2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla benimde korktugum 2 sey birisi detaylı usg digeri seker yüklemesi
Ben ful tatlı yiyorum bir de yandım bittim şuanda da ilk türk kahvemi içerken yanında da tatlı kaşıklıyorum öncesinde de 2 şeftali 1 salkım üzüm yedm öğlen kek yedm annem de aşure yapıyo evinde 1-2 saate de o gelir inş şekerli yemekle gebelik şekeri çıkmıyodur

İçten gelen bir şey olduğunu şekeri keserek engelleyemeyeceğimizi ama tabii risk çıkarsa diyet ayrıca verdiklerini söyledi doktor. Şeker yemezsem çıkmaz diye bir şey yokmuş. Ama çıkarsa şeker yeme diyorlar bende yarın aşure yapmayı düşünüyorum.Getirenimiz yok bari azıcık kendimize yapayım dedim iyi hatırlattın fasülye nohut ıslatayım gideyim de her sabah akşam ıslatsam yapardım diyorum

Masallah sende baya yiyomussunyani sekerli yemekle cıkmaz ama yine de tetikleri tabi dikkat etmekte fayda varda haftalar ilerledikçe sanki tatli istegi artìormus gibi ben ilk 3 ay midem bulandı tatlıdna hic yemek istememistm

Masallah sende baya yiyomussunyani sekerli yemekle cıkmaz ama yine de tetikleri tabi dikkat etmekte fayda varda haftalar ilerledikçe sanki tatli istegi artìormus gibi ben ilk 3 ay midem bulandı tatlıdna hic yemek istememistm
Evet ben tatlının yanından geçemiyordum 5. Aydan sonra her geçen gün tatlı isteği artıyor

Valla düşün yatağın öbür tarafında yatan kişi yan yan geçiyo ayak ucundan oluru sepet aslında ama o da 2 aylk boşa para sıkışcaz artık biz de beşiğe doğru yatarız
Evet kuzum o boşa gidiyor ya çok kısa süreli kullanım. Ben iki bebeye tek park yatak şimdilik. Sonrası Allah kerim

Bilmem ki oluyor ağız kuruluğu ama burnum tıkalı sürekli ondan olabilir
Yok yok benim dediğim meyve bile yesen üstüne 2 bardak su içmek istemek gibi... Bende böyle seyrediyor süreç gizli şeker de çıkmıştı ya zaten yüklemeden kesin çıkacak gözüyle bakıyor Dr. Meyve yerken bile pişmanlık duyuyorum sonrasını düşünüp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…