2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok yok benim dediğim meyve bile yesen üstüne 2 bardak su içmek istemek gibi... Bende böyle seyrediyor süreç gizli şeker de çıkmıştı ya zaten yüklemeden kesin çıkacak gözüyle bakıyor Dr. Meyve yerken bile pişmanlık duyuyorum sonrasını düşünüp
Yani şu an o kadar yok gibi hiç dikkat etmedim kuzum bakayım bir 🙄 zor ya yediğin içtiğin üzerine çok düşünmek. Geriliyor insan

Günün günaydını benden gelsın 🌞 ama kızlar ben napim şimdi kalktım uyandım uyuyamadım midem bulanıyor ac beklerken bı guzel cıkrdım kahvaltılık yedım ☠️😁 beklerken öğürücem yattıgım yerde ılla kalkıp bıseyler atıstırcam 🙄
Günaydnnn ye afiyet olsun yapacak bisey yok açsan sabret birkac ay kaldi😄

Günün günaydını benden gelsın 🌞 ama kızlar ben napim şimdi kalktım uyandım uyuyamadım midem bulanıyor ac beklerken bı guzel cıkrdım kahvaltılık yedım ☠️😁 beklerken öğürücem yattıgım yerde ılla kalkıp bıseyler atıstırcam 🙄
Günaydın yavrum yanıbaşından ayırma atıştırmalıklarını o zaman

Kızçelerr günaydınn ☺️ Ay günlerdir hastalıkla boğuşuyoruz eşimden de bana bulaştı çok fena grip geçiriyorum burım tıkanıklığı kulak ağrısı bugün daha iyiyim ama kabus gibi yanii dikkat edin kendinize çok 😢
Ah kuzum ya geçmiş olsun. Öyle bir hastalık dolaşıyor ☹️ O kadar çok kişiden duydum ki ne olduğunu da bilmiyorlar.

X