2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hahhaa benm boyum uzun belki ondan karnm çok yoktur 😅 1.77 boy 67 kg idim hep ama 71 olarak hamile kaldım çünkü o iğneler benm iştahımı açmıştı 🤢 sonra 4 ayda 63 e düştüm 🤭 şuan 71 im ama ful meyve tatlı vs yiyorum yemekle aram yok tiksintilerden sanırm 2-3 kaşık yiyorum inşallah faydası geliyordur ya işin kötüsü aklıma yapacak yemek gelmiyor e be soğan e be başrol 👹
Senın yanında sogan cücüğü gibi kalıırm bende boy 1.59 🤣

İnstagramdan mamasofi diye bir hesaptan aldım kuzularr.. daha gelmedi, biraz beklerseniz geldiğinde kalitesi nasılmış haber veririm.
Kış bebeği olacağından böyle kulaklı ponponlu şeylere gidiyor elim hep benim de 🙈
Mango baby ve hm’de de var ayılı tulumlar oralara da bakın 🌸
Evet ben kış bebeği olacağından birer tane böyle bişe düşünüyorum bakayım sayfalarına da 🤗

Yaa ewett zaman akıyor ama daha 3 ay var 😬
Beebek arabası denemeden almayın derım arka tekerleklerı kocaman olmasın aman arabaların bagaj problemlerı cıkıyor sonra cıft yonlu olmaısna dıkkat edın dogum ıtıbarı ıle kulkanılmasına bırde arabanın hafıflıgıne dıkkat edın tek elınde bebekle sıkıntı yasama sonra
Sende arastırmıssındır da yınebde eklemek ıstedım 😅☺️
Ayy 3 ay ne ki, hemencecik geçer 😍 Aynen senin dediğim gibi arabalara bakıyoruz canım. daha sağlam duruşlu diye büyük ve ağır arabalar aldılar arkadaşlarım hep ama daha 1 yaşına gelirken daha hafif opsiyonlara bakmaya başladılar. Ben kabin tarzı bakıyorum özellikle, hem tek başıma taşıması kolay olsun, hem de çok seyahat ediyoruz diye. Zaten arabamın bagajı da küçük. Bugün gidip bakacağız 2 model arasında kalmıştık birine karar vereceğiz 😉

Merhaba canim🙏

Icine doğdu sanki😊Bugun toplamam oldu gene..2 yumurta buyumustu bu ay ancak 1 tanesi bos cikti 1 taneden de iste haber gelecek bakalim...

Havuz yontemi yapıyoruz 1 tane dondurulmuş var 1 de bu olursa 2...Ben doktoruma 4 5 olana kadar toplatmak istiyorum dedim...Yani 5 inden 1 tanesi de tutmazsa vardir bir hayır bunda da deyip vazgececegim ama tutacak hissediyorum 😊😊🤗🤗

Bugun prp yapti gene doktor belki sayi artar umuduyla..bakalim bugunki 1 taneden haberler nasilgelecek...Adetim olunca da gene gidecegim🙏🙏

Sen nasilsin bebis nasil baya ilerlemiş ne kadar guzel🧿🧿🧿
Yaa masallah ne güzel cok sevindim insallah saglıkla ilerler oda🥰hersey gönlünce olsn canım benim bizde iyiyiz cok sükür simdilik

Hadı bakalımmm hayırlı haberlerle 🤲🧿 miss gibi tatıllerı yapıp zinde dönusler olucak ınsallah beklıyrouzz 🥰☺️
Insallah canim 🙏🙏 Ankaraya git gel yapmaktan beynim sulandı sıcaklarda...tatil falan yapamadık 🤭🤭 2 transferlik toplama istiyorum ben..geride kalan olmazsa stresten deli oluyorum çünkü 🤭

İnstagramdan mamasofi diye bir hesaptan aldım kuzularr.. daha gelmedi, biraz beklerseniz geldiğinde kalitesi nasılmış haber veririm.
Kış bebeği olacağından böyle kulaklı ponponlu şeylere gidiyor elim hep benim de 🙈
Mango baby ve hm’de de var ayılı tulumlar oralara da bakın 🌸
Yaa gelince mutlaka haber ver bize de😇

Insallah canim 🙏🙏 Ankaraya git gel yapmaktan beynim sulandı sıcaklarda...tatil falan yapamadık 🤭🤭 2 transferlik toplama istiyorum ben..geride kalan olmazsa stresten deli oluyorum çünkü 🤭
Insallahh hersey gönlünce olsun valla denızlere felan sıksık girdin en azından 🤪 bana denız de tatılın ta kendısı 🤣
Bız bı ara kız ismi denız düşünmüştük ama babası sonradan ıstemedı yokk benım kızımın adı denız olur bırılerı denıze gıdıyorum gıdelım felan der olmaz demıstı ay o aklıma geldı sımdı 🤣🤣🤣

Hahhaa benm boyum uzun belki ondan karnm çok yoktur 😅 1.77 boy 67 kg idim hep ama 71 olarak hamile kaldım çünkü o iğneler benm iştahımı açmıştı 🤢 sonra 4 ayda 63 e düştüm 🤭 şuan 71 im ama ful meyve tatlı vs yiyorum yemekle aram yok tiksintilerden sanırm 2-3 kaşık yiyorum inşallah faydası geliyordur ya işin kötüsü aklıma yapacak yemek gelmiyor e be soğan e be başrol 👹
Kiz masallah 🧿 benim de boyum 1.78 60 kilo ile hamile kaldim simdi 64 kiloyum uc ayim bitti ama ufak bi gobis cikti bilee sonumu merak ediyorumm 😂😂 ben de yemeklere sogan koymuyorum her yemegi de yapioyorum kuzum kiymali patates yemegi , mercimek , sote falan herseyi sogansiz yapiorum dokunuyor gibi gelio bana da biraktim kullanmayi, sogan tozu kullanabilirsin tad vermesi acisindan 🥰

Kizlar ben bu modeli aldim çift yönlü baby port denilen olayda var kolayca kapatılıyor tezgahtar tek başıma oldugumda da rahatça kullanabilecegimi söyledi .hem.fiyati pahali degil hemde kapaninca küçük kalıyor bagajimiz küçük oldugu için bunu tercih ettik birde araba tek parça halinde kapanabiliyor bu özelliği dikkat edin baby port kemere bağlanabiliyor ben travel sistem arabaları biraz kaba ve kullanimini zor buldum sizlere de fikir olur belki
20210711_123833.jpg

Kizlarrr bugun kendime alisverise ciktim annemle resmen moralim yerine geldi ☺️ Iki elbise aldim inanin cok mutluyum kendime geldim ya giy cikar yaparken zorlandim ama uc ay daha kullanirim dogurduktan sonra bile kullanirim diye seviniyorum 🙈😂 fotolari ekliim benim koca biraz karisir kiyafete acigim da ama iste koca sozu dinliyoz 😂

Eklentiler

• FD4CE399-1249-4943-AE79-2463EE1D0636.jpeg
    FD4CE399-1249-4943-AE79-2463EE1D0636.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 34
  • 9AD310D9-8DB7-48F8-B761-99050A6D87CE.jpeg
    9AD310D9-8DB7-48F8-B761-99050A6D87CE.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 34
Kizlar ben bu modeli aldim çift yönlü baby port denilen olayda var kolayca kapatılıyor tezgahtar tek başıma oldugumda da rahatça kullanabilecegimi söyledi .hem.fiyati pahali degil hemde kapaninca küçük kalıyor bagajimiz küçük oldugu için bunu tercih ettik birde araba tek parça halinde kapanabiliyor bu özelliği dikkat edin baby port kemere bağlanabiliyor ben travel sistem arabaları biraz kaba ve kullanimini zor buldum sizlere de fikir olur belki
Eki Görüntüle 2907724
Hadi iyi günlerde kuzum inşallah bende pratik şeyleri seviyorum 🙂

Kizlarrr bugun kendime alisverise ciktim annemle resmen moralim yerine geldi ☺️ Iki elbise aldim inanin cok mutluyum kendime geldim ya giy cikar yaparken zorlandim ama uc ay daha kullanirim dogurduktan sonra bile kullanirim diye seviniyorum 🙈😂 fotolari ekliim benim koca biraz karisir kiyafete acigim da ama iste koca sozu dinliyoz 😂
Birinciye özellikle bayıldım iyi günlerde giy yavrum 🥰🙂 iyi yapmışsın havalarda soğur zaten. O zamana kadar giyersin zaten

Kiz masallah 🧿 benim de boyum 1.78 60 kilo ile hamile kaldim simdi 64 kiloyum uc ayim bitti ama ufak bi gobis cikti bilee sonumu merak ediyorumm 😂😂 ben de yemeklere sogan koymuyorum her yemegi de yapioyorum kuzum kiymali patates yemegi , mercimek , sote falan herseyi sogansiz yapiorum dokunuyor gibi gelio bana da biraktim kullanmayi, sogan tozu kullanabilirsin tad vermesi acisindan 🥰
Hey maşallah ya sizde ne boy var arkadaş 😅 maşallah valla. Dilediğinizce kilo alın 🙂

Merhaba canim🙏

Icine doğdu sanki😊Bugun toplamam oldu gene..2 yumurta buyumustu bu ay ancak 1 tanesi bos cikti 1 taneden de iste haber gelecek bakalim...

Havuz yontemi yapıyoruz 1 tane dondurulmuş var 1 de bu olursa 2...Ben doktoruma 4 5 olana kadar toplatmak istiyorum dedim...Yani 5 inden 1 tanesi de tutmazsa vardir bir hayır bunda da deyip vazgececegim ama tutacak hissediyorum 😊😊🤗🤗

Bugun prp yapti gene doktor belki sayi artar umuduyla..bakalim bugunki 1 taneden haberler nasilgelecek...Adetim olunca da gene gidecegim🙏🙏

Sen nasilsin bebis nasil baya ilerlemiş ne kadar guzel🧿🧿🧿
Canım benim güzel haberlerle inşallah 🤗❤️

X