2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benm eski sütyenler kapanmıyor emzirme sütyeni aldım direk onu kullanıyorum çok rahat bunu da sonrası için almıştm aslında normal bir kadın oldugumda kullanmak için 😅 ama şuanda da oldu cok sevindm yumuşak diye rahatsız etmedi sanırm 😅
Güle güle kullan yavrum güzel görünüyor. Beden filan da kalmamış ya ne yapalım hayırlısı 😬

Koyusu olsydı iyiydi gerçi pelin dışarıda da giymişti pembeyi 3 yıl bu taytı alabilmeyi beklemiştim duygulandım şmdi 🥺🥺🥺

Eklentiler

• CD2FF726-F448-4E50-A617-F72B626C0468.jpeg
    CD2FF726-F448-4E50-A617-F72B626C0468.jpeg
    143,6 KB · Görüntüleme: 27
  • F301DD2A-C51E-46DC-8F54-B5C212F72BD1.jpeg
    F301DD2A-C51E-46DC-8F54-B5C212F72BD1.jpeg
    162,3 KB · Görüntüleme: 28
Demekki hiç belli olmuyor bundan sonraki günlerde biz de yazarız benim de Çatlağım olduuu🙋🏻‍♀️ benim deeee🙋🏻‍♀️ benim dee🙋🏻‍♀️ diye 😂
Hiç merak etme sen 😬
Cilt yapısına bağlı ya bazıları 30 kilo alsa bile çatlamıyor umarım o şanslı grupta olun 😅🙂 benim derim inceciktir hassastır ufacık kilo alıp vermede olurdu benim ama göbeğimde yoktu hiç göbekten kilo almadığım için bacaktan alırım kiloyu neyse yani bende neresi şişse orası çatlar yapıda bir cilt bekliyordum zaten 🙄😬

Koyusu olsydı iyiydi gerçi pelin dışarıda da giymişti pembeyi 3 yıl bu taytı alabilmeyi beklemiştim duygulandım şmdi 🥺🥺🥺
Kuzum benim 🤗 Rabbim sağlıkla kullanmayı nasip etsin 🤲🏻🌸 Yaa sitesinde koyusu yok göremedim. Bacakları zayıfcık olan açık rengi dışarıda da giyer zaten ben açık renk tayt sevmiyorum kendimde. Açık renkte de beden kalmamış ama

Cilt yapısına bağlı ya bazıları 30 kilo alsa bile çatlamıyor umarım o şanslı grupta olun 😅🙂 benim derim inceciktir hassastır ufacık kilo alıp vermede olurdu benim ama göbeğimde yoktu hiç göbekten kilo almadığım için bacaktan alırım kiloyu neyse yani bende neresi şişse orası çatlar yapıda bir cilt bekliyordum zaten 🙄😬
😂😂 Yaa sağlık olsun en başta.
Sen gene boşver yağlanmaya devam ne kadar az o kadar iyi 😁

😂😂 Yaa sağlık olsun en başta.
Sen gene boşver yağlanmaya devam ne kadar az o kadar iyi 😁
Öyle yavrum gebelik sonrası bio oil de alırım emzirmede sorun olmaz. Sonra araştırdım lazer yüzde seksen azaltıyor erken yaparsanız diyor. İdare ederiz artık. Kuzuşlar sağlıkla gelsin de bir inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Emzirme biter bitmez giderim. Ameliyata gözüm yemez. İnşallah sarkmayalımda 😅🙂

Çok tatlı imiş hamileliği yalnız 🙂 ay oje filan sürmüş ben hiiç cesaret edemiyorum hiç bir şey kullanmıyorum kozmetik olarak
En iyisini yapıyosun ben yazlıktayken açık havada sürdüm hep kokuyu solumadan. ben zaten nasıl 6 aylık hamileyim anlamadım azcık bi göbek var göğüsler büyüdü geri kalan herşey aynı hatta vucudum böyle daha iyi göğüslerden dolayı 😂 çocuk oynamasa hamileyim diye kendmi kandırıyorum dicem 😂😂 dr dedi zayıf bir hamile olacaksın çok sevindm 💖 çektiğim bulantıların hediyesi sanırm

X