2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa masallah ne güzel iste bulantılarin ödülü sana

Ay ne güzel kuzum ya maşallah diyeyim Benim göbek yarım küre göğüslerde pek bir şey yok ama varsa yoksa göbük

Yaa sey almayı düsünüyorm bi kadn var aybüke derin genetik olarak cok yatkındım diyo bebe yagı kullanmıs ozellikle banyodan cıkarken lierac bide ek olarak lierac catlak olduktan sonra ki ürününü kullanmis hic catlamadm böyle dedi

Yaa masallah ne güzel iste bulantılarin ödülü sana
Evet canım ya şükür bir de normal doğum olursa inşallah
Ay ne güzel kuzum ya maşallah diyeyim Benim göbek yarım küre göğüslerde pek bir şey yok ama varsa yoksa göbük
Göbükk güzeldiirr yaaa hem de ikiz annesisin hep ikizlerim olsun diye dua ederdim belki kalan 2 embriyoyu koydururm sonrasında

O kadını da youtube taki yenidoğan alışverişi ile tanıdım güzel bir kadın vücudu da

Yaa anne yanında piremses gibisindir şimdi tadını çıkar. Gidince atarsın artık
Aynen atarmson 3 günüm kaldı salı günü detaylı var insallah onu olup gidicem insallah cok stresli beklemek valla hersey yolundaysa insallah bu sefer bebise deil kendime alisveris yapmam lazım ic camasiri hamile esofmanı hamile tunik felan almam lazim kiyafetler olmuyor dr ye de elbiseyle gidilmiyor bakalm insallah

2 sene emzirirsek

Bana böyle şeylerle gelin. Ben hala eski sütyenlerimi kullanıyorum büyümedi her şey göbek ve aşağısında olup bitiyor ondan çatladım ondan
Tattlımm bende bedenen buyudum memeden degıl ondan sıkıyor eskı sudyenler mecbur dısarı cıkarken takıyorum acıta macıta emzırme sudyenlerıne bakıyorum ama ben hep desteklı takmaya alısmısım onlar bana olmaz gıbı gelıyor napıcam bılmıyorun
Haa catlak konusunu ben zaten tecrubelıyım bıraz daha oluversın bısey olmaz bır dermapen e bakar

Bebe yağları da doğal yap değil petrol atığı yağlarmış kuzum belki daha iyi nemlendirirler ama içime sinmedi yoksa çok iyi performans alınan ürünler var piyasada. İçerik olarak bakıyorum rahat edemiyorum. Sürekli göbeğe özellikle sürüyoruz emiliyor yani bir kere iki kere değil. Rabbim büyük doğal yağlardan devam olduğu kadar. O yağları bebeğime de kullanmayı düşünmüyorum. Doğumdan sonra kendime olabilir ama sonrasıda devam ediyor çatlamaya. Sonrası bunlardan alırım artık. Ben bu ürünlerle çatlamadım diyene inanmıyorum. Doktorlar engellemeyeceğini söylüyor zaten. Daha az oluşur diyorlar.

Benim göğüs altı büyüyor kuzum sadece arka kopcasını gevşettim hala eskilerle gayet rahatım ama son aylar böyle olmaz sanırım artık ay destekli hiç sevmem ben gençken nasıl giyermişim diyorum. Şimdi hiiç almıyorum destekli olanlardan

Memişler kücük olunca mecbur alıyroum desteklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…