2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kız öyle gece değil atıyorum o odada ben salonda olcam kocişimle film izlicem gibi gibi ya da misafir olcak anladın mı yaa bugün bana da arkadaşım mutlaka montwsorri al beşik alma dedi ilerde yok kitap okuma yok uyutma seanslrında perişan olursun odasında dedi, birde anne yanı değil park yatak al diye yedi başımı, sen yatakta yatarsın onu park yatakta yatırırsın odasına geçirince dedi. 6 ay sonra direk uyku düzeni düşünüyorum Allah bir mani vermezse

İyi günlerde kuzum ….Fotoğraf isteriz. Hiç alıyor alıyor bu kızlar hiç paylaşmıyor
Amin kuzum inşallah hepimiz sağlıkla kullanırız Şimdilik aldıklarımı ekleyeyim birde bunlara ek banyo ürünleri ( küveti, kovası, maşrapası), zıbınları ve ağız mendilleri var

Kızlarcımm bende bişi sorcam bebek kamerası alcakmısınız çocuğu kontrol için ??
Aldım ben kurdum cok guzel kayıt karsılıklı konusma renklı ekran takıp sensoru wifi ıle telefonlardan ınternetınız oldugu zaman da ızlenıyor kuzenım kullanıyordu cok memnundu bende aldım hemde cok uygun kiwi markalı 213 tl 100 tl sınıde benım kızım verdı kardesıne hedıye almak ıstedı

Eklentiler

• 148135.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 19
anladım kuzum bilmiyorum hiç o kısmı düşünmedim. Öyle tecrübeli olanların genel önerisi montessori ve park yatak

Aaa süpermiş ne kadar uygun fiyatlıı yaa yerim kardeşine hediye almak istemiş demek melek kalpli çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…