliyorlar ve özellikle senin özel bir durumun var bu kadarda düşüncesizlik olmaz 😡

Güzlemiş canım Kilya Kilya nınkine benziyor. Ben de benzer bişe aldım ama anne yanı olmuyor benim ki de. Şart değil ben hallederim. Aynen ben de bu fiyatlara almıştım park yatak için makul bence, 😊
Anne yanı şart değil bence de. Ben sadece pratik diye tercih ettim herkes memnun kalmış park yataktan kullanım alanı geniş. İnşallah sağlamda olursa sonuna kadar yararlanmak istiyorum 🙂

X