2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla haklsn ikiz zor ama Rabbim yardimcimiz olur insallah bende en az 2 ay erteledim bizim ki tek ama valla yetismiyor bakalım belki sonra da alabilirm cok acelesi yok kış bebekleri nasılsa
Evet kış bebeği olacağı için araba çok kullanılmaz ama o öbürü neyse işte hala bişe bildiğim yok ya🙄 otokoltupu da olan parça var ya puset o lazım olur yaa o şart. Ayrı ayrı almak daha zararına olacağı için toplu alcam mecbur hepsi birarada

Evet kış bebeği olacağı için araba çok kullanılmaz ama o öbürü neyse işte hala bişe bildiğim yok ya🙄 otokoltupu da olan parça var ya puset o lazım olur yaa o şart. Ayrı ayrı almak daha zararına olacağı için toplu alcam mecbur hepsi birarada
Bende senın gıbı puset dıyordum ama degılmıs anakucagı denılıyormus
Puset zaten bebek arabasına denılıyormus 😆

Aynen puseti tek almak istemiyorum bende inatla travel sistem bakiyorum gidip bakmak gerek gercekten agır mi hantal mı diye nasipleriyle gelirler insallah hallolur hepsi😊baktıgım arabalar bunlar insallah az daha düser😄

Eklentiler

• Screenshot_20210828-171424_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210828-171424_Trendyol.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20210828-171418_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210828-171418_Trendyol.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 38
Ayy kuzum ben de bol yazlik pantolon tarzi giymekten artik igrenclik geldi yaa cok zor gercekten sicaktaa iste benim dogum kisa havalar soguyana kadar bunlar goturur beeni kot ceket deri ceket le 😂 tayt esofman su an hic dusunemiyorum ben de kuzum ya giy ciktan sasmamak lazim sen de iyi yapmissin 😘
Sagolasın tatlımm

Yerim senii canim benim kocam da 1.94 bebis 1 metreye yakin dogcak 😂😂 hepimiz alalim kilo bebislere gitsin de insallah 🤲🥰
Valla yavrum erkekte bu boyları bulmak kadına göre daha kolay. Sen kendi kıymetini bil 🙂😂 bebiş boylu olur olmasına da seni zorlayacak kadar olmasın karnında 😂🙂 benim o kadar kilo alma hakkım yok yaa bebikler alsın ama 🥰

Valla yavrum erkekte bu boyları bulmak kadına göre daha kolay. Sen kendi kıymetini bil 🙂😂 bebiş boylu olur olmasına da seni zorlayacak kadar olmasın karnında 😂🙂 benim o kadar kilo alma hakkım yok yaa bebikler alsın ama 🥰
Alir alir insallah allahin izniyle sen zaten dikkatli besleniyorsun insallah saglikli olsunlarda dogduktan sonra da alirlar kilo 🥰 benim arkadas emzirmeyle birlikte mama takviyeli gitti ikizlere simdide masallahlari var uc yasindalar dogan buyuyor bir sekilde Allahin izniyle 🤲

Alir alir insallah allahin izniyle sen zaten dikkatli besleniyorsun insallah saglikli olsunlarda dogduktan sonra da alirlar kilo 🥰 benim arkadas emzirmeyle birlikte mama takviyeli gitti ikizlere simdide masallahlari var uc yasindalar dogan buyuyor bir sekilde Allahin izniyle 🤲
Pek dikkatli sayılmam ama öyle yavrum sağlıkla doğsunlarda bir şekilde beslemeye çalışacağız Allah ın izniyle ❤️

Aynen puseti tek almak istemiyorum bende inatla travel sistem bakiyorum gidip bakmak gerek gercekten agır mi hantal mı diye nasipleriyle gelirler insallah hallolur hepsi😊baktıgım arabalar bunlar insallah az daha düser😄
Ay çok şık duruyorlar yaa 😍 Ben de Kraft lima ya bakmıştım bir ara.
Ama şuan ikiz arabası şu üst üste olanlardan mı alsam ayrı ayrı böyle mi ona bile karar veremediğim için saldım gitti 😂
En sonunda çocuklar çıkıp karar verecekler 😂

Ay çok şık duruyorlar yaa 😍 Ben de Kraft lima ya bakmıştım bir ara.
Ama şuan ikiz arabası şu üst üste olanlardan mı alsam ayrı ayrı böyle mi ona bile karar veremediğim için saldım gitti 😂
En sonunda çocuklar çıkıp karar verecekler 😂
Valla bende cok begeniyorumda bakalım ne zaman sıra gelecek ona benim ki ikiz olsa napardm diye düsünüyorm yan yana almazdm galiba cünkü tek basıma süremem onu ama o ust uste olanlar nasıl hic bilmiyorum zor bir karar gercekten

X