2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Medela 2500 civarında Avent zorlayacağım zaten kendimi. Medela da alamam daha bir sürü şey var. Avent pille de çalışıyor canım küçücük bir şey. Rahat taşınıyor çanta da filan diye videolarını izledim. Bu kadar paraya değmez diyende var tabii yine de. Lansinoh iyi diyende var. Bakalım artık

Hmm. Valla kutulu mutulu kendi dolabımızda yer açtık Bi bölme oraya dolduruyoruz Bi dolap almak lazım
Ya ben sade e kıyafet değil herşeyleriyle yaşıyorum Bi tarak aldım keçi kılı Allahım diyorum saçı mı olcak incecik tenini tüyünü tarycam onların
Ama bişe diyimmi ben daha hiç bişe almamışım adam akıllı kıyafet olarak ha. Bak aldığım 2 tane 10lu hastane çıkışı 2 tane 5li takım. Bi de iç beyaz zıbın lar var ya onlar dan yarım kollu ve sıfır kollu,onun bile uzunu yok.
Ne patikli zıbın patik siz zıbın alt üst takım tulum kıyafet olarak adam akıllı bişe yok ya i

Dur az daha bakalım ozamn.

Sen yine 10 lu takımları almışsın ben de onlar da yok. İç zıbınlarda. İki tane 5 Li var. Diğerleri tek tük şeyler. 10 lu set beğendim indirim bekliyorum çoook pahalı

Evet o izin vermeme olayını ben de duydum. Olsun büyük Bi parça aradan çıkmış olur
Onda da marka kararı veremedim ya. Çok uygun fiyata olanlarda var ama güvenlik açısından soru işareti geliyor. Cybex istiyorum alamam onu da. Maxi cosi bakıyorum artık. Ya onda da ara bir şey yok ya çok pahalı ya çok ucuz. İnsan karar veremiyor

Peki mustelayı set mi almalıyız sence alırsak. Daha mı avantajlı olur. Dalini içeriğine çok temiz değil diye duydum ama daha tam bakmadım
Ya bende detayli incelemedm arastiriyorum acıkçası valla mustela konusunda trendyolda set fiyati var ama hic güvenemiyorum orjinal yollamıyormus bazılari göz yakıyor yorumlari gördm normalde yakmaz yazıyor phalıda olsa eczaneden alıcam zaten cok uzun gidiyormus hemeb bitmiyor dediler

Bende öyle ya hatta dün eşime diyorum ortada hiç birşey yok diye iki tane 10 lu hastane çıkışı iki tane 5 li hastane çıkışı zıbınları birde banyo küveti kovası filesi maşrapası başkada birşey yok hı pardon birde patikli alt ve çorap aldım

Sen yine 10 lu takımları almışsın ben de onlar da yok. İç zıbınlarda. İki tane 5 Li var. Diğerleri tek tük şeyler. 10 lu set beğendim indirim bekliyorum çoook pahalı
Valla e bebekten indirimde aldım 100 taaleee 250 liraya falan var Bi tane hastane çıkışına 250 lira versek kalpten gideriz biz. İlkim bebe var ya instada orayı biliyomusun ya da vermeyi düşünüyomusun ZEYNEPP5555 demişti sanırım orayı takip etmeye başlamıştım da.

Prego ikiz bebek arabasına baktım bu sabah karşıma çıktı daha doğrusu çok incelemedim ama. Sen tek olarak düşünüyordun dimi ilk başta tek puset yani

Ya ben ilkim bebe urüblerini cok begeniyorum ama internete ilkim bebe yorum yazdm hep olumsuz var siparise donus saglanmamis yanlis gelmis iade sorunu olmus

Ya sanırım onları ya eczaneden ya e bebek gibi Bi yerden almak daha sağlıklı olur

Ben 10 lu cikis almayi dusunmuyorum ya cok gereksiz pahalı ve icindekilere gerek yok hep ikili takim almayo dusunuyorm

Yaaa bitmycek bizim alacaklarımıııızzz Allahım kolaylık ver

Ay benim beğendim 400 ebebekten bakmadım yavrum. İlkim bebeyi de duydum. Çok bakmadım. E bebekten bakayım ben de olmadı. Nette pek kafama yatan göremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…