2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Normal doğum videoları izlemek ne kelime pilates yapmaya başladım bu hafta ben 😅 plasentam olurda yukarı çıkarsa hazırlıklı olayım diye...

Kızlar 2 saattir falan sağ kasığımdan ağrı giriyor hafif hafif. Dr a yazdım tek taraflı ağrılar çok anlamlı değil, magnezyum almaya başla rahim büyüyordur yazmış... Çok içime sinmedi ama gitmeli miyim sizce Dr a insan korkuyor 😞
Benimde ara ara oluyor canım yatinca geciyor 1 kere gitmistim bisey yok demisti simdi cok rahatsiz etmedigi icin gitmiyorum bide magnezyum kullanıyorm

Benim de kesin alacaklarım arasında. Şimdiden bile göğüs uçlarıma dokunamıyorum çok hassas yara bere olursa çekilmez o acı. Ama silverette en iyisi diğer markalar iş görür mü emin olamadım 🙄
Ya işte ben Bi çok anneden de markası önem arzetmiyo 925 ayar gümüşse tamamdır diye duyduğum için öyle dedim ama bilemedim şimdi

Beşik olarak bunu alıcam sanırım park yatağı eledim gibi 😢 anne yanı olarak kullanılabiliyor ayarlanabiliyor ve sallanıyor. Fikirlerinizi alayım kızlar

Ben aldım ama boyasız ahşap bırde ölcusu kucuk aldımn2 yasa kadar kullanım iicn yerım yok 2 seneyeede allah buyuktur 150308.jpg

Hemen gümüş kapağı da sorayım dur 😁 onda çok marka önemli değil diyorlsr da. Ben silverina diye bir marka var kendi sitesinden almayı düşünüyorum xl. Sen ne aldın hangi marka hangi numaraaa
Silverette aldım canım ya göğüs ucum küçük xl düşünmedim canım 🙂 zaten bir standart olan var bir xl ben standart aldım

Ya valla ben onu kesin düşünüyorum. 1.si meme uçlarım şimdiden çok gergin ben mesela karnımı kremlerken göğüslerimi de kremliyorum çünkü kaşıntı oluyor. 2.si cildim atopik çok fazla şeye tepki veriyorum bu sebeple emzirmskten geri kalmak istemem 3.sü de kuzum iki bebe artı ben pompa kullanıcam korumam lazım. Sonra kendimi suçlarım keşke bu faktörlere dikkat etseydim diye.
Pedlerde iş görür elbet ama bakteriyel olarak da temiz ve temassız tutmam gerek oraları. Baksana hamilelikte egzamam bile arttı. Herşey olabilir bende yani 🙄
Pedler beter yapıyormuş dışarı çıkmayacaksanız kullanmayın diyorlar yavrum. Kurutup daha yaraya meyilli yapıyormuş

Benim de öyle işte. Şimdiden sıkıntı bile var kaşıntı aşırı gerilme ben düşünemiyorum önlem almazsam. Bu arada baktım ama bu çok pahalıymış gerçekten
Aynen canım diğerlerine göre fiyatlı baya. İlk çıkaranlar bu marka idi. Ben de diğerlerine güvenemedim açıkçası. Öyle krem filan almayı düşünmüyorum çok kötü bir şey olmazsa inşallah anne sütü ve zeytinyağı ile yumuşatıp bir de bunu kullanırım dedim.

Aynen canım diğerlerine göre fiyatlı baya. İlk çıkaranlar bu marka idi. Ben de diğerlerine güvenemedim açıkçası. Öyle krem filan almayı düşünmüyorum çok kötü bir şey olmazsa inşallah anne sütü ve zeytinyağı ile yumuşatıp bir de bunu kullanırım dedim.
Anladım canım. Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun inşallah. Allahım güzel güzel kullandırtsın🤲🏻

X