2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Guzel gunlerde kullanin

Fıyat ordan bakınca 3 rakamlı gordum sanki ne kadar a aldın

Oh tek parça miss en sevdiğimgüle güle kullan canım

Yaa ilk araba alanımız oldun galiba hayırlı ugutlu olsun insallah ne kadara aldn sormasi ayıp

Ohh cok guzellerr bende 2 tane almıstım gecen ay yıka kurut giy tiril tiril elbıse bu tanede bayramda almıstım yoksa tayt esortman pantolon ustu hıccc cekemıyorum bu sıcakta şişko halimle

Sagol canim 1800 tl ye aldim hem uygun hem bagaja uygun travel sistem arabalar bana hantal bagajda küçük uymadi bize bagajiniz büyükse daha farkli modellere yönelebilirsiniz
Evet fiyatı da güzelmis valla güle güle kullann insallah valla gidip bakmak istiyorum ben 2 model var istedigim bakalim nasip kısmet

Ohh cok guzellerr bende 2 tane almıstım gecen ay yıka kurut giy tiril tiril elbıse bu tanede bayramda almıstım yoksa tayt esortman pantolon ustu hıccc cekemıyorum bu sıcakta şişko halimle
Ayy kuzum ben de bol yazlik pantolon tarzi giymekten artik igrenclik geldi yaa cok zor gercekten sicaktaa iste benim dogum kisa havalar soguyana kadar bunlar goturur beeni kot ceket deri ceket le tayt esofman su an hic dusunemiyorum ben de kuzum ya giy ciktan sasmamak lazim sen de iyi yapmissin

Sagol canim bi de uste takilan ufak baby port denilen parca var ilk 9 ay o kullanılıyormuş bende yeni öğrendim bu işlerde bilgi gerektiyormus eşimle ben baya cahilizbi sekilde becerdik galiba
Aldığınıza göre benim yanımda profesör sayılırsınız ben hiç bişe bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…