2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hehh işte onu diyorum okey ürünler güzel ama. Mağaza güvenilirliği yoksa ben sipariş veremem. Ki instagramdan hiç bişe almayan bir insanım 🙄
Aynen azcık arastirinca geri cekildim bende besik koruması arıyorum dügüm yastık istiyorum instagramda var bir sürü ama hic birine cesaret edemedm

Ben 10 lu cikis almayi dusunmuyorum ya cok gereksiz pahalı ve icindekilere gerek yok hep ikili takim almayo dusunuyorm
Olabilir tabi yaa bu da bi bakış açısı herşey çok da şart değil kendin ayrıyeten de takım yaparsın sonuçta nolcak. Ben de 10 parçaya 100 lira vedsim kuzum fazlası inan bana da gereksiz gelirdi

Prego ikiz bebek arabasına baktım bu sabah karşıma çıktı daha doğrusu çok incelemedim ama. Sen tek olarak düşünüyordun dimi ilk başta tek puset yani
Ya evet bebek arabasına nasılsa binmeyecek doğsunlarda bakayım diyorum. İkiz bebek arabası mı alsam tek tek ayrı mı alsam onu da bilmiyorum. İkiz bebek arabasında maxi cosi dana 2 yi beğendim. Tek tek olursa Pierre cardin capsul var uçağa filan sığıyor kabin boy oluyor katlanınca o kafama yattı

Olabilir tabi yaa bu da bi bakış açısı herşey çok da şart değil kendin ayrıyeten de takım yaparsın sonuçta nolcak. Ben de 10 parçaya 100 lira vedsim kuzum fazlası inan bana da gereksiz gelirdi
100 lira iyiymis dedigin gibi 250 lira bi pakete verirsem uyku uyuyamam helede 2 hafta kücülecek biseye😂

Anoommm🙊😂 ben ig de dibimin düştüğü birsürü takımla karşılaşıyor girip fiyatına bakıyoruuum hooop geri çıkıyorum😂😂
Kuzum instagramdan bakmadım. Bebegg diye bir marka var onu beğendimde aşırı pahalı inerse alırım yoksa başka bakarım gerek yok kaç ay kullanacaklar zaten 🙄

Ya evet bebek arabasına nasılsa binmeyecek doğsunlarda bakayım diyorum. İkiz bebek arabası mı alsam tek tek ayrı mı alsam onu da bilmiyorum. İkiz bebek arabasında maxi cosi dana 2 yi beğendim. Tek tek olursa Pierre cardin capsul var uçağa filan sığıyor kabin boy oluyor katlanınca o kafama yattı
Yaaa nacizane önerim bir Alman. Yani bende net karar vermiş değilim ama düşüncem o yönde. Çünkü en baba Bi 8 ay sonra araba ihtiyacı da olucak yaza. Ki 8 ay dediğin de kışın olduğu için uğraşlarla falan geçer. E tekrardan toplu hesaplasıpında daha masraflı ya gelebilir. 🤷🏻‍♀️

O benim için çok uzak şimdi de. Denk gelirsem paylaşırım burda. Sen beşik işini halletmiştin çilek ten dimi. Nevresim falan da aldınmı
Evet besigimiz geldi sükür bakiyorum ama almadm yorganımız yok cünkü😄ne alsam bilmiyorumda kimi pamuk diyo kimi elyaf diyo ama alan arkadaslar onuda e bebek lcwa home dan almış

Ayrı ayrı düşüncesi bende de vardı da. E napcaz ola ki yakın mesafeyi arabayla gitmek iaticez tek başımıza nasıl yapcaz

Kuzum instagramdan bakmadım. Bebegg diye bir marka var onu beğendimde aşırı pahalı inerse alırım yoksa başka bakarım gerek yok kaç ay kullanacaklar zaten 🙄
Hehh işte benim İg de takip ettiğim girip geri çıktığım sayfa 😂😂😂 organik ürünler tonlar falan aşık olunası da. I ı o yemez bende çok da düşmez onda fiyatlar diye düşünüyorum

Ayrı ayrı düşüncesi bende de vardı da. E napcaz ola ki yakın mesafeyi arabayla gitmek iaticez tek başımıza nasıl yapcaz
Yavrum bir kanguru bir araba ile çıkarız çok ihtiyaç olursa dedim. Ama dediğim gibi maxi cosi dana 2 alırsam o birleşik bir ürün yan yana. Yaa alıp kurtulmak iyi de ciddi maliyet beklesin diyorum. Şöyle ki zaten puset ile satılanlardan almayı düşünmüyorum yavrum

Hehh işte benim İg de takip ettiğim girip geri çıktığım sayfa 😂😂😂 organik ürünler tonlar falan aşık olunası da. I ı o yemez bende çok da düşmez onda fiyatlar diye düşünüyorum
Hamilelik başında çok iyi indirimleri vardı. Belki yine olur dedim olmazsa almam zaten çok fena 😅

Evet besigimiz geldi sükür bakiyorum ama almadm yorganımız yok cünkü😄ne alsam bilmiyorumda kimi pamuk diyo kimi elyaf diyo ama alan arkadaslar onuda e bebek lcwa home dan almış
Yapacak biri varsa yün yaptır incecik canım benim annem yapacak aslında çok kullanılmaz yorgan açıkçası evler sıcak bebeler minik seneye kullanır artık

Yapacak biri varsa yün yaptır incecik canım benim annem yapacak aslında çok kullanılmaz yorgan açıkçası evler sıcak bebeler minik seneye kullanır artık
Valla iki tarafında bel fıtıgı var yapamazlar benim ev soguk diyemem ama sıcakta degil bide ic anadolu soguktur üsür kesin

Yavrum bir kanguru bir araba ile çıkarız çok ihtiyaç olursa dedim. Ama dediğim gibi maxi cosi dana 2 alırsam o birleşik bir ürün yan yana. Yaa alıp kurtulmak iyi de ciddi maliyet beklesin diyorum. Şöyle ki zaten puset ile satılanlardan almayı düşünmüyorum yavrum
Valla belim omurgam rahatsız ya güvenemiyorum o konularda kendime korkuyorum.
Pusetli olanlar ileri yaşlara yetmiyor diye mi düşünmüyorsun

X