2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Öyle kuzum soracağım bakalım inşallah. İkiz farkı oluyor bu arada yavrum.
Ya gerçekten fiyatlandırmaya sordum hususi asıl bilgiyi veren yer. hayır farketmiyor dedi kadın. Mantıklı düşününce de olmaması lazım değil mi. Tek seferde tek epidural alıyorsun tek ameliyat masası tek anestezi doktoru tek doktor ne biliyim 🤷🏻‍♀️

Ya gerçekten fiyatlandırmaya sordum hususi asıl bilgiyi veren yer. hayır farketmiyor dedi kadın. Mantıklı düşününce de olmaması lazım değil mi. Tek seferde tek epidural alıyorsun tek ameliyat masası tek anestezi doktoru tek doktor ne biliyim 🤷🏻‍♀️
Ben ne kadar duydumsam istiyor iki bebeğe ayrı muayene bakım oluyor ya. Yoksa doktorun sezaryen işlemi değişmez sanırım kuzum. Bakalım ne diyecekler bana

Ya lansinoh diyodum ama yorumlar kilyanın dedigi gibi hemen azalıyormus kiwi cok övdülee ilginc ama güvenemedm mamajo öneren oldu ama onda olumsuz yorum yapan var sans isi galiba
Ya aslında oda elektronik eşya canım şans işi bazen çok dandik bir marka alırsın çok memnun kalırsın bazende en iyisini alırsın ama hiç bir işe yaramaz benim ablam vermişti inan markasını bile bilmiyorum nasip olursa kullanacam 4-5 yıldır kullanılmıyor eğer bir işe yaramazsa büyük ihtimal kiwi alacam

Ya aslında oda elektronik eşya canım şans işi bazen çok dandik bir marka alırsın çok memnun kalırsın bazende en iyisini alırsın ama hiç bir işe yaramaz benim ablam vermişti inan markasını bile bilmiyorum nasip olursa kullanacam 4-5 yıldır kullanılmıyor eğer bir işe yaramazsa büyük ihtimal kiwi alacam
Gercekten bende öyle olduguna inanıyorum ise yarar insallah tekrsr masraf etmezsin gönül ister bunlara hic gerek kalmasn ama illa ki oluyor

Ben kiwiyehiç güvenemem yaa. Hele böyle hassas bir konuda. Medela yı duydunuz mu biraz araştırıcam ben onu
Sütü bol olan tek gebeler için belki iş görür kuzum da diğer türlü bende güvenemiyorum. Alıp çöp olup tekrar derdine düşmek istemiyorum açıkçası. Medela baktım ben de daha da pahalı avent ten artık o kadar veremem dedim çok ihtiyaç olursa hastane tipi bir süre kiralarız sonra avent ile devam ederim düşüncesindeyim açıkçası 🙄

Sütü bol olan tek gebeler için belki iş görür kuzum da diğer türlü bende güvenemiyorum. Alıp çöp olup tekrar derdine düşmek istemiyorum açıkçası. Medela baktım ben de daha da pahalı avent ten artık o kadar veremem dedim çok ihtiyaç olursa hastane tipi bir süre kiralarız sonra avent ile devam ederim düşüncesindeyim açıkçası 🙄
Kızzz simdi avente baktm cok pahalı ya😒

Heh aynen işte çöp olcak tekrar ver en para falan çok iş. Medela evet pahalı biraz. Avente hiç bakmamıştım ya ondan bilemedim. Bakalım ya napcaz bu konuyu bilmiyorum. Ya Bi de deneyimli abla var Bi benim fişe takılan alma dedi. Çok büyük makina değilse bakım çantamda taşıyorsun onu dışarda diyelim ki sağım yapman gerekecek priz bulamıyorsun yeti geliyo dedi. Yedek pilin de hep olur yanında öyle al dedi. Kendi zamanında kullandığından çok memnunmuş kızında. Ama ismini hatırlayamadım bozulmuş sonradan galiba. Şimdi oğluna hamile o da araştırmasında

Peki avent başka trendyoldan flan bakmadınmı canım

Benim hepsi bitsin toplu yıkayacağım. Allah nasip ederse ona çok hevesliyim 😍
Ya aslında hepsini bir anda yapamam diye yaptım canım birde ben hiç birşeyi yıkamadan içeri alıp odaya bırakamıyorum pandemiden dolayı dedim en azından aldıklarım aradan çıksın yıkanması gereken birkaç parça şey daha var onlarıda yarın yıkayıp hepsini ütüleyip kaldırayım 😂 ama kıyafetlerini gördükçe resmen aşk yaşıyorum onlarla 🥰

X