2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Anladım canım. Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun inşallah. Allahım güzel güzel kullandırtsın
Amiin önemli olan o aslında iyi günlerde kullanmak nasip olsun inşallah Aklımdaki büyük şeylerden biri daha çıkmış oldu. Göğüs pompasına karar versem bir de. Güzel olacak bu ay alamam artık nasipse önümüzdeki aya inşallah hayırlı olan nasip olsun. Pusetlerde kaldı ikinci el bakmayı düşünüyorum çevremde görüp alabileceğim mesafede denk gelirse.

Büyük parçaların halloluyor demen gibi. Bak bakalım puset bak letgo dan yaa. Gider bakarsın yakınında olursa temizliğine sağınabak bakalım Bi denk gelir belki

Büyük parçaların halloluyor demen gibi. Bak bakalım puset bak letgo dan yaa. Gider bakarsın yakınında olursa temizliğine sağınabak bakalım Bi denk gelir belki
Aynen uzun ömürlü kullanılan bir şey değil. Bütün parçalar yıkanıyor yıkar silerim zaten üzerine bir şey de örtülüyor genelde. Deforme olmadıysa sıfır almayı düşünmüyorum açıkçası istediğim markalar pahalı onların ikinci eline bakacağım. Çok uygun fiyatlı olanlar da var ama güvenli gelmiyor. Bu tarz parçalarda güvenlik önemli benim için. İnşallah denk gelir

Geçmiş olsun canım ya peteğe basması riskli olmuş Allah korumuş yine. Hamilelikte insana ayrı bir korku geliyor zaten ben öyleyim mesela her şeyden irkiliyorum.

Güvenlik önemli demen gibi temizliğini hallerdersin de deforme olmasın onu gider eşinle incelerisn. İnşallah denk gelir. Bakalım ben napacapım herşey muallak

Güvenlik önemli demen gibi temizliğini hallerdersin de deforme olmasın onu gider eşinle incelerisn. İnşallah denk gelir. Bakalım ben napacapım herşey muallak
Öyle oluyor ya ben de o kadar düşünüyor bakıyorum ki… bazen kızıyorum kendime de çok inceliyorum bir de internetten alıyorum o da kötü oluyor bir noktada görmeyince insan hep acaba diyor. Eşimle de tartıştım az önce asla bakmıyor. Resmen sadece benim halletmemi bekliyor. İki bak araştır fikir beyan et. Arabasına koltuk kılıfı alırken günlerce bakan adam bu kadar alınacak bakılacak şey var bana yıkmış durumda. Ben de gidip lohusa kilodu bak demiyorum kendisine ama yataktı arabaydı yani baksa gidip görse düşünse planlasa biraz diyorum yook

Öyle oluyor ya ben de o kadar düşünüyor bakıyorum. Çok bildiğime değil işte daldım saldım
İhtiyaçlardan alınacaklardan zerre haberleri yok haklısın. Ben liste yaptığımda o ne diyip şaşırdı bu daha bir kısmı dedim. Düşün haberleri yok.
Oluyo sıkma canını çoğumuzda var yani. Benim eşim de sadece şöyle diyo mesela aşkım şu araba işini halledelim, haftaya şuna bakalım. Bakalım diyor sadece beni darlıyıp strese sokmuş oluyor e bak sen de bak.
Ya ama gerçi onlar baksa da bizim kadar incelemiyorlar artısını eksisini. Benim eşim kendi üstüne başına bile bişe alsa çat alır ya ben o mu bu mu şu mu. O yüzden o anlamda çok da güvenmiyorum ona.
Haa ama arabalarına bişe almaya kalsalar inceleme yorum bakma neler neler bak orda da haklısın

Sen bakıyorsun işte bak diyor bana bir şey diyince. Alışveriş yapmayı severim hadi sorun o da değil. Doğunca da böyle sen ilgilen işte derse kan çıkar

Kuzumm ben artık saldım adammı cunku hayat boyuu onunnla bırlıktelıgımmden berı 8 yılda 1 asılama 2 tup bebekk yapturdım dıger gıttıgım dr lar muaneler vs ler cabası 1 kere bu kkım kııme gıdıyoruz nasıl bı yer vs aslaa demeıstır onun llazım oldugu yerde gelmen lazım dıyorum gelısmelrı paylasıyorum o kadar bırak esyayı arabayı alısverısı

haklısın yavrum ne diyim. Hep kadına yıkılmış böyle şeyler

Off çok geçmiş olsun yaa kötü olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…