2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa iyi yapmıssn ilerde ne olur bilmiyorumda 1 aydır sabah aksam kullanıyorm simdilik memnunum insallah hep böyle olur
İnşallah olmaz geçen yanlarım kaşınmaya başladı korktum. Sonr pişman olayım.
Eczaneden 190 a aldım indire indire 😬sizin oralarda ne kadar. Trendyolda uyguna var ama güvenemedim bunun için oraya.

Al işte bak pahalı diyo mobilyacılar. Mobilyacıya dimi. Komple mdf mi
Pahalı aynen mobilyacı ben vestiyer felan ona yaptirmistim pahali ama 1 kez oluyor isteecbur mdf komple boydan sürgülü sadece ilerde dolp alırm diye yanini bos biraktm ama esim artik dolap isine girmez bu kadar eksik varken😄

Doğum sonrasına sarkar ozamn. Ama belli de olmaz valla 🙊🙈
Valla he hıh alırız diyo ama beni sallıyor bu dolabı bosa yaptırmadı o biraz idare ederiz diye düsündü eminim😂cokta üstelemem gercekten alımacak bir sürü sey var bi tarafta dogum parası biriktirmek lazım Allah can sagligi versin ne deyim🥰

Aynen ya ben de doktorla konuşmadan gitmezdim. Git önce kendi doktoruna ben güvenemem yani. Bugün sinir ettiler beni zaten Bi gittim sağlık ocağına hanfendi ler kapatmışlar. Neymiş afat bişe den aşıdan mı ne tma da anlamadım grevdelermiş. Grevde nedense cumaya denk gelmiş haftasonu yla birleştirmişler. Ben böyle rahat ve rahatlık arayan insanlar görmedim. İki aşı yapmaya başladılar diye greve ayaklanmaya giriyorlar. Eşim de kızdı. Bunları senşn üni hastanesine götür iki gün çalışamazlar diyo. Gerçekten rahatlık batıyo bzii görseler biz kan ağlıyoruz iş tanımımız bile olmuyo yeri geliyo berbat herşey. Bulmuşlar da bunu yolar. Sinir oldum
Öyle yavrum öyle ben de görüyorum geç açıyorlar kafalarına göre gidip gelmeler hele sakin bir semt ise ama ona rağmen memnun değiller. Sağlık kolay bir alan değil elbette ama görevin getirdiği temel şeyleri taşıması gerekiyor

Düşünmüyordum kuzum ama biri çok güzel anılar kalıyor demiş yapılan kayıtlarda bir o hoşuma gitti yoksa zaten hep tepelerinde oluruz ihtiyaç gibi gelmiyordu bana
Gün içinde belki değil de akşamları ve geceleri için ihtiyaç olduğunu düşünmeye başladım bende uyuduktan sonra hiç odaya girmemek uyandırmamak mantıklı geldi bugün bir arkadaşla konuştumda ona sordum size de bi fikrinizi soruyim dedim 😂

Öyle yavrum öyle ben de görüyorum geç açıyorlar kafalarına göre gidip gelmeler hele sakin bir semt ise ama ona rağmen memnun değiller. Sağlık kolay bir alan değil elbette ama görevin getirdiği temel şeyleri taşıması gerekiyor
Onu da taşımıyor. Aynen önceden dediğin gibi hiç hiç hijyenik gelmiyor. Ne diyim ki

Gün içinde belki değil de akşamları ve geceleri için ihtiyaç olduğunu düşünmeye başladım bende uyuduktan sonra hiç odaya girmemek uyandırmamak mantıklı geldi bugün bir arkadaşla konuştumda ona sordum size de bi fikrinizi soruyim dedim 😂
İlk aylar zaten yanında olur yavrum. Belki bir yaşına kadar ondan sonrada kalksa gelir yataktan ondan montessori öneriyorlar bana çok ihtiyaç gibi gelmiyor şimdilik. Belki anılar için olabilir. Çok hassas da büyümesinler sese filan alışkın olsun alışsın isterim bebeklikten

X